
Висящо осветително тяло в бронзов цвят с метален абажур ø 21 cm Varzan – Opviq lights
Метал, ключ за осветление, индустриални, в спалнята и дневната
24,34 € / 47,6 лв.

Черно висящо осветително тяло с метален абажур ø 21 cm Varzan – Opviq lights
Метал, ключ за осветление, индустриални, в спалнята и дневната
24,34 € / 47,6 лв.
Черно висящо осветително тяло с метален абажур ø 21 cm Varzan – Opviq lights
История на цените
- 26.04.2026 г. - 24,34 € / 47,6 лв.
- 5.03.2026 г. - 24,34 € / 47,6 лв.
- 5.03.2026 г. - 24,65 € / 48,21 лв.
- 20.02.2026 г. - 24,34 € / 47,6 лв.
- 16.02.2026 г. - 28,63 € / 56 лв.
- 14.02.2026 г. - 24,34 € / 47,6 лв.
- 27.01.2026 г. - 28,63 € / 56 лв.
- 23.01.2026 г. - 24,34 € / 47,6 лв.
- 20.01.2026 г. - 28,63 € / 56 лв.
- 16.01.2026 г. - 24,91 € / 48,72 лв.
- 12.01.2026 г. - 28,63 € / 56 лв.
- 10.01.2026 г. - 25,7 € / 50,26 лв.
- 21.11.2025 г. - 23,12 € / 45,22 лв.
- 11.11.2025 г. - 24,34 € / 47,6 лв.
- 7.11.2025 г. - 25,77 € / 50,4 лв.
- 5.11.2025 г. - 26,91 € / 52,63 лв.
- 22.11.2024 г. - 24,34 € / 47,6 лв.
- 15.11.2024 г. - 25,77 € / 50,4 лв.
- 12.11.2024 г. - 27,2 € / 53,2 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Черно висящо осветително тяло с метален абажур ø 21 cm Varzan – Opviq lights
Спецификации
| Основен материал на осветлението | Метал |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Дизайн | Индустриален |
| Разположение на полилеи и висящи лампи | В спалня и дневна |
| Абажур | С абажур |
| Лека форма | Кръгъл |
| Цвят | Черен |
| Инструкции за монтаж | Изисква професионален монтаж |
| Държава на произход | TR |
| Материал | Метал |
| Мощност | 15 W |
| Брой крушки | 1 бр. |
| Тип контакт | E27 |
| Дължина на кабела | 90 cm |
| Диаметър на абажура | 21 cm |
| Включена крушка | Не |
| Захранване | Перманентно инсталиран |
| Серия | Varzan |
| Степен на покритие | IP20 |
| Качество | Обикновено |
| Грижа | Избършете със суха кърпа |
| Материал на абажура | Метал |
| Material | Метал |
| Производител | Opviq lights |
Подобни продукти

Пендел ОРЛАНДО 1910-C-1-WH, патина, 1xE27

Светлокафяво висящо осветително тяло с текстилен абажур ø 25 cm Runa – Trio
Ключ за осветление, в спалнята и дневната

Висящо осветително тяло в бронзов цвят с метален абажур ø 17 cm Mugo – Opviq lights
Метал, ключ за осветление, индустриални
В наличност
Черно/в кехлибарен цвят метално висящо осветително тяло със стъклен абажур ø 29,5 cm Eluna – Reality
Ключ за осветление, в кухнята, с абажур

Пендел СИТИ, черен/мед, 1xE27
Модерни

Пендел ЛАГО, черен/бял, 1xE27
Модерни

Черно висящо осветително тяло с метален абажур ø 16 cm Cage – Fischer & Honsel
Метал, ключ за осветление, в спалнята и дневната

Пендел ЛАГО, черен/мед, 1xE27
Модерни

Черно/златно висящо осветително тял ø 14 cm Yildo – Opviq lights
Метал, модерни, ключ за осветление
В наличност
Пендел ТЕРМА, черен, 1xE27
Модерни, индустриални, с абажур

Пендел РИО, черен/мед, 1xE27
Модерни

Тюркоазено/в естествен цвят висящо осветително тяло с метален абажур ø 24 cm Manavgat – Opviq lights
Метал, модерни, ключ за осветление

Ретро висяща лампа лилава за релсова система 1-фазна - Slimline Panzi
Ретро, модерни, LED лампи
В наличност
Ретро висяща лампа оранжева за релсова система 1-фазна - Slimline Panzi
Ретро, модерни, LED лампи
В наличност
Пендел СИТИ, черен/бял, 1xE27
Модерни

Пендел ОРЛАНДО 1910-C-1-WH, черен, 1xE27

LED висящо осветително тяло в сребрист цвят със стъклен абажур ø 13 cm Verano – Trio Select
Модерни

Висящо осветително тяло в златист цвят с метален абажур ø 25 cm Cafu – Opviq lights
Метал, ключ за осветление, индустриални

Пендел 4700-C-PVD-FU, черен/сив, 1xE27
Модерни

Метално висящо осветително тяло в месингов цвят със стъклен абажур ø 28 cm Aldo – Reality
Стъкло, LED лампи, халогенни

Черно-бяла висяща лампа със стъклен абажур ø 18 cm Rise - Markslöjd
Стъкло, модерни, ключ за осветление
В наличност
Пендел 2502-PVD-FU, черен/сив, 1xE27
Модерни

Пендел ТОРИНО 1921-6-PB, черен, 1xE27

Пендел ТИЕРА, орех, 1xE27
LED лампи, с абажур

Ретро висяща лампа зелена за релсова система 1-фазна - Slimline Panzi
Ретро, модерни, LED лампи
В наличност
Висящо осветително тяло в златист цвят с метален абажур ø 36 cm Depay – Opviq lights
Метал, ключ за осветление, индустриални
В наличност
Черно метално LED висящо осветително тяло с метален абажур Omni Ceiling – UMAGE
Безплатна доставка
Пендел 123-A-5-62, черен, 1xE27

Japandi висяща лампа черна с бяло 25 см - Madleine
Модерни, скандинавски, в джапанди стил
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Жълто висящо осветително тяло с метален абажур ø 12 cm Agudo – Trio
Метал, ключ за осветление, в спалнята и дневната

Черно висящо осветително тяло с текстилен абажур ø 30 cm Capello – Opviq lights
Ключ за осветление, индустриални, в спалнята и дневната
В наличност
Пендел ТОРИНО 1910-C-6-FU, черен, 1xE27
Най-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Жълто-бял капитониран комплект шалте и калъфка за възглавница 220x240 cm Ronda – My House
220×240 cм
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Кухненски ъглов рафт Lou, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал

Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност





