
Черни/златни килими за баня в комплект 2 бр. 60x100 cm Cracks – Mila Home
60×100 cм, килими за баня, комплекти
-5 %22,6 € / 44,2 лв.
23,8 € / 46,55 лв.

Бели/черни килими за баня в комплект 2 бр. 60x100 cm Cracks – Mila Home
60×100 cм, килими за баня, комплекти
23,4 € / 45,77 лв.

Бели/кафяви килими за баня в комплект 2 бр. 60x100 cm Cracks – Mila Home
60×100 cм, килими за баня, комплекти
-8 %23,47 € / 45,9 лв.
25,5 € / 49,87 лв.

Бели/черни килими за баня в комплект 2 бр. 60x100 cm Cracks – Mila Home
60×100 cм
23,47 € / 45,9 лв.
История на цените
- 25.04.2026 г. - 23,4 € / 45,77 лв.
- 16.01.2026 г. - 23,4 € / 45,77 лв.
- 27.12.2025 г. - 23,47 € / 45,9 лв.
- 28.11.2025 г. - 22,09 € / 43,2 лв.
- 14.11.2025 г. - 23,47 € / 45,9 лв.
- 7.11.2025 г. - 24,85 € / 48,6 лв.
- 5.11.2025 г. - 21,86 € / 42,75 лв.
- 28.11.2024 г. - 26,59 € / 52,01 лв.
- 22.11.2024 г. - 28,22 € / 55,19 лв.
- 15.11.2024 г. - 29,91 € / 58,5 лв.
- 12.11.2024 г. - 30,27 € / 59,2 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Размери на по-малката подложка: 40 x 60 cm
Размери
| Ширина: | 60 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 100 cм |
Спецификации
| Асортимент от килими за баня | Килими за баня |
|---|---|
| Комплекти килимчета за баня | Комплекти |
| Цвят | Черен |
| Държава на произход | TR |
| Брой части | 2 бр. |
| Материал | Текстил |
| Плътност | 1150 g/m² |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 0.6 kg |
| Дължина | 100 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Вид покритие | Дигитален печат |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Серия | Cracks |
| Модел | Орнаменти |
| Качество | Обикновено |
| Характеристики | Подходящ за подово отопление/против подхлъзване/подходящ за пране |
| Грижа | Пране на 30 градуса/ръчно пране |
| Материал на задната страна | Полиестер |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Material | Текстил |
| Производител | Mila Home |
Отзиви
Отзиви на потребителите
Кадифен. Предварително уточнявам, че все още не съм ги пробвала, но бих предпочела ефект на памук... по-абсорбиращ.
Разочароващо
Постелките са много хубави, меки на допир, съхнат добре, единствено леко се хлъзгат по пода.
Подобни продукти

Черно-бели изтривалки за баня в комплект от 2 бр. 60x100 cm - Mila Home
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
Тюркоазен килим за баня 45x75 cm Ginkoblue – douceur d'intérieur
45×75 cм, килими за баня, парче-дрехи
В наличност
Кафяво-сив килим за баня 50x80 cm Tiles – Zone
50×80 cм, килими за баня, парче-дрехи
В наличност
Синя постелка за баня 50x80 cm - JAHU collections
Килими за баня, парче-дрехи
В наличност
Сива постелка за баня 80x50 cm Cuddly - Catherine Lansfield
50×80 cм, килими за баня, парче-дрехи
В наличност
Черен килим за баня 50x80 cm Time – Zone
Килими за баня, парче-дрехи
В наличност
Килимче за баня в тухлен цвят 60x60 cm Riva - Tiseco Home Studio
Килими за баня, парче-дрехи
В наличност
Тъмнозелен килим за баня 45x75 cm Jade – douceur d'intérieur
45×75 cм, килими за баня, парче-дрехи
В наличност
Пътека Sprinty Ceramics, 52 x 100 cm - Universal
52×100 cм, парче-дрехи
В наличност
Черно-бели постелки за баня в комплект от 2 броя - Foutastic
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
Синя постелка за баня 50x80 cm Comfort - Södahl
50×80 cм, килими за баня, памук
В наличност
Кафяво-бежов килим за баня от органичен памук 60x90 cm Tibet – Wenko
Килими за баня, памук, парче-дрехи
В наличност
Сиви/кафяво-сиви килими за баня в комплект 2 бр. 60x100 cm – Foutastic
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
Бамбукова постелка за баня и сауна 80x50см, многофункционална
Комплекти
В наличностБезплатна доставка
Бежов текстилен килим за баня 60x90 cm Lerici – Wenko
60×90 cм, килими за баня, парче-дрехи
В наличност
Кафява неплъзгаща се постелка за баня Jule, 60 x 60 cm - Tiseco Home Studio
В наличност
Пътека Sprinty Lavender, 52 x 100 cm - Universal
52×100 cм, парче-дрехи
В наличност
Червен килим за баня 50x80 cm Classic – Zone
50×80 cм, килими за баня, парче-дрехи
В наличност
Кафява постелка за баня 50x80 cm Inu - Zone
Килими за баня, памук, парче-дрехи
В наличност
Коняк кафява постелка за баня 50x45 cm Riva - Tiseco Home Studio
45×50 cм, килими за баня, парче-дрехи
В наличност
Кафява памучна постелка за баня Luca, 60 x 60 cm - Tiseco Home Studio
60×60 cм, килими за баня, памук
В наличност
Сив текстилен килим за баня 50x80 cm Solivo – Wenko
50×80 cм, килими за баня, парче-дрехи
В наличност
Светлосива текстилна постелка за баня 50x80 cm Chenille - Allstar
50×80 cм, килими за баня, парче-дрехи
В наличност
Зелен килим за баня 50x80 cm Aspen Bobble – Bianca
50×80 cм, килими за баня, парче-дрехи
В наличност
Черно-бял текстилен килим за баня 50x80 cm Covelo – Wenko
50×80 cм, килими за баня, парче-дрехи
В наличност
Универсална бамбукова постелка , 50 x 50 cm - Wenko
50×50 cм, плат бамбук
В наличност
Сива постелка за баня от органичен памук Urla, 60 x 90 cm - Wenko
60×90 cм, килими за баня, памук
В наличност
Сив килим за баня 45x75 cm Penelope – douceur d'intérieur
Килими за баня, парче-дрехи
В наличност
Бежови килими за баня в комплект 2 бр. 60x100 cm – Mila Home
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
Кафява пластмасова постелка за баня 65x200 cm Lambris - Wenko
65×200 cм, килими за баня, парче-дрехи
В наличност
Синя постелка за баня 80x50 cm Bobble - Catherine Lansfield
50×80 cм, килими за баня, парче-дрехи
В наличност
Сиви постелки за баня в комплект от 2 бр. Armoni - Catherine Lansfield
50×80 cм, килими за баня, комплекти
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, рустик, комплекти
В наличност
Чаши за шотове в комплект от 6 бр. 50 ml – Lyngby Glas
Чаши за шотове, комплекти
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Комплект захарница и кана за мляко Riccioli di Fata – Brandani
Комплекти
В наличност
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Бял стоманен допълнителен рафт 25x25 cm Silos – Metaltex
Рафт, пластмаса, метал
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло 240x260 cm Corded Leaves – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност
