
Argon 8594 - LED Лампа за картина MIRIAM LED/7,2W/230V 3000K 40 см черен
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Argon, който имаме на склад на цена 115.70 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на стенно осветление | В спалня и дневна, Над снимки |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 10,8 W, 10,8 W, 10,8 W, 10,8 W, 10,8 W, 10,8 W, 10,8 W, 10,8 W, 10,8 W, 10,8 W, 10,8 W, 10,8 W |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Тип | Осветление за огледало/Лампа за картина, Осветление за огледало/Лампа за картина, Осветление за огледало/Лампа за картина, Осветление за огледало/Лампа за картина, Осветление за огледало/Лампа за картина, Осветление за огледало/Лампа за картина, Осветление за огледало/Лампа за картина, Осветление за огледало/Лампа за картина, Осветление за огледало/Лампа за картина, Осветление за огледало/Лампа за картина, Осветление за огледало/Лампа за картина, Осветление за огледало/Лампа за картина |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 10,8 W, 10,8 W, 10,8 W, 10,8 W, 10,8 W, 10,8 W, 10,8 W, 10,8 W, 10,8 W, 10,8 W, 10,8 W, 10,8 W |
| Място | Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 10,8 W, 10,8 W, 10,8 W, 10,8 W, 10,8 W, 10,8 W, 10,8 W, 10,8 W, 10,8 W, 10,8 W, 10,8 W, 10,8 W |
| Общ светлинен поток | 1188 lm, 1188 lm, 1188 lm, 1188 lm, 1188 lm, 1188 lm, 1188 lm, 1188 lm, 1188 lm, 1188 lm, 1188 lm, 1188 lm |
| Еквивалент на класическата крушка | 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Series | MIRIAM Argon, MIRIAM Argon, MIRIAM Argon, MIRIAM Argon, MIRIAM Argon, MIRIAM Argon, MIRIAM Argon, MIRIAM Argon, MIRIAM Argon, MIRIAM Argon, MIRIAM Argon, MIRIAM Argon |
| Производител | Argon |

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Модерни, 230V, топло бяла светлина
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност

LED лампи, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност

LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка


⌀ 22 cм, неръждаема стомана, касероли
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
GU10, LED
В наличност


Метал
В наличност
Стомана
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Малък
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка