Препоръчва се
Aigostar - LED външен гирлянд 300xLED/8 режима 33m IP44 многоцветен
История на цените
- 25.05.2026 г. - 19,89 € / 38,9 лв.
- 10.11.2025 г. - 19,89 € / 38,9 лв.
- 27.11.2024 г. - 16,31 € / 31,9 лв.
- 16.10.2024 г. - 19,89 € / 38,9 лв.
Описание на продукта
Коледен гирлянд, идеален за декорация на вашата градина. Поради ниската интензивност на светлината се използва като декоративно осветление. Захранване чрез захранващ кабел (трансформаторът е в комплекта). Тип на щепсела: F - повече информацияможете да намерите тук. 8 режима на осветление. Превключването между режимите се осъществява чрез ключа на щепсела. Функция памет и таймер. Цвят на светлината: многоцветен. Брой LED диоди: 300. Дължина на осветената част на кабела: 30 m. Дължина на захранващия кабел: 3 m. Цвят на кабела: прозрачен.
Спецификации
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
|---|---|
| Входяща мощност | 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W |
| Среден живот на ресурса | 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| Тип | Коледни лампички/Екстериорни лампички, Коледни лампички/Екстериорни лампички, Коледни лампички/Екстериорни лампички, Коледни лампички/Екстериорни лампички, Коледни лампички/Екстериорни лампички, Коледни лампички/Екстериорни лампички, Коледни лампички/Екстериорни лампички, Коледни лампички/Екстериорни лампички, Коледни лампички/Екстериорни лампички, Коледни лампички/Екстериорни лампички, Коледни лампички/Екстериорни лампички, Коледни лампички/Екстериорни лампички |
| Функция | LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W |
| Стил | Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен |
| Място | Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки |
| Тип щепсел | F, F, F, F, F, F, F, F, F, F, F, F |
| Максимална входяща мощност на лампата | 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W |
| Series | CHAIN Aigostar, CHAIN Aigostar, CHAIN Aigostar, CHAIN Aigostar, CHAIN Aigostar, CHAIN Aigostar, CHAIN Aigostar, CHAIN Aigostar, CHAIN Aigostar, CHAIN Aigostar, CHAIN Aigostar, CHAIN Aigostar |
| Производител | Aigostar B.V. |
Най-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Solight DY10GSM - Дистанционно управляван контакт GSM
В наличностБезплатна доставка
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
Brilagi - LED електрически капан за насекоми UV 2xLED/7,5W/230V 90 m²
В наличност
Brilagi - LED външна гирлянда 10xLED/3xAA 3,2m IP44 топла бяла
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Kliklap - Ретро сериен ключ без рамка № 5, бежов
В наличност
Електрически уред за борба с насекоми 2x20W/230V 180 м²
В наличност
Стенен часовник Ø 40 см, 1xAA, бронзов/бял
Стенни часовници
В наличност
Масичка за кафе CUBE 50x110 см бял
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
ZEVENTI - таванен вентилатор FAMARA 1xE14/60W/230V сив
В наличност
К-кт 3 бр. LED крушки Philips A60 E27/8W/230V 2700K
E27, LED
В наличност
К-кт 6бр. LED крушки Philips GU10/4,6W/230V 2700K
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Комплект от 3 стенни рафта SHELFY в кафяво/черно
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка
Lamart - Електрическа мелничка за подправки 4xAA черна
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност
Cole&Mason - К-кт мелнички за сол и пипер SOUTHWOLD 2 бр. 16,5 см
Мелнички за подправки, мелнички за сол, мелнички за пипер
В наличност
