




Размери 150×200 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Бежово плетено одеяло 150x200 cm Cable Knit – Bianca
| Ширина: | 150 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 200 cм |
| Цвят | Бежов |
|---|---|
| Състав и тип материал | Смесени влакна |
| Тегло | 1.31 kg |
| Размер | 150x200 |
| Дължина | 200 cm |
| Тип одеяло | Плетен |
| Модел | Едноцветен |
| Качество | Екстра |
| Плътност | 1200 g/m² |
| Грижа | Подходящ за сушилня/може да се пере в пералня/пране на 40 градуса |
| Спецификации на материала | 25% найлон/75% полиестер |
| Производител | Bianca |

130×170 cм
В наличност
150×200 cм
В наличност
150×200 cм
В наличност
140×200 cм, вълна
В наличност
220×240 cм, лято
В наличност
160×210 cм, зима
В наличност
125×150 cм
В наличност
200×150 cм

130×160 cм
В наличност
130×155 cм
В наличност
150×200 cм
В наличност
150×200 cм
В наличност
140×200 cм, вълна

150×200 cм
В наличност
150×200 cм, зима
В наличност
130×160 cм, зима
В наличност
Целогодишно, хипоалергични, кухи влакна

130×175 cм
В наличност
220×240 cм
В наличност
130×160 cм
В наличност
130×160 cм
В наличност

130×160 cм
В наличност
125×150 cм

130×160 cм
В наличност
125×150 cм
В наличност
130×155 cм
В наличност
130×160 cм
В наличност
220×230 cм, целогодишно, кухи влакна
В наличност
130×170 cм
В наличност
140×200 cм, лято, кухи влакна
В наличност
130×160 cм, зима
В наличност
Комплекти, порцелан
В наличност
Дърво, метален лист
В наличност
Маса
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал

43×43 cм, плътен цвят
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Метал
В наличност

Класически
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност

Стойки за подправки, ръчни мелнички, стъкло
В наличност
176×201×121 cм, метален лист
В наличност
За хранителни продукти, комплект, пластмаса
В наличност
Метален лист
В наличност
45×45×45 cм, пластмаса, с манометър за нивото на водата
В наличност
198×130×192 cм
В наличност
Рафт, пластмаса, метал
В наличност