
Настолна лампа atmosphera Mini Tripod, 30.5 cm - Бежов
Дърво
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
LED димируема настолна лампа със сензорен превключвател.Безжичното зареждане с технологията Qi може да се използва с повечето смартфони и други мобилни устройства.Цвят на светлината: топло бял.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| С димер | Да |
| Цветова температура | Топло бяла светлина |
| Стил | Други |
| Тип | Настолна лампа |
| Място | Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия/Безжично зареждане/ Превключвател на тялото на лампата |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 5,5 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 5,5 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 50 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Общ светлинен поток | 720 lm |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Гаранционен срок | 60 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 5,5 W |
| Метод на свързване | За контакт |
| Тип щепсел | C |
| Series | VERADAL Eglo |
| Производител | Eglo |

Дърво
В наличност

LED лампи
За изпращане след 2 дни
LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличност
LED лампи
В наличност


Ретро, модерни, индустриални
В наличност

Модерни
В наличност
Метал
В наличност
Модерни, метал
За изпращане след 2 дни
Модерни
В наличност
Стъкло

Модерни, LED лампи, скандинавски
В наличност
Модерни, пластмаса
В наличност
Модерни
В наличност
Ретро, модерни
В наличност
LED лампи
В наличност
Ретро, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни, ключ за осветление, скандинавски
В наличност
Ретро
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, метал, с димер
В наличност
Стъкло

Модерни, на нощното шкафче, в джапанди стил
В наличност
Стъкло
В наличност
Модерни, с димер
В наличност
Ретро, LED лампи
В наличност

Комплекти
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка


Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Детски сгъваеми легла, с колела
В наличностБезплатна доставка
С уред за парене на зеленчуци
В наличност

С място за съхранение, скандинавски, плат
В наличностБезплатна доставка
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Въртележки, от дърво
В наличност
С осветление
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност