
Paulmann 92077 - LED/12W IP44 За баня Осветление за окачен таван QUAL 230V 4000K
Осветление на тавана, единичен, с IP44
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Осветление за огледало в банята. Може да се монтира на всички видове повърхности.
| С ip44 | Да |
|---|---|
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 8,9 W, 8,9 W, 8,9 W, 8,9 W, 8,9 W, 8,9 W, 8,9 W, 8,9 W, 8,9 W, 8,9 W, 8,9 W, 8,9 W |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 8,9 W, 8,9 W, 8,9 W, 8,9 W, 8,9 W, 8,9 W, 8,9 W, 8,9 W, 8,9 W, 8,9 W, 8,9 W, 8,9 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 8,9 W, 8,9 W, 8,9 W, 8,9 W, 8,9 W, 8,9 W, 8,9 W, 8,9 W, 8,9 W, 8,9 W, 8,9 W, 8,9 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W |
| Температура на светлината | 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K |
| Общ светлинен поток | 1000 lm, 1000 lm, 1000 lm, 1000 lm, 1000 lm, 1000 lm, 1000 lm, 1000 lm, 1000 lm, 1000 lm, 1000 lm, 1000 lm |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Тип | Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало |
| Място | Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Форма | Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен |
| Series | GEMILIANA Eglo, GEMILIANA Eglo, GEMILIANA Eglo, GEMILIANA Eglo, GEMILIANA Eglo, GEMILIANA Eglo, GEMILIANA Eglo, GEMILIANA Eglo, GEMILIANA Eglo, GEMILIANA Eglo, GEMILIANA Eglo, GEMILIANA Eglo |
| Производител | Eglo |

Осветление на тавана, единичен, с IP44
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличностБезплатна доставка
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Осветление на тавана, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност

Таванно осветление
В наличност
С IP44
В наличност
Таванно осветление
В наличност

Таванно осветление, с IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличност

С IP44
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличностБезплатна доставка
С IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Таванно осветление
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличностБезплатна доставка

Комплекти
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Малък
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност

GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност