
LED таванно осветително тяло CLEO LED/96W/230V 4000K пр. 80 см черно
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Модерен LED таванен осветител. Висока светлинна ефективност, спестява до 90% електроенергия в сравнение с класическа крушка. Гаранционен срок: 5 години.
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Кръгъл |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени, Комплекти |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 96 W, 96 W, 96 W, 96 W, 96 W, 96 W, 96 W, 96 W, 96 W, 96 W, 96 W, 96 W |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Общ светлинен поток | 12000 lm, 12000 lm, 12000 lm, 12000 lm, 12000 lm, 12000 lm, 12000 lm, 12000 lm, 12000 lm, 12000 lm, 12000 lm, 12000 lm |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 830 W, 830 W, 830 W, 830 W, 830 W, 830 W, 830 W, 830 W, 830 W, 830 W, 830 W, 830 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 96 W, 96 W, 96 W, 96 W, 96 W, 96 W, 96 W, 96 W, 96 W, 96 W, 96 W, 96 W |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 96 W, 96 W, 96 W, 96 W, 96 W, 96 W, 96 W, 96 W, 96 W, 96 W, 96 W, 96 W |
| Series | CLEO Temar, CLEO Temar, CLEO Temar, CLEO Temar, CLEO Temar, CLEO Temar, CLEO Temar, CLEO Temar, CLEO Temar, CLEO Temar, CLEO Temar, CLEO Temar |
| Производител | Temar |

Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Дистанционно управление, кръгъл, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност

Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност

LED лампи, 230V
В наличност
Кръгъл, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Метал, пластмаса, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Спалня и дневна, комплекти
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна, единичен
В наличност
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност

Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни, LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Малък
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност


