
Brilagi - Плафон за баня CLARE 3xE27/24W/230V Ø 40 см черен IP54
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Потолно осветително тяло за интелигентен дом. Осветлението осигурява перфектно осветяване на интериора, а възможността за избор на нюанс на бялата светлина придава уют на помещението. Оборудвано е с интегриран LED модул и поддържа безжичния комуникационен протокол ZigBee 3.0. Това позволява управление на цялата мрежа от домашни осветителни тела чрез дистанционно управление или приложението Immax NEO PRO на мобилния ви телефон. Тези осветителни тела са съвместими със системите за осветление Immax NEO, Tuya, Philips HUE и други. Регулируема цветна температура: 3000-6000K. Разбира се, съвместим с гласово управление чрез Amazon Alexa, Google Assistant или Apple Siri. За осветителното тяло е необходимо да закупите и Immax NEO SMART BRIDGE. Управлявайте продуктите Immax Neo с интелигентни ключове – нашето предложение можете да намерите тук. Изтеглете приложението Immax NEO, сканирайте QR кода, който се свързва с вашия Immax NEO SMART BRIDGE и веднага ще видите всички функции и продукти, които можете лесно да управлявате по този начин. Крушките могат да се управляват и без SMART BRIDGE чрез дистанционно управление (само основни функции включване/изключване или затъмняване). Вашият интелигентен дом може да се управлява чрез глас, мобилен телефон, таблет или дистанционно управление. Immax NEO работи на глобалната платформа Tuya, която интегрира всички устройства в единна управляема система. Освен осветлението и многобройните елементи на интелигентния дом, тя може да управлява и охранителни устройства като аларми, камери и различни сензори за сигурност. Приложението поддържа езика, който обичайно използвате на вашия телефон.
| Управление на осветлението | С дистанционно управление |
|---|---|
| Лека форма | Кръгъл |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени, Комплекти |
| Функция | ZigBee/TUYA/LED технолигия, ZigBee/TUYA/LED технолигия, ZigBee/TUYA/LED технолигия, ZigBee/TUYA/LED технолигия, ZigBee/TUYA/LED технолигия, ZigBee/TUYA/LED технолигия, ZigBee/TUYA/LED технолигия, ZigBee/TUYA/LED технолигия, ZigBee/TUYA/LED технолигия, ZigBee/TUYA/LED технолигия, ZigBee/TUYA/LED технолигия, ZigBee/TUYA/LED технолигия |
| Среден живот на ресурса | 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло/Студено бяло/Топло бяло, Неутрално бяло/Студено бяло/Топло бяло, Неутрално бяло/Студено бяло/Топло бяло, Неутрално бяло/Студено бяло/Топло бяло, Неутрално бяло/Студено бяло/Топло бяло, Неутрално бяло/Студено бяло/Топло бяло, Неутрално бяло/Студено бяло/Топло бяло, Неутрално бяло/Студено бяло/Топло бяло, Неутрално бяло/Студено бяло/Топло бяло, Неутрално бяло/Студено бяло/Топло бяло, Неутрално бяло/Студено бяло/Топло бяло, Неутрално бяло/Студено бяло/Топло бяло |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Температура на светлината | 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K |
| Входяща мощност | 53 W, 53 W, 53 W, 53 W, 53 W, 53 W, 53 W, 53 W, 53 W, 53 W, 53 W, 53 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 255 W, 255 W, 255 W, 255 W, 255 W, 255 W, 255 W, 255 W, 255 W, 255 W, 255 W, 255 W |
| Максимална входяща мощност на източника | 53 W, 53 W, 53 W, 53 W, 53 W, 53 W, 53 W, 53 W, 53 W, 53 W, 53 W, 53 W |
| Общ светлинен поток | 3710 lm, 3710 lm, 3710 lm, 3710 lm, 3710 lm, 3710 lm, 3710 lm, 3710 lm, 3710 lm, 3710 lm, 3710 lm, 3710 lm |
| Максимална входяща мощност на лампата | 53 W, 53 W, 53 W, 53 W, 53 W, 53 W, 53 W, 53 W, 53 W, 53 W, 53 W, 53 W |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Series | RONDATE Immax, RONDATE Immax, RONDATE Immax, RONDATE Immax, RONDATE Immax, RONDATE Immax, RONDATE Immax, RONDATE Immax, RONDATE Immax, RONDATE Immax, RONDATE Immax, RONDATE Immax |
| Производител | Immax Neo |

Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Кръгъл, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, кръгъл, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна, единичен
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка



LED лампи, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Комплекти
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
