
11,98 €
23,43 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Модерен таванен осветител с енергоспестяваща LED технология. Благодарение на степен на защита IP44 е подходящ и за помещения с повишена влажност. Възможност за ръчно превключване между 3 цветни температури - 3000K, 4000K и 6000K. Налични са няколко размера с подходяща мощност. Захранващият блок (драйвер IP20) е включен в комплекта.
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
|---|---|
| Място | Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| Температура на светлината | 4000 K/6000 K/3000 K, 4000 K/6000 K/3000 K, 4000 K/6000 K/3000 K, 4000 K/6000 K/3000 K, 4000 K/6000 K/3000 K, 4000 K/6000 K/3000 K, 4000 K/6000 K/3000 K, 4000 K/6000 K/3000 K, 4000 K/6000 K/3000 K, 4000 K/6000 K/3000 K, 4000 K/6000 K/3000 K, 4000 K/6000 K/3000 K |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло/Топло бяло/Студено бяло, Неутрално бяло/Топло бяло/Студено бяло, Неутрално бяло/Топло бяло/Студено бяло, Неутрално бяло/Топло бяло/Студено бяло, Неутрално бяло/Топло бяло/Студено бяло, Неутрално бяло/Топло бяло/Студено бяло, Неутрално бяло/Топло бяло/Студено бяло, Неутрално бяло/Топло бяло/Студено бяло, Неутрално бяло/Топло бяло/Студено бяло, Неутрално бяло/Топло бяло/Студено бяло, Неутрално бяло/Топло бяло/Студено бяло, Неутрално бяло/Топло бяло/Студено бяло |
| Тип | Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане |
| Форма | Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен |
| Среден живот на ресурса | 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h |
| Ъгъл на лъча | 140 °, 140 °, 140 °, 140 °, 140 °, 140 °, 140 °, 140 °, 140 °, 140 °, 140 °, 140 ° |
| Максимална входяща мощност на източника | 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W |
| Входяща мощност | 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W |
| Общ светлинен поток | 960 lm, 960 lm, 960 lm, 960 lm, 960 lm, 960 lm, 960 lm, 960 lm, 960 lm, 960 lm, 960 lm, 960 lm |
| Еквивалент на класическата крушка | 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Максимална входяща мощност на лампата | 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W |
| Количество в опаковката | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Функция | LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Дълбочина на вграждане | 10 mm, 10 mm, 10 mm, 10 mm, 10 mm, 10 mm, 10 mm, 10 mm, 10 mm, 10 mm, 10 mm, 10 mm |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Монтажен отвор | 155x155 mm, 155x155 mm, 155x155 mm, 155x155 mm, 155x155 mm, 155x155 mm, 155x155 mm, 155x155 mm, 155x155 mm, 155x155 mm, 155x155 mm, 155x155 mm |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Метод на монтаж | Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Series | LADA Ecolite, LADA Ecolite, LADA Ecolite, LADA Ecolite, LADA Ecolite, LADA Ecolite, LADA Ecolite, LADA Ecolite, LADA Ecolite, LADA Ecolite, LADA Ecolite, LADA Ecolite |
| Производител | Ecolite |











Метал
В наличност




Топло бяла светлина, студено бялa светлина
В наличностБезплатна доставка
















Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
