Елегантна лампа, част от която е истинско дърво. Никакво фолио, както е обичайно в днешно време.
История на цените
- 3.04.2026 г. - 78,18 € / 152,91 лв.
- 25.03.2025 г. - 78,18 € / 152,91 лв.
- 24.03.2025 г. - 82,27 € / 160,91 лв.
- 21.03.2025 г. - 62,84 € / 122,9 лв.
- 17.09.2024 г. - 78,18 € / 152,91 лв.
- 9.09.2024 г. - 82,27 € / 160,91 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Просто и елегантно осветително тяло, което можете спокойно да монтирате над огледалото в банята. Изработено от комбинация на метал и дъб. Благодарение на LED технологията спестявате до 80% от разходите за енергия - икономично осветление с дълъг живот. Монтаж на стената над огледалото.
Спецификации
| С осветление | Да |
|---|---|
| Материал на рамката на огледалото | От метал |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло |
| Дървен декор | Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W |
| Среден живот на ресурса | 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h |
| Температура на светлината | 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| Общ светлинен поток | 910 lm, 910 lm, 910 lm, 910 lm, 910 lm, 910 lm, 910 lm, 910 lm, 910 lm, 910 lm, 910 lm, 910 lm |
| Тип | Осветление за огледало/Аплик, Осветление за огледало/Аплик, Осветление за огледало/Аплик, Осветление за огледало/Аплик, Осветление за огледало/Аплик, Осветление за огледало/Аплик, Осветление за огледало/Аплик, Осветление за огледало/Аплик, Осветление за огледало/Аплик, Осветление за огледало/Аплик, Осветление за огледало/Аплик, Осветление за огледало/Аплик |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W |
| Брой цикли на превключване | 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Място | Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня |
| Максимална входяща мощност на лампата | 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W |
| Series | WOODY MIRROR Brilagi, WOODY MIRROR Brilagi, WOODY MIRROR Brilagi, WOODY MIRROR Brilagi, WOODY MIRROR Brilagi, WOODY MIRROR Brilagi, WOODY MIRROR Brilagi, WOODY MIRROR Brilagi, WOODY MIRROR Brilagi, WOODY MIRROR Brilagi, WOODY MIRROR Brilagi, WOODY MIRROR Brilagi |
| Производител | Brilagi |
Отзиви
Отзиви на потребителите
Подобни продукти

Brilagi - Плафон за баня CLARE 4xE27/24W/230V Ø 50 см IP54 бежов
⌀ 50 cм
В наличностБезплатна доставка
LED осветление за огледало за баня ARTIST LED/9W/230V 60 см IP44 златно
С осветление
В наличност
Brilagi - Плафон за баня CLARE 3xE27/24W/230V Ø 40 см IP54 бежов
⌀ 40 cм
В наличност
Osram-LED димируемо осветление за огледало за баня ORBIS MIRROR LED/6,8W/230V 40 cm IP44 бежово
В наличност
Brilagi - LED осветление за огледало за баня HOLLYWOOD 4xLED/3W/230V IP44 златисто
С осветление
В наличност
LED огледало ICL 1492 Inter Ceramic, с нагревател, 80x40см
В наличност
Osram - LED осветление за огледало за баня ORBIS TUBE LED/12W/230V 60 cm IP44 кафяво
В наличност
Brilagi - LED осветление за огледало за баня VESTRA LED/15W/230V 80 cm IP44 хром
С осветление
В наличност
Zuma Line D3003 - LED Баня огледало с подсветка 24W/230V 3000/4000/6000K IP44
С осветление
В наличност
Zuma Line D3005 - LED Баня огледало с подсветка 24W/230V 3000/4000/6000K IP44
С осветление
В наличност
Paulmann 78952- LED/21W IP44 Димируем баня backlit огледало MIRA 230V
С осветление, кръгли
В наличностБезплатна доставка
LED огледало за баня ICL 1715 NEW, Inter Ceramic, 60x80см
В наличност
Zuma Line D2311 - LED огледало за баня с подсветка 24W/230V 3000/4000/6000K IP44 бяло
⌀ 60 cм, с осветление, кръгли
В наличностБезплатна доставка
Огледало CITY 4045

LED огледало за баня A812361000, 80х110см
Правоъгълни
В наличност
Brilagi - Плафон за баня CLARE 3xE27/24W/230V Ø 40 см IP54 кафяв
В наличност
Mexen Esso кръгло огледало за баня с подсветка, 60 см, LED 6000K, антизамъгляване, златна рамка - 9825-060-060-611-50
Кръгли

Mexen Loft правоъгълно огледало за баня 60 x 50 см, черна рамка - 9852-060-050-000-70
Правоъгълни

Mexen Loft огледало за баня кръгло 60 см, златна рамка - 9850-060-060-000-50
Кръгли

Огледало за баня 5five Holly, LED, 50x10x42.5 cm, Бяло
В наличност
Zuma Line D3001 - LED Баня огледало с подсветка 24W/230V 3000/4000/6000K IP44
С осветление
В наличностБезплатна доставка
Огледало за баня 5five Tasso, За врата, 35x109 cm
В наличност
Огледало LED 50x120cm WWA
В наличност
Mexen Loft правоъгълно огледало за баня 80 x 60 cm, черна рамка - 9852-080-060-000-70
Правоъгълни

LED oгледало за баня A812358000, 120х80см
Правоъгълни
В наличност
Mexen Loft кръгло огледало за баня 80 см, златна рамка - 9850-080-080-000-50
Кръгли

Mexen Loft огледало за баня кръгло 70 см, златна рамка - 9850-070-070-000-50
Кръгли

LED огледало ICL 1503, Inter Ceramic, 80x60см
В наличност
Mexen Loft кръгло огледало за баня 30 см, златна рамка - 9850-030-030-000-50
Кръгли

Mexen Esso кръгло осветено огледало за баня, 90 см, LED 6000K, против конденз, златна рамка - 9825-090-090-611-50
Кръгли

Mexen Esso осветено кръгло банско огледало, 100 см, LED 6000K, антипара, златна
Кръгли

Alkan - Щендер правоъгълен 35x26x10см огледален (ZCP 038)
Правоъгълни
Безплатна доставкаНай-добрите продукти от Lampite.bg

Atmosphera - Огледало AIDAN 68x50 см
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
COSING - Детски стол за хранене 2 в 1 Viktoria бук/сив
Дърво, без колела, с маса
В наличност
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Fieldmann - Градинска къщичка
В наличност
Philips - Свързващо устройство Hue BRIDGE PRO, черно
В наличностБезплатна доставка
Шкаф за пералня с място за съхранение 88,3x93,5 см бял/орех
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Етажерка TRIO 54x87 см кафяв/бял
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Lionelo - Бебешко креватче 3 в 1 AURORA бежово
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Градинска камина COLORADO MESH 160 см
Стомана
В наличност
LED Крушка ECOLINE GU10/8,5W/230V 4000K - Brilagi
GU10, LED
В наличност
Brilagi - LED огледало за баня LECCO LED/25W/230V 50x80 cm IP44 CRI 90 димируемо + CCT
В наличностБезплатна доставка
Етажерка за книги TRIO 108x105 см кафяв
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Настолен грил на дървени въглища 4xAA/USB, черен
В наличностБезплатна доставка
