
Zuma Line D3003 - LED Баня огледало с подсветка 24W/230V 3000/4000/6000K IP44
История на цените
- 30.03.2026 г. - 99,14 € / 193,9 лв.
- 14.10.2025 г. - 99,14 € / 193,9 лв.
- 12.02.2025 г. - 90,96 € / 177,9 лв.
- 3.02.2025 г. - 74,09 € / 144,91 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Дизайнерско стенно огледало с LED осветление. Благодарение на изчистения модерен стил, пасва на всеки дом. Възможност за регулиране на цветната температура (3000K, 4000K, 6000K). Лесно управление чрез сензорен превключвател. Степен на защита IP44 - особено подходящо за бани, защитено срещу пръскаща вода.
Спецификации
| С осветление | Да |
|---|---|
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Тип | Огледало с осветление, Огледало с осветление, Огледало с осветление, Огледало с осветление, Огледало с осветление, Огледало с осветление, Огледало с осветление, Огледало с осветление, Огледало с осветление, Огледало с осветление, Огледало с осветление, Огледало с осветление |
| Функция | Постепенно димируем/Сензорно управление/LED технолигия, Постепенно димируем/Сензорно управление/LED технолигия, Постепенно димируем/Сензорно управление/LED технолигия, Постепенно димируем/Сензорно управление/LED технолигия, Постепенно димируем/Сензорно управление/LED технолигия, Постепенно димируем/Сензорно управление/LED технолигия, Постепенно димируем/Сензорно управление/LED технолигия, Постепенно димируем/Сензорно управление/LED технолигия, Постепенно димируем/Сензорно управление/LED технолигия, Постепенно димируем/Сензорно управление/LED технолигия, Постепенно димируем/Сензорно управление/LED технолигия, Постепенно димируем/Сензорно управление/LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W |
| Температура на светлината | 6000 K/4000 K/3000 K, 6000 K/4000 K/3000 K, 6000 K/4000 K/3000 K, 6000 K/4000 K/3000 K, 6000 K/4000 K/3000 K, 6000 K/4000 K/3000 K, 6000 K/4000 K/3000 K, 6000 K/4000 K/3000 K, 6000 K/4000 K/3000 K, 6000 K/4000 K/3000 K, 6000 K/4000 K/3000 K, 6000 K/4000 K/3000 K |
| Цвят на светлината | Студено бяло/Неутрално бяло/Топло бяло, Студено бяло/Неутрално бяло/Топло бяло, Студено бяло/Неутрално бяло/Топло бяло, Студено бяло/Неутрално бяло/Топло бяло, Студено бяло/Неутрално бяло/Топло бяло, Студено бяло/Неутрално бяло/Топло бяло, Студено бяло/Неутрално бяло/Топло бяло, Студено бяло/Неутрално бяло/Топло бяло, Студено бяло/Неутрално бяло/Топло бяло, Студено бяло/Неутрално бяло/Топло бяло, Студено бяло/Неутрално бяло/Топло бяло, Студено бяло/Неутрално бяло/Топло бяло |
| Място | Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня |
| Метод на свързване | За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт |
| Тип щепсел | C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Входяща мощност | 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W |
| Максимална входяща мощност на източника | 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Максимална входяща мощност на лампата | 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W |
| Форма | Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен |
| Общ светлинен поток | 736 lm, 736 lm, 736 lm, 736 lm, 736 lm, 736 lm, 736 lm, 736 lm, 736 lm, 736 lm, 736 lm, 736 lm |
| Series | LED MIRROR, LED MIRROR, LED MIRROR, LED MIRROR, LED MIRROR, LED MIRROR, LED MIRROR, LED MIRROR, LED MIRROR, LED MIRROR, LED MIRROR, LED MIRROR |
| Производител | Zuma Line |
Подобни продукти


LED огледало за баня A812356000, 80х80см
Квадратни
В наличност
Zuma Line D3001 - LED Баня огледало с подсветка 24W/230V 3000/4000/6000K IP44
С осветление
В наличностБезплатна доставка
Zuma Line D2311 - LED огледало за баня с подсветка 24W/230V 3000/4000/6000K IP44 бяло
⌀ 60 cм, с осветление, кръгли
В наличностБезплатна доставка
Mexen Rose осветено огледало за баня, кръгло 90 см, LED 6000K, анти-пара - 9810-090-090-611-00
Кръгли

Аплик LED 60CM APP1846-1W CHROM
50×75 cм
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Brilagi - LED осветление за огледало за баня TUBEO LED/8W/230V 60 cm IP44 бяло
С осветление
В наличност
Brilagi - LED осветление за огледало за баня VESTRA LED/15W/230V 80 cm IP44 хром
С осветление
В наличност
Mexen Rose баня осветено огледало, кръгло 100 см, LED 6000K, против мъгла - 9810-100-100-611-00
Кръгли

Mexen Rose осветено кръгло огледало за баня, 80 см, LED 6000K, анти-пара - 9810-080-080-611-00
Кръгли

Mexen Rose осветено, кръгло огледало за баня, 70 см, LED 6000K, против запотяване - 9810-070-070-611-00
С осветление, кръгли

Огледален шкаф за баня AMO-50 6018-50, Inter Ceramic, с LED осветление, PVC, 50х70х17см
С осветление
В наличност
Mexen Esso осветено кръгло банско огледало, 100 см, LED 6000K, антипара, златна
Кръгли

Brilagi - LED осветление за огледало за баня HOLLYWOOD 4xLED/3W/230V IP44 златисто
С осветление
В наличност
LED огледало ICL 1503, Inter Ceramic, 80x60см
В наличност
Mexen Esso кръгло осветено огледало за баня, 90 см, LED 6000K, против конденз, златна рамка - 9825-090-090-611-50
Кръгли

Огледален шкаф за баня KENWOOD 65 x 50 см, бял
В наличностБезплатна доставка
Огледален шкаф за баня AMO-60 6018-60, Inter Ceramic, с LED осветление, PVC, 60х70х17см
С осветление
В наличност
Mexen Rose осветено банно огледало, кръгло 60 см, LED 6000K, антиоблачна - 9810-060-060-611-00
Кръгли

Paulmann 78952- LED/21W IP44 Димируем баня backlit огледало MIRA 230V
С осветление, кръгли
В наличностБезплатна доставка
Огледало 40x60 см неръждаема стомана/сребристо
Правоъгълни
В наличностБезплатна доставка
Огледало LED OVL 50x100cm Gold
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Osram - LED осветление за огледало за баня ORBIS TUBE LED/12W/230V 60 cm IP44 хром
В наличност
Огледало LED OVL 50x100cm Brush Gold
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Mexen Esso кръгло огледало за баня с подсветка, 60 см, LED 6000K, антизамъгляване, златна рамка - 9825-060-060-611-50
Кръгли

Mexen Esso LED осветено кръгло огледало за баня, 80 см, LED 6000K, анти-пара, златна рамка - 9825-080-080-611-50
Кръгли

Mexen Umba осветено огледало за баня с козметично огледалце 80 x 60 см, LED 6000K,

LED огледало ICL 1492 Inter Ceramic, с нагревател, 80x40см
В наличност
Brilagi - Плафон за баня CLARE 3xE27/24W/230V Ø 40 см IP54 кафяв
В наличност
Zuma Line D2311-80-LED Димируемо огледало за баня 36W/230V 3000/4000/6000K Ø80 см IP44
⌀ 80 cм
В наличностБезплатна доставка
5five - Стоящо огледало 160x41 см от бамбук
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличностБезплатна доставка
Zuma Line D2338-60-LED Димируемо огледало за баня 36W/230V 3000/4000/6000K Ø60 см IP44
⌀ 60 cм, с осветление
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Tefal - Многофункционален deep fryer 9in1 VERSALIO DE LUXE 1600W/230V 2 l бял
В наличностБезплатна доставка
Atmosphera - Огледало AIDAN 68x50 см
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
Градинска камина COLORADO MESH 160 см
Стомана
В наличност
Tefal - Касерола с капак DUETTO 22 см
⌀ 22 cм, касероли, неръждаема стомана
В наличност
Lionelo - Бебешко креватче 3 в 1 AURORA бежово
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Victorinox - Точилка за ножове 23 cм черна/червена
В наличност
LED Крушка ECOLINE GU10/8,5W/230V 4000K - Brilagi
GU10, LED
В наличност
Solight 5B322 - Екстериорен вграден под контакт IP55 ъглов
В наличност
Шкаф за пералня с място за съхранение 88,3x93,5 см бял/орех
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличност
2Kids Toys - Детска текстилна люлка сив/бук
Детски люлки
В наличност
Fieldmann - Градинска къщичка
В наличност
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Библиотека NAVARO кафява/черна
В наличностБезплатна доставка
Сгъваеми стълби 5 стъпала 180x51 см
В наличност
Модулен стелаж с отделения BOXIFY бял
Пластмаса, модерни
В наличностБезплатна доставка