
Brilagi-LED Лампа за огледало в баня WOODY MIRROR LED/12W/230V IP44 дъб/черен
С IP44
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Просто и елегантно осветително тяло, което можете спокойно да монтирате над огледалото в банята. Изработено от комбинация метал и дъб, с повърхностна обработка в черешов декор. Благодарение на LED технологията спестявате до 80% от разходите за енергия - икономично осветление с дълъг живот. Монтаж на стена над огледалото.
| С ip44 | Да |
|---|---|
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло |
| Дървен декор | Череша/Дъб, Череша/Дъб, Череша/Дъб, Череша/Дъб, Череша/Дъб, Череша/Дъб, Череша/Дъб, Череша/Дъб, Череша/Дъб, Череша/Дъб, Череша/Дъб, Череша/Дъб |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W |
| Среден живот на ресурса | 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h |
| Температура на светлината | 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| Общ светлинен поток | 910 lm, 910 lm, 910 lm, 910 lm, 910 lm, 910 lm, 910 lm, 910 lm, 910 lm, 910 lm, 910 lm, 910 lm |
| Тип | Осветление за огледало/Аплик, Осветление за огледало/Аплик, Осветление за огледало/Аплик, Осветление за огледало/Аплик, Осветление за огледало/Аплик, Осветление за огледало/Аплик, Осветление за огледало/Аплик, Осветление за огледало/Аплик, Осветление за огледало/Аплик, Осветление за огледало/Аплик, Осветление за огледало/Аплик, Осветление за огледало/Аплик |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W |
| Брой цикли на превключване | 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Място | Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня |
| Максимална входяща мощност на лампата | 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W |
| Series | WOODY MIRROR Brilagi, WOODY MIRROR Brilagi, WOODY MIRROR Brilagi, WOODY MIRROR Brilagi, WOODY MIRROR Brilagi, WOODY MIRROR Brilagi, WOODY MIRROR Brilagi, WOODY MIRROR Brilagi, WOODY MIRROR Brilagi, WOODY MIRROR Brilagi, WOODY MIRROR Brilagi, WOODY MIRROR Brilagi |
| Производител | Brilagi |

С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност

Стенно осветление, с IP44
В наличност


Стенно осветление, с IP44
В наличност
Стенно осветление
В наличност
С IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност

Таванно осветление, с IP44
В наличност
Осветление на тавана, с IP44
В наличност
Осветление на тавана, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Стенно осветление
В наличност
С IP44
В наличностБезплатна доставка
С IP44
В наличност

Осветление на тавана, с IP44
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличностБезплатна доставка
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Малък
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност

Комплекти
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност

