



Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Размери на по-малката подложка: 50 x 60 cm
| Ширина: | 60 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 100 cм |
| Цвят | Сив |
|---|---|
| Държава на произход | TR |
| Брой части | 2 бр. |
| Материал | Текстил |
| Плътност | 700 g/m² |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 0.6 kg |
| Дължина | 100 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Вид покритие | Дигитален печат |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Серия | Illustrated Arch |
| Модел | На цветя |
| Качество | Обикновено |
| Плътност на материала | Ниска |
| Характеристики | Подходящ за подово отопление/подходящ за пране/против подхлъзване |
| Грижа | Пране на 30 градуса/не е подходящ за сушилня |
| Материал на задната страна | Гума |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Material | Текстил |
| Производител | Mila Home |
Отзиви на потребителите
Доста тънко изпълнение, остават видими мокри следи по нея, има кадифена, сякаш лъскава повърхност, което не беше очевидно на продуктовите снимки.

60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
45×45 cм, килими за баня, парче-дрехи
В наличност
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
60×100 cм, противоплъзгащи, килими за баня

60×100 cм, противоплъзгащи, килими за баня

60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
60×100 cм, противоплъзгащи, килими за баня

60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
⌀ 100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
60×100 cм

45×45 cм, парче-дрехи
В наличност
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
70×120 cм, килими за баня, парче-дрехи
В наличност
60×100 cм

60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
40×60 cм, парче-дрехи
В наличност
60×100 cм, противоплъзгащи, килими за баня

60×100 cм
В наличност
50×90 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
52×100 cм, парче-дрехи
В наличност
60×100 cм, противоплъзгащи, килими за баня

60×100 cм, противоплъзгащи, килими за баня

60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
45×45 cм, парче-дрехи
В наличност
60×100 cм, килими за баня, комплекти

60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
60×100 cм, противоплъзгащи, килими за баня
В наличност
50×120 cм, килими за баня, парче-дрехи

60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
Маса
В наличност
30×52 cм
В наличност
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
220×240 cм
В наличност

Метал
В наличност

15×15 cм, комплекти
В наличност
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Комплекти
В наличност

240×260 cм
В наличност