
Дизайнерски таванен прожектор бял GU10 70mm 2-светлини регулируем - Vo
Модерни
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Rabalux, който имаме на склад на цена 6.98 и с гаранция от 3 години.
| Разположение на осветлението в банята | Таванно осветление |
|---|---|
| С ip44 | Да |
| Количество в опаковката | 3 |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Гаранционен срок | 60 месеца |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 4 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 3 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Общ светлинен поток | 1050 lm |
| Тип | Лампа за вграждане |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 70 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 4 W |
| Форма | Квадратен |
| Място | Баня |
| Максимална входяща мощност на лампата | 12 W |
| Стил | Други |
| Метод на монтаж | Вграден |
| Series | RANDY Rabalux |
| Производител | Rabalux |

Модерни
В наличност
Модерни
В наличност

За вграждане, накланяне, метал
В наличност

Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Стъкло
В наличност
Индустриални
В наличност
Модерни
В наличност

LED лампи, метал
В наличност

Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличностМодерни, LED лампи
В наличност
Стъкло
В наличност
Модерни, LED лампи, бронз
В наличност
Модерни
В наличност
230V
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличностМодерни, LED лампи
В наличностМодерни
В наличностБезплатна доставкаМодерни, LED лампи
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


Стенни часовници
В наличност

Малък
В наличност
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
E27, LED
В наличност
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Повивалник, висящи
В наличност
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност
Резачки за хляб, неръждаема, пластмаса
В наличностБезплатна доставка