
Килим в бяло/златисто 80x150 cm - Mila Home
80×150 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
43,46 € / 85 лв.

Килим в бяло/златисто 120x180 cm - Mila Home
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
-5 %74,32 € / 145,36 лв.
78 € / 152,55 лв.

Килим в бяло/златисто 160x230 cm - Mila Home
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
-5 %121,25 € / 237,14 лв.
127 € / 248,39 лв.

Килим в бяло и златисто 80x200 cm - Mila Home
80×200 cм, пътеки, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
56,5 € / 110,5 лв.
Килим в бяло и златисто 80x200 cm - Mila Home
Размери 80×200 cм
История на цените
- 25.04.2026 г. - 56,5 € / 110,5 лв.
- 19.04.2026 г. - 56,5 € / 110,5 лв.
- 19.03.2026 г. - 58 € / 113,44 лв.
- 14.02.2026 г. - 56,5 € / 110,5 лв.
- 5.02.2026 г. - 66,47 € / 130 лв.
- 23.01.2026 г. - 56,5 € / 110,5 лв.
- 16.01.2026 г. - 57,83 € / 113,11 лв.
- 28.11.2025 г. - 53,17 € / 103,99 лв.
- 14.11.2025 г. - 56,5 € / 110,5 лв.
- 7.11.2025 г. - 59,82 € / 117 лв.
- 16.08.2024 г. - 54,71 € / 107 лв.
- 3.08.2024 г. - 64,42 € / 125,99 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Килим в бяло и златисто 80x200 cm - Mila Home
Размери
| Ширина: | 80 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 200 cм |
Спецификации
| Поставяне на килими | Килими за дома |
|---|---|
| Видове килими | Пътеки |
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Тип | Пътека |
| Държава на произход | TR |
| Състав и тип материал | Полиестер |
| Плътност | 1900 g/m² |
| Форма | За стъпала |
| Тегло | 1.4 kg |
| Дължина | 200 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор |
| Вид покритие | Гланциран/дигитален печат |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С ресни |
| Серия | Unique |
| Модел | Геометричен |
| Дизайн | Glamour |
| Качество | Special Week/Екстра |
| Плътност на материала | Средна |
| Характеристики | Подходящ за пране/против подхлъзване/противоалергичен |
| Грижа | Не използвайте химическа белина/пране на 30 градуса/почиствайте редовно с прахосмукачка/може да се пере в пералня/не гладете |
| Материал на задната страна | Гума |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Цвят | Златен/бял |
| Производител | Mila Home |
Подобни продукти

Кремава ръчно изработена памучна пътека подходяща за пране 80x230 cm Cuisine Natural – Lorena Canals
80×230 cм, пътеки, ориенталски

Кремав вълнен килим 200x300 cm Calisia M Grid Rim – Agnella
200×300 cм, модерни, килими за дома
Безплатна доставка
Кремава пътека подходяща за пране 60x230 cm Teo Traditional – Flair Rugs
60×230 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Кремава синтетична кожа 80x150 cm Waffle Faux Fur – Flair Rugs
80×150 cм, килими за дома, нетипични
В наличност
Килим Kaluma, ⌀ 80 cm - Vitaus
⌀ 80 cм, рустик, килими за дома
В наличност
Зелен вълнен килим 60x230 cm Lino Leaf - Flair Rugs
60×230 cм, пътеки, модерни
В наличност
Кремав вълнен килим 133x180 cm Colette - Agnella
133×180 cм, модерни, килими за дома
Безплатна доставка
Светлосив вълнен килим 120x180 cm Credo - Agnella
Килими за дома, естествен, с дълъг косъм/шагренова
В наличностБезплатна доставка
Бежова пътека за открито и закрито 70x270 cm Hill Dark Linen – Pappelina
70×270 cм, пътеки, модерни
В наличност
Бежов вълнен килим Nature, ⌀ 110 cm - Bloomingville
⌀ 100 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Кремав килим 200x280 cm Pigment Cream White – Elle Decoration
200×280 cм, килими за дома, среден косъм
В наличност
Ръчно изработена вълнена пътека естествена 80x230 cm Lois Scallop – Flair Rugs
80×230 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Бежов килим 160x235 cm Perles Onyx – Elle Decoration
160×235 cм, килими за дома, къс косъм

Сива и кремава пътека за открито и закрито 70x280 cm Otto Clay – Pappelina
70×280 cм, пътеки, скандинавски
Безплатна доставка
Бежов ръчно изработен вълнен кръгъл килим ø 160 cm Shard – Flair Rugs
⌀ 160 cм, скандинавски, модерни
В наличност
Кремава пътека за открито и закрито 70x180 cm Fred Linen – Pappelina
70×180 cм, пътеки, скандинавски

Килим в светлосив и кремав цвят 133x190 cm Porto – Universal
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Пътека за открито и закрито в цвят мента 70x250 cm Noa Pale Turquoise – Pappelina
70×250 cм, пътеки, скандинавски
Безплатна доставка
Сив вълнен килим 160x230 cm Morphic Rocca – Agnella
160×230 cм, скандинавски, килими за дома
Безплатна доставка
Бежова и кремава пътека за открито и закрито 70x240 cm Ilda Beige – Pappelina
70×240 cм, пътеки, скандинавски
Безплатна доставка
Светлосива пътека за открито и закрито 70x250 cm Viggo Warm Grey – Pappelina
70×250 cм, пътеки, скандинавски
Безплатна доставка
Бежов ръчно изработен вълнен килим 120x170 cm Hackney Clarissa – Ted Baker
Килими за дома, естествен, къс косъм

Кремав ръчно изработен вълнен килим подходящ за пране 160x230 cm Azera Crosshatch – Asiatic Carpets
160×230 cм, килими за дома, естествен
В наличностБезплатна доставка
Светлозелен ръчно изработен памучен кръгъл килим подходящ за пране ø 140 cm Honeycomb Blue Sage – Lorena Canals
⌀ 140 cм, ориенталски, модерни

Кремав ръчно изработен вълнен килим 80x150 cm Ursule – Villeroy&Boch
80×150 cм, скандинавски, килими за дома

Кремав ръчно изработен вълнен кръгъл килим ø 160 cm Mesmerise Natural – Flair Rugs
⌀ 160 cм, скандинавски, ориенталски
В наличностБезплатна доставка
Бяло-бежов килим подходящ за пране 160x230 cm Lyna Beige&White – Think Rugs
160×230 cм, скандинавски, килими за дома
В наличност
Кремав килим подходящ за пране 120x180 cm Komodo Beach – Mila Home
120×180 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Кремав килим 133x190 cm Esra Cobbled – Flair Rugs
133×190 cм, килими за дома, синтетични
В наличност
Кремав ръчно изработен вълнен килим 160x230 cm Charlotte – Villeroy&Boch
160×230 cм, скандинавски, килими за дома
В наличностБезплатна доставка
Ръчно изработен вълнен кръгъл килим в цвят слонова кост ø 160 cm Gigi – Flair Rugs
⌀ 160 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Кремав килим 160x230 cm Remy – Flair Rugs
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Чаши за шотове в комплект от 6 бр. 50 ml – Lyngby Glas
Чаши за шотове, комплекти
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Комплект захарница и кана за мляко Riccioli di Fata – Brandani
Комплекти
В наличност
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Бял стоманен допълнителен рафт 25x25 cm Silos – Metaltex
Рафт, пластмаса, метал
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло 240x260 cm Corded Leaves – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност





