
Бяла/естествена библиотека от масивен бор 70x181 cm Ella – Støraa
181×70×31 cм, рустик, мат, от бор
236,42 € / 462,4 лв.

Бяла библиотека от масивен бор 70x181 cm Ella – Støraa
181×70×31 cм, мат, прави шкафове, дърво
262,5 € / 513,41 лв.

Библиотека от масивен бор естествена 70x181 cm Ella – Støraa
181×70×31 cм, мат, от бор, прави шкафове
223,38 € / 436,89 лв.

Бяла библиотека от масивен бор 77x116 cm Ella – Støraa
116×77×31 cм, мат, от бор, прави шкафове
199,48 € / 390,15 лв.

Библиотека от масивен бор естествена 77x116 cm Ella – Støraa
116×77×31 cм, мат, от бор, прави шкафове
193 € / 377,48 лв.

Кафява библиотека от масивен бор 70x181 cm Ella – Støraa
181×70×31 cм, мат, от бор, прави шкафове
229,9 € / 449,65 лв.
Бяла библиотека от масивен бор 70x181 cm Ella – Støraa
Размери 181×70×31 cм
История на цените
- 25.04.2026 г. - 262,5 € / 513,41 лв.
- 9.03.2026 г. - 262,5 € / 513,41 лв.
- 27.01.2026 г. - 308,82 € / 604 лв.
- 23.01.2026 г. - 262,5 € / 513,41 лв.
- 20.01.2026 г. - 308,82 € / 604 лв.
- 19.01.2026 г. - 268,67 € / 525,47 лв.
- 10.01.2026 г. - 282 € / 551,54 лв.
- 31.12.2025 г. - 282,74 € / 552,99 лв.
- 12.12.2025 г. - 247,98 € / 485,01 лв.
- 25.11.2025 г. - 236,22 € / 462,01 лв.
- 21.11.2025 г. - 249 € / 487 лв.
- 11.11.2025 г. - 262,29 € / 512,99 лв.
- 7.11.2025 г. - 277,63 € / 543 лв.
- 5.11.2025 г. - 286,83 € / 560,99 лв.
- 28.11.2024 г. - 234,68 € / 458,99 лв.
- 15.11.2024 г. - 264,34 € / 517 лв.
- 12.11.2024 г. - 293,48 € / 574 лв.
- 8.11.2024 г. - 264,34 € / 517 лв.
- 30.10.2024 г. - 293,48 € / 574 лв.
- 29.10.2024 г. - 240,82 € / 471 лв.
- 29.10.2024 г. - 249,51 € / 488 лв.
- 28.10.2024 г. - 240,82 € / 471 лв.
- 27.10.2024 г. - 249,51 € / 488 лв.
- 27.10.2024 г. - 240,82 € / 471 лв.
- 14.08.2024 г. - 250,02 € / 489 лв.
- 1.08.2024 г. - 293,48 € / 574 лв.
- 1.08.2024 г. - 249,51 € / 488 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Бяла библиотека от масивен бор 70x181 cm Ella – Støraa
Размери
| Ширина: | 70 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 31 cм |
| Височина: | 181 cм |
Спецификации
| Покритие | Мат |
|---|---|
| Форма | Прави шкафове |
| Материал за шкафове за книги и рафтове | Дърво |
| Вид врата на шкаф | Отворен / без врата |
| Държава на произход | BR |
| Височина на крачетата | 6.5 cm |
| Капацитет на тежестта | 25 kg |
| Тегло | 24 kg |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Материал на задната част | ПДЧ |
| Материал на дръжките | Дърво |
| Безопасен монтаж на стена | Да |
| Серия | Ella |
| Изисква сглобяване | Да |
| Дизайн | Рустик/класически |
| Качество | Обикновено |
| Повърхностно покритие на рафтове | Лак/восъчен |
| Материал на рафтовете | Масивен бор |
| Характеристики | С рафтове/с крачета |
| Цвят на краката | Бял |
| Материал на краката | Масивен бор |
| Обработка на повърхността | Лак/восъчен |
| Декор | Бор/мат |
| Материал на конструкцията | Масив бор |
| Материал | Масивно дърво |
| Цвят | Бял |
| Material | Масивно дърво |
| Производител | Støraa |
Подобни продукти

Етажерка за книги в дъб 41x203 cm Basic - Tvilum
Мат, от дъб, прави шкафове

Бежов шкаф за книги 110x190 cm Nahua - Light & Living
190×110×35 cм, мат, прави шкафове

Светлорозова висяща библиотека 70x70x27 cm Mistral – Hammel Furniture
70×70×27 cм, модерни, мат
Безплатна доставка
Светлорозова висяща библиотека 220x61x42 cm Mistral – Hammel Furniture
61×220×42 cм, модерни, мат

Библиотека за книги от масивна дъбова дървесина , височина 216 см Muse - Gazzda
Модерни, мат, прави шкафове

Бяла библиотека 96x201 cm Paris – Tvilum
201×96×37 cм, мат, прави шкафове
В наличност
Бежов шкаф за книги 60x190 cm Naluno - Light & Living
190×60×35 cм, мат, прави шкафове

Бяла библиотека от масивен бор 148x223 cm Anita – Støraa
223×148×34 cм, мат, от бор

Бяла библиотека от масивен бор 222x223 cm Anita – Støraa
223×222×34 cм, мат, от бор

Светложълта висяща библиотека 89x61 cm Mistral – Hammel Furniture
Модерни, мат, прави шкафове

Светлорозова висяща библиотека 140x140x27 cm Mistral – Hammel Furniture
140×140×27 cм, модерни, мат
Безплатна доставка
Бяла библиотека от масивен бор 148x223 cm Anita – Støraa
223×148×34 cм, мат, от бор

Стенна библиотека от масивен бор в естествен цвят 66x127 cm Groove – Karup Design
127×66×25 cм, модерни, мат

Бяла библиотека от масивен бор 222x223 cm Anita – Støraa
223×222×34 cм, мат, от бор
В наличност
Бяла библиотека 150x159 cm Berlin – TemaHome
159×150×34 cм, модерни, мат

Бял шкаф за книги 95x180 cm Caz - WOOOD
180×95×32 cм, мат, прави шкафове

Кремава библиотека 64x190x34 cm Rovigo – Germania
190×64×34 cм, модерни, мат

Бяла библиотека от масивен бор 74x223 cm Anita – Støraa
223×74×34 cм, мат, от бор

Бял шкаф за книги 100x147 cm Nina - TemaHome
147×100×42 cм, модерни, мат
Безплатна доставка
Бяла библиотека от масивен бор 148x223 cm Anita – Støraa
223×148×34 cм, мат, от бор

Библиотека от декор от дъб естествена 70x198 cm Berlin – TemaHome
198×70×34 cм, мат, от дъб
В наличност
Бял шкаф за книги 190x195 cm Delta - TemaHome
Мат, прави шкафове, отворен / без врата
В наличност
Бяла стена за книги Mistral 025 - Hammel Furniture
Модерни, мат, прави шкафове
Безплатна доставка
Бяла библиотека 182x224 cm Valsa – TemaHome
Мат, прави шкафове, отворен / без врата

Сива библиотека 77x185x35 cm Seaford – Actona
Гланц, модерни, прави шкафове

Библиотека White house , 57 x 171 cm Casami - Vipack
171×58×37 cм, гланц, прави шкафове
В наличност
Бял модулен шкаф за книги 89x189 cm Prima - Tvilum
Мат, прави шкафове, отворен / без врата

Етажерка за книги в дъбов декор в бял и естествен цвят 41x205 cm Sign - Tvilum
204×40×34 cм, мат, от дъб

Бял шкаф за книги в дъб 156x100 cm London - TemaHome
Мат, от дъб, прави шкафове

Бяла библиотека 108x224 cm Valsa – TemaHome
224×108×34 cм, мат, прави шкафове

Бяла етажерка за книги в дъб 90x188 cm Ella - TemaHome
Мат, от дъб, прави шкафове
В наличност
Бяла библиотека 214x224 cm Valsa – TemaHome
224×214×34 cм, модерни, мат
Най-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Висяща кошница за съхранение за рафт , дължина 40 cm - Metaltex
Пластмаса, кошници на парчета
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Чаши за шотове в комплект от 6 бр. 50 ml – Lyngby Glas
Чаши за шотове, комплекти
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Комплект захарница и кана за мляко Riccioli di Fata – Brandani
Комплекти
В наличност
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Бял стоманен допълнителен рафт 25x25 cm Silos – Metaltex
Рафт, пластмаса, метал
В наличност

