



Размери 60×100 cм
Клиентите най-често споменават
Виж отзивиНай-добра цена за последните 30 дни: 18,9 € / 36,97 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Подробни параметри: 50 x 60 cm, 60 x 100 cm.
| Ширина: | 60 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 100 cм |
| Асортимент от килими за баня | Килими за баня |
|---|---|
| Комплекти килимчета за баня | Комплекти |
| Цвят | Сив |
| Структура на материала | Мека/гъвкава |
| Държава на произход | TR |
| Брой части | 2 бр. |
| Материал | Текстил |
| Плътност | 700 g/m² |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 0.245 kg |
| Дължина | 100 cm |
| Вид покритие | Дигитален печат |
| Серия | Meow |
| Модел | С печат |
| Качество | Обикновено |
| Характеристики | Противоалергичен/подходящ за пране/против подхлъзване |
| Грижа | Пране на 30 градуса/не използвайте химическа белина |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Material | Текстил |
| Производител | Foutastic |
Клиентите най-често споменават
Отзиви на потребителите
Окей продукти
Много е страхотно, добро качество. Котката ми също го харесва.
Много мека постелка за баня и тоалетна. Много е приятна. Малко по-тънка е, но не прекалено, неплъзгаща се е и съхне бързо. Доволна съм от нея.
Всичко е отлично. Подложките са много красиви. Ярки цветове. Приятни на допир.
Постелките са хубави, приятни, само че обещаната противоплъзгаща функция не работи. Има някакви противоплъзгащи точки, но те са толкова малки, че просто не спират постелките да се плъзгат по пода. Аз си помогнах като сама добавих противоплъзгаща подложка и вече е както трябва.

40×60 cм, килими за баня, парче-дрехи
В наличност
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
60×100 cм, противоплъзгащи, килими за баня
В наличност
60×100 cм
В наличност
Килими за баня, комплекти
За изпращане след 2 дни
60×100 cм, килими за баня, комплекти

60×100 cм, килими за баня, комплекти

60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
⌀ 100 cм, противоплъзгащи, килими за баня
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
60×100 cм, килими за баня, комплекти


⌀ 140 cм, килими за баня, парче-дрехи
В наличност
60×100 cм, килими за баня, комплекти

60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
40×60 cм, килими за баня, парче-дрехи

60×100 cм, килими за баня, комплекти

80×140 cм, килими за баня, парче-дрехи

60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
60×100 cм, килими за баня, комплекти

Памук
За изпращане след 2 дни
Комплекти
В наличност
50×80 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
50×120 cм, килими за баня, парче-дрехи
В наличност
60×100 cм, килими за баня, парче-дрехи
В наличност
60×100 cм, противоплъзгащи, килими за баня
В наличност
Килими за баня, комплекти
В наличност
60×100 cм, противоплъзгащи, килими за баня
В наличност
40×60 cм, килими за баня, парче-дрехи
В наличност
Килими за баня
За изпращане след 2 дни
50×90 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло

25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
240×260 cм

90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал


198×130×192 cм
В наличност
300×120 cм, метал
В наличност

0,5 - 1 л.
В наличност
30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност

С държачи за тоалетна хартия, пластмаса
В наличност
