
LED Димируема крушка DECOR FILAMENT E27/3,5W/230V 1800K черен - Osram
E27, LED, затъмняващи се
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Osram, който имаме на склад на цена 19.42 и с гаранция от 3 години.
| Тип | Филамент крушка/LED крушка |
|---|---|
| Функция | Димируем/LED технолигия |
| Цокъл | E27 |
| Входяща мощност | 3,5 W |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Температура на светлината | 1800 K |
| Общ светлинен поток | 130 lm |
| Еквивалент на класическата крушка | 14 W |
| Напрежение | 230 V |
| Брой цикли на превключване | 100000 ON/OFF |
| Форма | Глобус |
| Тип крушка | G125 |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Стил | Винтаж |
| Количество в опаковката | 1 |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Ъгъл на лъча | 320 ° |
| Series | DECOR BULBS Osram |
| Производител | Osram |

E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, ретро
В наличност
E27, LED, ретро
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, рефлекторни крушки
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, цветен
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, цветен
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, ECOlogic

E27, LED
В наличност
LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличностБезплатна доставка
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
Комплекти
В наличност

Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
С чекмеджета, от дъб сонома, комбиниран
В наличностБезплатна доставка
Студено бялa светлина
В наличност
Лъжици, вилици, комплект
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
230V
В наличност



Модерни, мат, от дъб
В наличност
Мат, от орех
В наличност
E27, LED
В наличност
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка