
Таванно осветително тяло със сензор CLEO 3xE27/24W/230V Ø 37,5 cm, дъб
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Temar, който имаме на склад на цена 178.75 и с гаранция от 3 години.
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Основен материал на осветлението | Дърво |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Кръгъл |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Комплекти |
| Цвят | Кафяв |
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| Максимална входяща мощност на източника | 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W |
| Брой крушки | 5, 5, 5, 5, 5, 5, 5, 5, 5, 5, 5, 5 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Дървен декор | Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Series | CLEO Temar, CLEO Temar, CLEO Temar, CLEO Temar, CLEO Temar, CLEO Temar, CLEO Temar, CLEO Temar, CLEO Temar, CLEO Temar, CLEO Temar, CLEO Temar |
| Производител | Temar |

Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличностБезплатна доставка
Метал, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Стъкло, модерни, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Модерни, ключ за осветление, дърво
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличност
Модерни, ключ за осветление, дърво
В наличност
Модерни, ключ за осветление, дърво
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Метал, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V
В наличност
Стъкло, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, модерни, LED лампи
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Метал, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличностБезплатна доставка
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Малък
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
GU10, LED
В наличност



Модерни, мат, от дъб
В наличност