
56,95 €
111,38 лв.
Комплект от 6 модерни вградени спот лампи Gunmetal GU10 50mm кръгли с възможност за накланяне - Qure
Модерни, индустриални, дърво
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Разположение на осветлението | Повърхностни светлини |
| Цвят | Черен |
| Стил | Други |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цокъл | GU10 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Брой крушки | 3 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Тип | Спот |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 5,5 W |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Series | MYLIVING PAISLEY Philips P0, MYLIVING PONGEE Philips |
| Производител | Philips |

Модерни, индустриални, дърво
В наличност
Модерни
В наличност

Модерни, LED лампи, стъкло
В наличност
Модерни, стъкло
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, топло бяла светлина
В наличност
Модерни
В наличност
230V
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, топло бяла светлина
В наличностМодерни
В наличност

Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, бронз
В наличност
Бронз, индустриални
В наличностМодерни
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, индустриални

Модерни, индустриални
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Индустриални
В наличност
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка


Малък
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност
Радио будилник, модерни
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Дърво, метал
В наличност
230V
В наличност
Среден
В наличност

С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка

С пейка, модерни, шкафове
В наличност