
Brilagi - LED полилей CARVALHO 3xE27/60W/230V, дъб, Ø 47,5 см
История на цените
- 30.05.2026 г. - 127,77 € / 249,9 лв.
- 18.03.2025 г. - 127,77 € / 249,9 лв.
- 19.06.2024 г. - 127,26 € / 248,9 лв.
- 18.06.2024 г. - 206,51 € / 403,9 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Рамката е изработена от висококачествен дъбов материал. Разсейването на светлината се осигурява от дифузер от масивно матирано стъкло. Наличен в кафяво (естественият цвят на дъба). Съвременен аксесоар за Вашия дом. Подходящ за крушки с фасунга E27. Можете да изберете и вариант OAK SLIM или висящи полилеи.
Спецификации
| Основен материал на осветлението | Стъкло, Дърво |
|---|---|
| Дизайн | Модерен |
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Разположение на полилеи и висящи лампи | В спалня и дневна |
| Абажур | С абажур |
| Лека форма | Кръгъл |
| Цветова температура | Топло бяла светлина |
| Цвят | Кафяв |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Стил | Други |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цокъл | E27 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 3 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Тип | Висящ полилей |
| Функция | LED технолигия |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 60 W |
| Форма | Кръгъл |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Максимална входяща мощност на лампата | 10 W |
| Видове окачване | На струна/връв |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Еквивалент на класическата крушка | 60 W |
| Дървен декор | Дъб |
| Общ светлинен поток | 2805 lm |
| Series | CARVALHO 45 cm, CARVALHO Brilagi |
| Производител | Brilagi |
Подобни продукти


Дизайнерски висящ аплик черен със злато и опушено стъкло 3-светлина - Kyan
Стъкло
В наличност
Лампа BUFFO Cappuccino
В наличност
Лампа BUFFO White APP157-1CP
В наличност
Плафон gold app1023-5cp
Метал, LED лампи
В наличност
Полилей ЕЛЕГАНС, крем, абажури Шинц Банан, 6xE27

Висяща лампа в стил Арт Деко месинг с розово стъкло 3-светлина - Pallon
Стъкло, с димер
В наличност
Ориенталски висящ аплик кафяв 50 см - Pascal
С димер, ориенталски
В наличност
Стъклена висяща лампа кръгла с LED 3-степенна димируема 3-светлина - Lyani
Пластмаса, LED лампи, с абажур
В наличностБезплатна доставка
Пендел MS025-13CP Chrome
Модерни, индустриални
В наличност
Полилей КРОС, бял, 8xE27
Модерни, LED лампи

Лампа LED APP993-c Gold + Remote Control
Метал, LED лампи
В наличност
Бяла висяща лампа, височина 150 cm Leavy - Reality
Метал, пластмаса, модерни

Регулируем висящ полилей златен с LED - Lamba
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Полилей МОНРО, крем, абажури Сарай Крем, 3xE27

Пендел LED G087-1CP BLACK CHROME
Модерни, LED лампи, индустриални
В наличност
Лампа APP907-20CP
Стъкло, метал, модерни
В наличност
Пендел APP1175-1W Gold
Модерни, индустриални
В наличност
Плафон LED APP1413-C BLACK 100cm
Модерни, LED лампи, индустриални
В наличност
Дизайнерски висящ аплик черен с кехлибарено стъкло 3-светлина 161,5 см - Qara
Стъкло, с димер
В наличностБезплатна доставка
Металически таванен светлинник Thora с две лампи E27 в бял цвят 22x22x70см.
Метал, модерни, без абажур
В наличност
Смарт висяща лампа черна с кехлибарено стъкло, вкл. WiFi A60 - Bizle
Ретро, стъкло
В наличност
Пендел РИНО S, бял, 3xE27
Модерни, LED лампи

Таванна лампа Kenedy E27 с четири светлинни източника от метал и стъкло – златен цвят 65×5×70 см
Стъкло, метал, диаметър
В наличност
Ръстичен висящ аплик черен с въже 3-светлина - Leia
В наличност
Пендел сфера 25cm APP630-1CP
Стъкло, метал
В наличност
Модерна кръгла висяща лампа стомана - Globe
Модерни, с димер, кръгъл
В наличност
Комплект от 2 висящи лампи в рустикален стил сиви - Dory
В наличност
ВИСЯЩА ТАВАННА ЛАМПА G151-CP GOLD
Пластмаса, модерни
В наличност
Висяща лампа Lassi 20 cm Rose Gold
Стъкло, метал, модерни
В наличност
Смарт висяща лампа кафява 48 см вкл. Wifi G95 - Rob
Ориенталски
В наличност
Пендел ANZO Black APP178-1CP
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED електрически капан за насекоми UV 2xLED/7,5W/230V 90 m²
В наличност
Brilagi - LED външна гирлянда 10xLED/3xAA 3,2m IP44 топла бяла
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Brilagi - Електрически капан за насекоми 2xUV/10W/230V 60 m2 черен
В наличност
Solight DY10GSM - Дистанционно управляван контакт GSM
В наличностБезплатна доставка
Tefal - Електрическа фурна 39 l OPTIMO 2000W черен
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Електрически уред за борба с насекоми 2x20W/230V 180 м²
В наличност
Пейка с място за съхранение AVEIRO 46x120 см бял
Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка
Fieldmann - Електрическа градинска прахосмукачка и духалка 3000W/230V
В наличност
Библиотека DOVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
LED Крушка G45 E27/4W/230V оранжева - Aigostar
E27, LED
В наличност
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Tefal - Комплект тенджери NORDICA, 10 части, неръждаема стомана
Тенджери, неръждаема стомана, комплекти
В наличностБезплатна доставка
Електрически уред за борба с насекоми 3x20W/230V 200 m2
В наличност
Aigostar удължител с ключ 4 гнезда 3м SCHUKO черен
В наличност
