
Килим в цвят жълта охра и сиво 80x150 cm Soft – FD
80×150 cм, модерни, килими за дома, къс косъм
-5 %56,93 € / 111,35 лв.
60 € / 117,35 лв.

Килим в цвят жълта охра и сиво 200x280 cm Soft – FD
200×280 cм, модерни, килими за дома, къс косъм
-6 %245,11 € / 479,39 лв.
262 € / 512,43 лв.

Килим в цвят жълта охра и сиво 133x190 cm Soft – FD
133×190 cм, модерни, килими за дома, къс косъм
-6 %116,91 € / 228,66 лв.
124 € / 242,52 лв.

Килим в цвят жълта охра и сиво 160x230 cm Soft – FD
160×230 cм, модерни, килими за дома, къс косъм
-6 %166 € / 324,67 лв.
177 € / 346,18 лв.
Килим в цвят жълта охра и сиво 133x190 cm Soft – FD
Размери 133×190 cм
Най-добра цена за последните 30 дни: 116,91 € / 228,66 лв.
История на цените
- 28.04.2026 г. - 116,91 € / 228,66 лв.
- 19.04.2026 г. - 116,91 € / 228,66 лв.
- 19.03.2026 г. - 124 € / 242,52 лв.
- 14.02.2026 г. - 116,91 € / 228,66 лв.
- 5.02.2026 г. - 137,54 € / 269 лв.
- 23.01.2026 г. - 116,91 € / 228,66 лв.
- 16.01.2026 г. - 119,66 € / 234,03 лв.
- 28.11.2025 г. - 110,03 € / 215,2 лв.
- 14.11.2025 г. - 116,91 € / 228,66 лв.
- 7.11.2025 г. - 123,78 € / 242,09 лв.
- 1.12.2024 г. - 86,97 € / 170,1 лв.
- 15.11.2024 г. - 107,88 € / 210,99 лв.
- 12.11.2024 г. - 119,64 € / 234 лв.
- 16.10.2024 г. - 101,75 € / 199,01 лв.
- 15.10.2024 г. - 119,64 € / 234 лв.
- 16.08.2024 г. - 101,75 € / 199,01 лв.
- 1.08.2024 г. - 119,64 € / 234 лв.
- 28.07.2024 г. - 101,75 € / 199,01 лв.
- 16.07.2024 г. - 119,64 € / 234 лв.
- 12.07.2024 г. - 101,75 € / 199,01 лв.
- 26.06.2024 г. - 119,64 € / 234 лв.
- 20.06.2024 г. - 95,61 € / 187 лв.
- 17.06.2024 г. - 119,64 € / 234 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Килим в цвят жълта охра и сиво 133x190 cm Soft – FD
Размери
| Ширина: | 133 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 190 cм |
Спецификации
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Поставяне на килими | Килими за дома |
| Дължина на килима | Къс косъм |
| Държава на произход | PL |
| Състав и тип материал | Полипропилен |
| Височина на купчината | 7 mm |
| Плътност | 1337 g/m² |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 5.1 kg |
| Дължина | 190 cm |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Изрязан (velour) |
| Серия | Soft |
| Модел | Абстрактен/геометричен |
| Качество | Обикновено |
| Плътност на материала | Ниска |
| Характеристики | Подходящ за подово отопление/подходящ за прахосмукачки роботи |
| Грижа | Почиствайте само мястото/почиствайте редовно с прахосмукачка/избършете с влажна кърпа |
| Материал на задната страна | Полиестер/юта/памук/латекс |
| Спецификации на материала | 100% полипропилен |
| Цвят | Сив/жълта охра |
| Производител | FD |
Подобни продукти

Килим 120x180 cm - Mila Home
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Розов и светлосив кръгъл килим ø 100 cm, който може да се мие - Vitaus
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Килим Shiraz Abstract, 200 x 290 cm - Universal
200×290 cм, от полипропилен, модерни
В наличност
Бордо килим подходящ за пране 152x230 cm Nico Global – Flair Rugs
В наличност
Светлосин/светлокафяв кръгъл килим подходящ за пране ø 120 cm Sandstorm – Vitaus
⌀ 120 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Килим 200x290 cm Beruti – Universal
200×290 cм, модерни, килими за дома

Сив килим 80x150 cm Soft – FD
80×150 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Тъмносив килим 160x230 cm Soft – FD
160×230 cм, килими за дома, къс косъм
В наличност
Килим подходящ за пране 60x100 cm Blocks of Fun – Vitaus
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Син вискозен килим Margot Azul, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Ръчно изработен килим със смес от юта в естествен цвят 80x150 cm Miley – Flair Rugs
Килими за дома, естествен, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Външен килим 200x290 cm Luna – Universal
200×290 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Външен килим 80x150 cm Luna – Universal
80×150 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Оранжево-бежов външен килим 120x170 cm Luna Rust – Universal
120×170 cм, къс косъм, на открито

Червен и син килим , 80 x 150 cm Anthea - Nouristan
80×150 cм, ориенталски, килими за дома

Оранжев килим 230x160 cm Nova - Asiatic Carpets
От полипропилен, рустик, килими за дома

Пътека Sprints Autunno, 52 x 200 cm - Universal
52×200 cм, пътеки, рустик
В наличност
Килим Argentum абстракт синьо

Килим 160x230 cm Colores cloud – Asiatic Carpets
160×230 cм, модерни, килими за дома

Външен килим 230x160 cm Mabel - Flair Rugs
160×230 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Бежов килим 80x150 cm - Mila Home
80×150 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим Universal Karia Abstract, 140 x 200 cm
140×200 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Бял/в естествен цвят ръчно изработен килим със смес от юта 120x170 cm Effie Diamond – Flair Rugs
120×170 cм, килими за дома, естествен

Ръчно изработен вълнен килим в цвят мента 120x170 cm Emilia Floral – Flair Rugs
120×170 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Сив кръгъл килим ø 160 cm Méridional - Hanse Home
⌀ 160 cм, рустик, килими за дома
В наличност
Син/бежов ръчно изработен вълнен килим 120x170 cm Eloise Patchwork – Flair Rugs
120×170 cм, ориенталски, рустик
В наличност
Червен килим 170x120 cm Colores Cloud - Asiatic Carpets
120×170 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Червено-сив кръгъл килим подходящ за пране ø 120 cm Ignite – Mila Home
⌀ 120 cм, ретро, килими за дома

Кафяво-кремав килим 120x170 cm Egon – Villeroy&Boch
120×170 cм, килими за дома, къс косъм

Външен килим 120x180 cm Pierre – Villeroy&Boch
120×180 cм, модерни, синтетични
В наличност
Килим Canyon преливащо бежово-син

Външен килим в антрацитен и златист цвят 120x180 cm Martha - Villeroy&Boch
120×180 cм, модерни, с дълъг косъм/шагренова
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от жакард 240x260 cm Opulent Jacquard – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Кремаво комплект шалте и калъфка за възглавница 240x260 cm Solange – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Метал
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от джърси 240x260 cm Joana – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност






