




Най-добра цена за последните 30 дни: 377,4 € / 738,13 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Този хибриден грил може да се използва в комбинация с газова бутилка или дървени въглища, в зависимост от предпочитанията ви. Всъщност основната зона на грила, оборудвана с газова горелка със система Flame Tamer, която предотвратява капенето на мазнина между пламъците, може да бъде оборудвана и с контейнери за дървени въглища. Всяка горелка има собствена регулация и пиезозапалване. Има и допълнителна странична горелка с индивидуално регулиране. Грилето е оборудвано и с отделение за съхранение с размери 55 x 16 см за поддържане на температурата на вече приготвената храна, няколко други отделения за съхранение и страничен рафт. Други функционални характеристики включват термометър в капака и колелца за лесно придвижване. Включени са и свързващ маркуч за газовата бутилка и клапан за намаляване на налягането.
| Видове | Газови скари |
|---|---|
| Цвят | Черен |
| Брой горелки | 4 бр. |
| Тип запалване | Пиезоелектронна система |
| Височина на работната повърхност | 90 cm |
| Материал на повърхността на скара | Стомана |
| Дълбочина на повърхността на грила | 45 cm |
| Максимална мощност | 13700 W |
| Ширина на повърхността на грила | 56 cm |
| Държава на произход | CN |
| Специфичен материал | Стомана |
| Материал | Метал |
| Мощност | 13700 W |
| Тегло | 42.6 kg |
| Тип грил | Газов/на дървени въглища |
| Изисква сглобяване | Да |
| Качество | Екстра |
| Характеристики | Температурен индикатор/с колелца/странична работна повърхност/тавичка за оттичане |
| Material | Метал |
| Производител | Cattara |



Скари на дървени въглища, решетка
За изпращане след 2 дни

Скари на дървени въглища, решетка, диаметър
За изпращане след 2 дни
Електрически скари
За изпращане след 2 дни
Скари на дървени въглища, решетка
В наличност
Скари на дървени въглища, със стойка, решетка
За изпращане след 2 дни
Електрически скари, решетка
За изпращане след 2 дни
Електрически скари
За изпращане след 2 дниБезплатна доставка
Със стойка, решетка
В наличност
Скари на дървени въглища, решетка
За изпращане след 2 дни

Скари на дървени въглища, със стойка, решетка
За изпращане след 2 дни
Решетка
За изпращане след 2 дни
Решетка
За изпращане след 2 дниБезплатна доставка
Скари на дървени въглища, решетка
За изпращане след 2 дни

Скари на дървени въглища, масичка за скара, решетка
За изпращане след 2 дни
Скари на дървени въглища, със стойка, решетка
За изпращане след 2 дниБезплатна доставка
Електрически скари, решетка
За изпращане след 2 дни
Със стойка
За изпращане след 2 дни

Скари на дървени въглища, със стойка, решетка
За изпращане след 2 дни
Решетка
За изпращане след 2 дниБезплатна доставка
Скари на дървени въглища, масичка за скара, решетка
За изпращане след 2 дниБезплатна доставка

Скари на дървени въглища, масичка за скара, решетка
В наличност
Електрически скари, със стойка, решетка
За изпращане след 2 дни
Скари на дървени въглища, със стойка, функция за пушене
За изпращане след 2 дниБезплатна доставка
Скари на дървени въглища


240×260 cм
В наличност
Комплекти, порцелан
В наличност
Дърво, метален лист
В наличност
Маса
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал

Метал
В наличност

43×43 cм, плътен цвят
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност

0,5 - 1 л.
В наличност
176×201×121 cм, метален лист
В наличност
Класически
В наличност
Стойки за подправки, ръчни мелнички, стъкло
В наличност
Метален лист
В наличност
137×78×68 cм
В наличност
Скари на дървени въглища, масичка за скара, решетка
В наличност
Мики и Мини, за момичета, в детско легло
В наличност