
Стенна лампа в меден цвят/в естествен цвят ø 14 cm Manavgat – Opviq lights
Метал, модерни, ключ за осветление, спалня и дневна
34,77 € / 68 лв.

Тюркоазена/в естествен цвят стенна лампа ø 14 cm Manavgat – Opviq lights
Модерни, ключ за осветление, спалня и дневна
30,85 € / 60,34 лв.

Стенна лампа в черен и естествен цвят ø 14 cm Manavgat – Opviq lights
Модерни, ключ за осветление, спалня и дневна
34,33 € / 67,14 лв.
Стенна лампа в меден цвят/в естествен цвят ø 14 cm Manavgat – Opviq lights
История на цените
- 26.04.2026 г. - 34,77 € / 68 лв.
- 20.02.2026 г. - 34,77 € / 68 лв.
- 17.02.2026 г. - 40,9 € / 79,99 лв.
- 14.02.2026 г. - 34,77 € / 68 лв.
- 27.01.2026 г. - 40,9 € / 79,99 лв.
- 23.01.2026 г. - 34,77 € / 68 лв.
- 16.01.2026 г. - 36,7 € / 71,78 лв.
- 5.12.2025 г. - 34,77 € / 68 лв.
- 7.11.2025 г. - 36,81 € / 71,99 лв.
- 5.11.2025 г. - 38,45 € / 75,2 лв.
- 26.06.2024 г. - 36,81 € / 71,99 лв.
- 20.06.2024 г. - 29,65 € / 57,99 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Стенна лампа в меден цвят/в естествен цвят ø 14 cm Manavgat – Opviq lights
Спецификации
| Основен материал на осветлението | Метал |
|---|---|
| Дизайн | Модерен |
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Разположение на стенно осветление | В спалня и дневна |
| Инструкции за монтаж | Изисква професионален монтаж |
| Държава на произход | TR |
| Материал | Метал |
| Мощност | 40 W |
| Брой крушки | 1 бр. |
| Тип контакт | E27 |
| Диаметър на абажура | 14 cm |
| Дължина | 25 cm |
| Характеристики на лампата | Огъваща се структура |
| Включена крушка | Не |
| Захранване | Перманентно инсталиран |
| Серия | Manavgat |
| Степен на покритие | IP20 |
| Качество | Обикновено |
| Грижа | Избършете със суха кърпа |
| Материал на абажура | Метал |
| Цвят | Меден/естествен |
| Material | Метал |
| Производител | Opviq lights |
Подобни продукти

Тюркоазена/в естествен цвят стенна лампа ø 24 cm Manavgat – Opviq lights
Модерни, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Стенна лампа в златист цвят ø 10 cm Evander – Opviq lights
Ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Класически стенен аплик златен с черен кадифен абажур - Combi
В наличност
Brilagi - LED настенно осветително тяло CARVALHO SMOKEY 1xE27/60W/230V дъб
Ключ за осветление, дърво, спалня и дневна
В наличност
Матирана черна стенна лампа Story - Markslöjd
Ключ за осветление, скандинавски, спалня и дневна

Стенна лампа в златист цвят ø 24 cm Conical – Opviq lights
Ключ за осветление, индустриални, спалня и дневна
В наличност
Индустриален стенен аплик стомана с кафяво - Gallow
Дърво, индустриални
В наличност
Стенна лампа в месингов цвят ø 15 cm Atmaca – Opviq lights
Ключ за осветление, индустриални, спалня и дневна

Бяла/златистa стенна лампа Warsaw – Mauro Ferretti
Ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Стенна лампа в бронзов цвят ø 24 cm Berceste – Opviq lights
Ключ за осветление, индустриални, спалня и дневна
В наличност
Стенна лампа в сиво-златист цвят Bubble - Trio Select
Ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Brilagi - Аплик ROATA APLICA 1xE14/40W/230V бук
Рустик, ключ за осветление, дърво
В наличност
Модерна стенна лампа тъмен бронз регулируема с USB-C вкл. LED - Modric
Ретро, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерна стенна лампа черна с тъмен бронз, регулируема с USB-C - Croft
Модерни
В наличност
Модерна стенна лампа месинг с черно - Pluk
Модерни
В наличност
Стенна лампа в бронзово и златно Edgar - Markslöjd
Ключ за осветление, спалня и дневна

Модерна стенна лампа месинг с абажур черен кадифе - Brescia
Модерни, LED лампи
В наличност
Дизайнерски стенен аплик антично злато - Carballo
В наличност
Модерна бронзова стенна лампа с USB-C порт - Gosna
Модерни
В наличност
Стенна лампа бяла с лампа за четене и абажур 18 см черен - Brescia
Модерни
В наличност
Индустриален стенен аплик черен 2-светлина - Coen
Индустриални
В наличност
Стенна лампа в бронзов цвят ø 10 cm Rodia - Candellux Lighting
Модерни, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Markslöjd 108082 - Аплик за баня FJÄLLBACKA 1xG9/20W/230V IP44
230V
В наличност
Модерна стенна лампа тъмен бронз с LED и димер за докосване, акумулаторна - Joris Groove
Модерни, LED лампи
В наличност
Бяла/ в златист цвят стенна лампа ø 10 cm Duzsuz – Opviq lights
Ключ за осветление, индустриални, спалня и дневна
В наличност
Стенна лампа черна с кадифена жълта абажур - Stacca
LED лампи
В наличност
Модерна стенна лампа черна със злато, включваща LED 3-степенно димируема 3-лампи - Sunrise 3
Модерни, LED лампи
В наличност
Матово черно LED стенна лампа Raglan – Trio
Модерни, ключ за осветление, спалня и дневна

Модерна стенна лампа бяла с черен кадифен абажур - Brescia
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерна черна стенна лампа със златен интериор - Pluk
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерна стенна лампа черна магнитна регулируема - Muro
Модерни
В наличност
Brilagi - Аплик OMBORO 1xE27/60W/230V
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Жълто-бял капитониран комплект шалте и калъфка за възглавница 220x240 cm Ronda – My House
220×240 cм
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал

Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Комплект захарница и кана за мляко Riccioli di Fata – Brandani
Комплекти
В наличност




