










Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Оставете притесненията и сериозността си на вратата и влезте в дома си с усмивка на лице! Това е лесно да се каже, но как да го направим в действителност? Поставете една от веселите, забавни, но също така и сладки и весели изтривалки пред вратата си и тя веднага ще ви зареди с добро настроение! Изработена е от кокосови влакна, а долната част е от естествен каучук. Модифицираният производствен процес, който се извършва в Обединеното кралство, значително намалява изронването на влакната, като по този начин удължава живота на постелката. Забележка: Изтривалката за врата е подходяща за вътрешни помещения и покрити външни пространства. Не я излагайте на дъжд - продължителното излагане на влага може да доведе до повреда.
| Ширина: | 40 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 60 cм |
| Материал на изтривалката | Изтривалки от кокосови влакна |
|---|---|
| Форма на изтривалката | Правоъгълна |
| Тип изтривалка за врата | Вътрешна |
| Държава на произход | GB |
| Специфичен материал | Кокосови влакна |
| Материал | Кокосови влакна |
| Височина на купчината | 10 mm |
| Плътност | 1.5 cm |
| Дължина на килима | Къс косъм |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 1.4 kg |
| Дължина | 60 cm |
| Местоположение | Покрит екстериор/интериор |
| Метод на производство | Машинен тафтаж |
| Модел | С надписи |
| Дизайн | Модерен |
| Качество | Екстра |
| Характеристики | Против подхлъзване |
| Грижа | Не препоръчваме продължителен контакт с вода/почиствайте редовно с прахосмукачка |
| Материал на задната страна | Гума |
| Спецификации на материала | 100% кокосови влакна |
| Цвят | Естествен |
| Material | Кокосови влакна |
| Производител | Artsy Doormats |
Отзиви на потребителите
Добър продукт, изглежда по-добре на живо, отколкото на снимките, доброкачествено качество.

40×70 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
45×75 cм, правоъгълни
В наличност
40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни

40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
40×60 cм, текстилни изтривалки, правоъгълни


45×75 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
Правоъгълни, вътрешно
В наличност
60×180 cм, текстилни изтривалки, правоъгълни
В наличност
40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
40×70 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
60×80 cм, текстилни изтривалки, правоъгълни
В наличност
40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
45×75 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
45×75 cм, текстилни изтривалки, правоъгълни



50×80 cм, текстилни изтривалки, правоъгълни
В наличност
25×75 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
40×70 cм, правоъгълни
В наличност
40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
40×120 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
25×75 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
45×75 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност

Правоъгълни
В наличност

Изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
Комплекти, порцелан
В наличност
Дърво, метален лист
В наличност
Маса
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал


43×43 cм, плътен цвят
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Метал
В наличност


Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Класически
В наличност
176×201×121 cм, метален лист
В наличност
Метален лист
В наличност
45×45×45 cм, пластмаса, с манометър за нивото на водата
В наличност
198×130×192 cм
В наличност
52×200 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
80×50×14 cм, мат, дърво