
Килим 80x150 cm Class – Universal
80×150 cм, модерни, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
23,8 € / 46,55 лв.

Килим 140x200 cm Class – Universal
140×200 cм, модерни, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
49 € / 95,84 лв.

Килим 160x230 cm Class – Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
64 € / 125,17 лв.
Килим 80x150 cm Class – Universal
Размери 80×150 cм
История на цените
- 25.04.2026 г. - 23,8 € / 46,55 лв.
- 23.04.2026 г. - 23,8 € / 46,55 лв.
- 19.03.2026 г. - 20,3 € / 39,7 лв.
- 14.02.2026 г. - 24,77 € / 48,45 лв.
- 10.02.2026 г. - 29,14 € / 56,99 лв.
- 23.01.2026 г. - 21,8 € / 42,64 лв.
- 16.01.2026 г. - 23,3 € / 45,57 лв.
- 11.11.2025 г. - 19,48 € / 38,1 лв.
- 5.11.2025 г. - 20,4 € / 39,9 лв.
- 3.09.2025 г. - 29,14 € / 56,99 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Килим 80x150 cm Class – Universal
Размери
| Ширина: | 80 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 150 cм |
Спецификации
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Поставяне на килими | Килими за дома |
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Държава на произход | CN |
| Състав и тип материал | Полиестер |
| Височина на купчината | 4 mm |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 1.3 kg |
| Дължина | 150 cm |
| Местоположение | Интериор |
| Вид покритие | Дигитален печат |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Примка (на едно ниво) |
| Серия | Class |
| Модел | Геометричен |
| Качество | Back To School/Обикновено |
| Плътност | 1080 g/m² |
| Плътност на материала | Ниска |
| Характеристики | Подходящ за прахосмукачки роботи |
| Грижа | Почиствайте само мястото/избършете с влажна кърпа/почиствайте редовно с прахосмукачка |
| Материал на задната страна | Филц |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Цвят | Многоцветен |
| Производител | Universal |
Подобни продукти

Светлосин вълнен килим 200x300 cm Folds - Agnella
200×300 cм, модерни, килими за дома

Бежов килим от вискоза Margot Azul, 60 x 110 cm - Universal
60×110 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Килим подходящ за пране в сиво и цвят слонова кост 160x230 cm Abstract Colors – Vitaus
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Розово-сива пътека 80x300 cm Hawaii – Ayyildiz Carpets
80×300 cм, килими за дома, среден косъм
В наличност
Розово-сив килим 160x230 cm Hawaii – Ayyildiz Carpets
160×230 cм, килими за дома, среден косъм
В наличност
Ръчно изработен килим от рециклирани влакна в цвят жълта охра и сиво 160x230 cm Romy – Asiatic Carpets
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличностБезплатна доставка
Релефен Килим Argentum винтидж абстракт кафяво

Сив килим 80x150 cm Monic – Universal
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Килим Multi, 160 x 230 cm Monic - Universal
160×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Миещ се килим в оранжево и кремаво 80x150 cm - Vitaus
80×150 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Светлорозов вълнен килим 170x240 cm Kaola - Agnella
170×240 cм, модерни, килими за дома
Безплатна доставка
Сив миещ се килим 120x160 cm - Vitaus
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Синя пътека за открито и закрито 70x300 cm Urvi Water – Pappelina
70×300 cм, пътеки, скандинавски
Безплатна доставка
Синя и кремава пътека за открито и закрито 70x280 cm Otto Sky – Pappelina
70×280 cм, пътеки, естествен
В наличност
Пътека за открито и закрито в тухлен и кремав цвят 70x240 cm Ilda Brick – Pappelina
70×240 cм, пътеки, скандинавски
Безплатна доставка
Зелен и син памучен килим 80x140 cm Twin Vintage – Lorena Canals
80×140 cм, ретро, килими за дома

Сив килим 160x230 cm - Mila Home
160×230 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Сив миещ се кръгъл килим ø 120 cm Yuvarlak - Vitaus
⌀ 120 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Розовo-бежоввълнен килим 240x340 cm Braque alabaster – Agnella
240×340 cм, модерни, килими за дома

Сив миещ се кръгъл килим ø 100 cm - Vitaus
⌀ 100 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Килим Parma Mismo, 120 x 170 cm - Universal
120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Светлорозов кръгъл килим подходящ за пране ø 150 cm Dusty Leaves – Mila Home
⌀ 150 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Сива вълнена пътека 60x230 cm Collage – Flair Rugs
60×230 cм, пътеки, модерни

Светлосива пътека 80x300 cm Soft Halleby – FD
80×300 cм, пътеки, модерни

Синя пътека подходяща за пране 60x230 cm Orelia Global – Flair Rugs
Пътеки, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Кремава ръчно изработена пътека със смес от вълна 60x230 cm Minerals Border – Flair Rugs
Пътеки, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Сиво-бежов килим 140x200 cm Aydin - Universal
140×200 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Кафяв и бежов килим, който може да се мие, 80x50 cm - Vitaus
50×80 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Син и оранжев кръгъл килим ø 200 cm Havana - House Nordic
⌀ 200 cм, скандинавски, килими за дома

Килим подходящ за пране в цвят каки 140x200 cm Joy 1400 – Ayyildiz Carpets
140×200 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Кръгъл килим подходящ за пране ø 120 cm Colors of Joy – Vitaus
⌀ 120 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Син килим 133x190 cm Sensi Zashi – FD
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
Най-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Висяща кошница за съхранение за рафт , дължина 40 cm - Metaltex
Пластмаса, кошници на парчета
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Чаши за шотове в комплект от 6 бр. 50 ml – Lyngby Glas
Чаши за шотове, комплекти
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Комплект захарница и кана за мляко Riccioli di Fata – Brandani
Комплекти
В наличност
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Бял стоманен допълнителен рафт 25x25 cm Silos – Metaltex
Рафт, пластмаса, метал
В наличност


