



Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Външно осветително тяло (височина 16 cm) Tunga – Trio
| Инструкции за монтаж | Изисква професионален монтаж |
|---|---|
| Материал | Метал |
| Мощност | 3 W |
| Брой крушки | 1 бр. |
| Тип | LED |
| Тегло | 0.585 kg |
| Дължина | 13 cm |
| Характеристики на лампата | Със сензор за движение |
| Тип осветление | Стенно |
| Характеристики на крушка | Неутрална (светлина)/топла (светлина) |
| Включена крушка | Да |
| Захранване | Перманентно инсталиран |
| Серия | Tunga |
| Качество | Екстра |
| Грижа | Избършете със суха кърпа |
| Материал на конструкцията | Алуминий |
| Цвят | Бял |
| Material | Метал |
| Производител | Trio |


Пластмаса
В наличност
ECOlogic
В наличност



Пластмаса
В наличност
230V
В наличност


230V
В наличност
Висящи светлини, соларен източник, ECOlogic
В наличност
Пластмаса
В наличност



Пластмаса, е слънчева
В наличност
230V
В наличност
Дърво
В наличност
Стенни лампи
В наличност
Пластмаса
В наличност
Таванни светлини
В наличност


Пластмаса
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност

230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност


30×52 cм
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa

Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
240×260 cм

25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
128×56×304 cм, интериор, стоящи
В наличност
240×260 cм
В наличност
Маса
В наличност
240×260 cм
В наличност
15×15 cм, рустик, комплекти
В наличност
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
Стойки за подправки, комплект за подправки, ръчни мелнички
В наличност

Комплекти
В наличност
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
140×200 cм, за момичета, в детско легло
В наличност