
Бежова табуретка Simon – Miuform
50×91×70 cм, с място за съхранение, модерни, плат
375,05 € / 733,53 лв.

Светлосива табуретка Simon – Miuform
50×91×70 cм, с място за съхранение, модерни, плат
360,71 € / 705,49 лв.

Зелена табуретка Simon – Miuform
50×91×70 cм, с място за съхранение, модерни, плат
360,71 € / 705,49 лв.

Тюркоазена табуретка Simon – Miuform
50×91×70 cм, с място за съхранение, модерни, плат
360,71 € / 705,49 лв.

Светлокафява табуретка Simon – Miuform
50×91×70 cм, с място за съхранение, модерни, плат
360,71 € / 705,49 лв.

Тъмносива табуретка Simon – Miuform
50×91×70 cм, с място за съхранение, модерни, плат
360,71 € / 705,49 лв.
Светлосива табуретка Simon – Miuform
Размери 50×91×70 cм
История на цените
- 25.04.2026 г. - 360,71 € / 705,49 лв.
- 19.04.2026 г. - 360,71 € / 705,49 лв.
- 19.03.2026 г. - 360 € / 704,1 лв.
- 20.02.2026 г. - 360,71 € / 705,49 лв.
- 17.02.2026 г. - 424,37 € / 830 лв.
- 14.02.2026 г. - 360,71 € / 705,49 лв.
- 9.02.2026 г. - 424,37 € / 830 лв.
- 23.01.2026 г. - 360,71 € / 705,49 лв.
- 16.01.2026 г. - 369,2 € / 722,09 лв.
- 28.11.2025 г. - 324,16 € / 634 лв.
- 25.11.2025 г. - 324,67 € / 635 лв.
- 21.11.2025 г. - 342,05 € / 668,99 лв.
- 6.11.2025 г. - 360,46 € / 705 лв.
- 5.11.2025 г. - 394,21 € / 771,01 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Светлосива табуретка Simon – Miuform
Размери
| Ширина: | 91 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 70 cм |
| Височина: | 50 cм |
Спецификации
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Материал на тапицерията | Плат |
| С място за съхранение | Да |
| Форма на табуретките | Правоъгълен, Кръгла |
| Цвят | Сив |
| Твърдост на седалката | Средна |
| Държава на произход | PL |
| Форма | Правоъгълен |
| Височина на крачетата | 10 cm |
| Капацитет на тежестта | 100 kg |
| Тегло | 26 kg |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Пълнеж | Полиуретанова пяна (PUR) |
| Серия | Simon |
| Изисква сглобяване | Частично |
| Функции | С място за съхранение |
| Качество | Обикновено |
| Цвят на краката | Светло дърво |
| Материал на конструкцията | МДФ/масивно дърво |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Мартиндейл | 95000 martindale |
| Тапицерски материал | Плат |
| Производител | Miuform |
Подобни продукти

Табуретка за крака Natural Clear/Grey Senza - Karup Design
38×100×90 cм, скандинавски, плат

Бежово кадифено столче за крака Santo - Milo Casa
46×70×60 cм, пуфове, плат
В наличностБезплатна доставка
Сива табуретка за крака Ariella - Ropez
40×118×73 cм, плат, правоъгълен

Бежова табуретка от рипсено кадифе Dia – Micadoni
Модерни, кръгла, без крачета
Безплатна доставка
Бежова табуретка Taso – noo.ma
Плат

Сива кадифена табуретка Chelsea – Ropez
45×80×80 cм, плат, квадратен

Кафява табуретка Kendal – Micadoni
45×104×72 cм, плат, правоъгълен

Кремава табуретка от рипсено кадифе Justin – Ropez
39×88×88 cм, квадратен
В наличност
Светлосива кадифена табуретка Estela – Casa Selección
38×38×38 cм, с място за съхранение, плат

Светлокафява табуретка от биволска кожа с масивна дъбова конструкция Fawn - Gazzda
44×90×67 cм, скандинавски, кожа
В наличност
Тъмносива кадифена табуретка Georgia – Micadoni
43×95×70 cм, модерни, плат

Сива кадифена модулна табуретка Martina – Micadoni
44×106×106 cм, модерни, плат

Сива табуретка Sculpture – Hübsch
Без крачета
В наличностБезплатна доставка
Бежова табуретка за крака Dazzling Daisy - Miuform
43×50×50 cм, ретро, плат
В наличност
Кафява табуретка от плат букле Miuf - Miuform
36×68×64 cм, правоъгълен
В наличност
Светлокафява кадифена табуретка Campi – Cosmopolitan Design
40×90×90 cм, модерни, плат

Зелен детски пуф Vichy – Lorena Canals
20×40×40 cм, квадратен, без крачета
В наличност
Отоман с масивна дъбова конструкция и детайли от кафява биволска кожа Dedo - Gazzda
40×62×46 cм, скандинавски, кожа
Безплатна доставка
Бежов пуф Planet - Windsor & Co Sofas
44×106×78 cм, пуфове, модерни

Светлосиво кадифено столче за крака Carole - Ropez
41×57×52 cм, модерни, плат

Бяла табуретка от букле Leonore – Bobochic Paris
40×90×90 cм, модерни, квадратен

Бежова табуретка Loretto – Cosmopolitan Design
40×90×90 cм, модерни, плат

Табуретка в цвят горчица Copper – Artie
42×40×40 cм, кръгла, без крачета
В наличност
Табуретка diYana в светлорозово, 80x80x44 см
Ориенталски

Сив кадифен подлакътник за модулен диван Rome Velvet - Cosmopolitan Design
65×120×40 cм, модерни, плат
В наличност
Светлосива табуретка Copenhagen – Scandic
45×58×58 cм, плат, квадратен
В наличност
Бежов модул за диван от букле (ляв ъгъл) Bellis – Micadoni Home
70×155×94 cм, без крачета

Сив кадифен подлакътник за модулен диван Rome Velvet - Cosmopolitan Design
75×80×40 cм, модерни, плат
В наличност
Златна горчица кадифе KNOT пуф табуретка, 60х60х30 см
Пуфове, модерни

Сива шенилова табуретка Lani – Makamii
Модерни, правоъгълен, без крачета

Табуретка Cristina в цвят тъмносиво, 88х88х42 см

Бежова табуретка Chile – Scandic
45×58×58 cм, плат, правоъгълен
Най-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, рустик, комплекти
В наличност
Чаши за шотове в комплект от 6 бр. 50 ml – Lyngby Glas
Чаши за шотове, комплекти
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Комплект захарница и кана за мляко Riccioli di Fata – Brandani
Комплекти
В наличност
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Бял стоманен допълнителен рафт 25x25 cm Silos – Metaltex
Рафт, пластмаса, метал
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло 240x260 cm Corded Leaves – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност









