
Син метален шкаф 80x102 cm Bradford - Queer Eye
Мат, класическо отваряне, прави шкафове, отворен / без врата
295,09 € / 577,15 лв.

Сиво метално шкафче 80x102 cm Bradford – Støraa
102×80×40 cм, мат, класическо отваряне, прави шкафове
290,74 € / 568,64 лв.

Светлосиво метално шкафче 79x100 cm Bradford – Støraa
100×79×39 cм, мат, класическо отваряне, прави шкафове
-6 %290,74 € / 568,64 лв.
310 € / 606,31 лв.
Сиво метално шкафче 80x102 cm Bradford – Støraa
Размери 102×80×40 cм
История на цените
- 27.04.2026 г. - 290,74 € / 568,64 лв.
- 14.02.2026 г. - 290,74 € / 568,64 лв.
- 5.02.2026 г. - 342,05 € / 668,99 лв.
- 26.01.2026 г. - 268 € / 524,16 лв.
- 23.01.2026 г. - 289 € / 565,23 лв.
- 16.01.2026 г. - 290 € / 567,19 лв.
- 28.11.2025 г. - 261,27 € / 511 лв.
- 25.11.2025 г. - 261,78 € / 512 лв.
- 21.11.2025 г. - 275,59 € / 539,01 лв.
- 14.11.2025 г. - 290,41 € / 567,99 лв.
- 7.11.2025 г. - 307,8 € / 602 лв.
- 5.11.2025 г. - 318,02 € / 621,99 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Сиво метално шкафче 80x102 cm Bradford – Støraa
Размери
| Ширина: | 80 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 40 cм |
| Височина: | 102 cм |
Спецификации
| Покритие | Мат |
|---|---|
| Механизъм на отваряне | Класическо отваряне |
| Форма | Прави шкафове |
| Вид врата на шкаф | Отворен / без врата |
| Цвят | Сив |
| Държава на произход | CN |
| Височина на крачетата | 15 cm |
| Капацитет на тежестта | 27 kg |
| Тегло | 24 kg |
| Система за затваряне | Без безшумна система |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Материал на задната част | Метал |
| Безопасен монтаж на стена | Да |
| Серия | Bradford |
| Изисква сглобяване | Да |
| Дизайн | Ретро/индустриален |
| Качество | Обикновено |
| Характеристики | С рафтове/с врати/с крачета |
| Материал на краката | Метал |
| Обработка на повърхността | Прахово покритие |
| Материал | Метал |
| Material | Метал |
| Производител | Støraa |
Подобни продукти

Метално шкафче в цвят каки 79x100x39 cm Bradford – Støraa
100×79×39 cм, мат, класическо отваряне
Безплатна доставка
Сиво метално шкафче с плъзгащи се врати 90x180x40 cm Veep – Unique Furniture
180×90×40 cм, мат, с плъзгаща се врата
В наличност
Антрацитно шкафче 83x63x25 cm Ameca 2.0 – Germania
63×83×25 cм, мат, класическо отваряне
Безплатна доставка
Антрацитно шкафче 81x120 cm Bedano – Germania
Мат, класическо отваряне, прави шкафове
Безплатна доставка
Кремав модулен гардероб от борова дървесина 200x220 cm Daily – vtwonen
220×200×58 cм, мат, от бор
В наличност
Кремаво шкафче 40x63 cm Bedano – Germania
63×40×50 cм, модерни, мат
Безплатна доставка
Висящ шкаф ФОЛК СВ-36 Антрацит (Тъмносив)/Дъб Артисан - МАДЕРЕН ЗА ДНЕВНА, СТАЯ
От дъб, класическо отваряне
В наличност
Тъмнокафяв модулен шкаф от масивен бор 55x215 cm Meggy – WOOOD
Мат, от бор, класическо отваряне

Зелено метално шкафче 40x102x80 cm Mission District – Støraa
102×80×40 cм, мат, класическо отваряне
В наличностБезплатна доставка
Бяло шкафче 80x100x40 cm Bera – Unique Furniture
100×80×40 cм, мат, класическо отваряне
Безплатна доставка
Сиво-бежов шкаф 80x80 cm Dilly - Marckeric
Мат, класическо отваряне, прави шкафове
В наличност
Многофункционален шкаф за стена в графитено сиво Edge by Hammel - Hammel Furniture
Мат, класическо отваряне, прави шкафове
Безплатна доставка
Зелено метално шкафче 100x64x40 cm Mission District – Støraa
64×100×40 cм, мат, класическо отваряне
Безплатна доставка
Зелено шкафче 86x85x41 cm Westerleigh – CosmoLiving by Cosmopolitan
85×86×41 cм, мат, класическо отваряне

Тъмнокафяв модулен шкаф от масивен бор 108x215 cm Meggy – WOOOD
Мат, от бор, класическо отваряне

Кремаво метално шкафче 100x64 cm Bradford – Støraa
Мат, класическо отваряне, прави шкафове
Безплатна доставка
Антрацитен шкаф 81x120 cm Mailand - Germania
Мат, класическо отваряне, прави шкафове
Безплатна доставка
Черен шкаф от борова дървесина 110x170 cm Finca - WOOOD
170×110×40 cм, мат, от бор
Безплатна доставка
Светлосин метален шкаф 100x64 cm Cache - Novogratz
Мат, класическо отваряне, прави шкафове
Безплатна доставка
Кремав модулен гардероб от борова дървесина 100x220 cm Daily – vtwonen
220×100×58 cм, мат, от бор
В наличностБезплатна доставка
Антрацитно шкафче 81x120 cm Bedano – Germania
Мат, класическо отваряне, прави шкафове
Безплатна доставка
Светлозелено шкафче 56x97x22 cm Ameca – Germania
В наличностБезплатна доставка
Кремаво висящо шкафче с дъбов декор 138x52x25 cm Libbiano – Germania
52×138×25 cм, модерни, мат
Безплатна доставка
Кремаво шкафче 100x128 cm Eldia – Marckeric
128×100×40 cм, мат, класическо отваряне
В наличностБезплатна доставка
Черен модулен шкаф от борова дървесина 110x210 cm Finca - WOOOD
210×110×40 cм, мат, от бор

Кремав модулен гардероб от борова дървесина 150x110 cm Daily – vtwonen
110×150×58 cм, мат, от бор
В наличностБезплатна доставка
Светлосив шкаф от борова дървесина 85x135 cm Cadiz - WOOOD
Мат, класическо отваряне, прави шкафове
Безплатна доставка
Бял шкаф за съхранение Pino - Vipack
Мат, класическо отваряне, прави шкафове
Безплатна доставка
Светлосин метален шкаф 80x102 cm Cache - Novogratz
Мат, класическо отваряне, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Светлосив шкаф за окачване 46x91 cm Edge by Hammel - Hammel Furniture
Мат, класическо отваряне, прави шкафове
Безплатна доставка
Кремаво шкафче 90x120 cm Cailin – Marckeric
120×90×42 cм, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Кремав модулен гардероб от борова дървесина 400x200 cm Daily – vtwonen
200×400×58 cм, мат, от бор
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал

Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Кухненски ъглов рафт Lou, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от джърси 240x260 cm Joana – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Комплект захарница и кана за мляко Riccioli di Fata – Brandani
Комплекти
В наличност

