


Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Стенно огледало със светлина ø 60 cm Aurora – Mirrors and More
| Диаметър: | 60 cм |
|---|
| С осветление | Да |
|---|---|
| Форма на огледало | Кръгли |
| Допълнителен материал | Стъкло |
| Характеристики за огледало | Със светлина |
| Плътност | 8 cm |
| Форма | Кръгъл |
| Мощност | 15 W |
| Тегло | 3.248 kg |
| Дизайн | Скандинавски/модерен |
| Степен на покритие | IP44 |
| Качество | Екстра |
| Грижа | Избършете с влажна кърпа |
| Система за окачване | Пирони/винтове |
| Цвят | Безцветен |
| Производител | Mirrors and More |
Отзиви на потребителите
Всичко е наред.

Кръгли

Кръгли

Кръгли

Кръгли

Кръгли

⌀ 60 cм, с осветление, кръгли
В наличностБезплатна доставка
Кръгли

Кръгли

С осветление, кръгли

Кръгли

Кръгли

Кръгли

Кръгли

Кръгли

Кръгли

Кръгли

⌀ 60 cм, с осветление, кръгли
В наличностБезплатна доставка

Кръгли

Кръгли

Кръгли

Кръгли

Кръгли

Кръгли

Овални

Кръгли


Кръгли

Кръгли


Кръгли

Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Маса
В наличност
15×15 cм, комплекти
В наличност
30×52 cм
В наличност
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
240×260 cм
В наличност
Метал
В наличност
240×260 cм
В наличност
Метал
В наличност

58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност

33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност