


Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Стенно огледало със светлина 50x70 cm Lucia – Mirrors and More
| С осветление | Да |
|---|---|
| Допълнителен материал | Стъкло |
| Характеристики за огледало | Със светлина |
| Плътност | 4 cm |
| Форма | Правоъгълен |
| Мощност | 15 W |
| Тегло | 3.911 kg |
| Дизайн | Скандинавски/модерен |
| Степен на покритие | IP44 |
| Качество | Екстра |
| Грижа | Избършете с влажна кърпа |
| Система за окачване | Пирони/винтове |
| Цвят | Безцветен |
| Производител | Mirrors and More |

Кръгли


С осветление, кръгли


Кръгли



Кръгли

Кръгли

Кръгли

Кръгли


Кръгли

Кръгли


Кръгли


Кръгли



Кръгли


Кръгли

Кръгли



90×3 cм, овални
В наличностБезплатна доставка
Кръгли




Кръгли

Маса
В наличност
15×15 cм, комплекти
В наличност
30×52 cм
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
240×260 cм
В наличност
240×260 cм
В наличност
Метал
В наличност
Метал
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
240×260 cм
В наличност

33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност