
Зелен ръчно изработен вълнен килим 200x300 cm Matrix – Asiatic Carpets
200×300 cм, скандинавски, ориенталски, килими за дома
-6 %681 € / 1331,92 лв.
721 € / 1410,15 лв.

Зелен ръчно изработен вълнен килим 120x170 cm Matrix – Asiatic Carpets
120×170 cм, скандинавски, килими за дома, естествен
-46 %249,46 € / 487,9 лв.
459,2 € / 898,12 лв.

Зелен ръчно изработен вълнен килим 160x230 cm Matrix – Asiatic Carpets
160×230 cм, скандинавски, килими за дома, естествен
434,16 € / 849,14 лв.
Зелен ръчно изработен вълнен килим 120x170 cm Matrix – Asiatic Carpets
Размери 120×170 cм
Най-добра цена за последните 30 дни: 249,46 € / 487,9 лв.
История на цените
- 25.04.2026 г. - 249,46 € / 487,9 лв.
- 24.04.2026 г. - 249,46 € / 487,9 лв.
- 28.11.2025 г. - 234,79 € / 459,21 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Вълненият килим от известната серия Matrix се отличава със смели геометрични шарки и неутрална цветова палитра. Той е завършен ръчно с помощта на техники, които подчертават неговата текстура и сложни детайли.
Размери
| Ширина: | 120 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 170 cм |
Спецификации
| Дизайн | Скандинавски |
|---|---|
| Поставяне на килими | Килими за дома |
| Материал на килима | Естествени |
| Дължина на килима | Среден косъм |
| Производство | Тъкани, Ръчно тъкани |
| Цвят | Зелен |
| Държава на произход | IN |
| Състав и тип материал | Вискоза/вълна |
| Височина на купчината | 16 mm |
| Плътност | 3600 g/m² |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 7.55 kg |
| Дължина | 170 cm |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Ръчен тафтаж |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Изрязан (velour) |
| Серия | Matrix |
| Модел | Геометричен |
| Качество | Екстра |
| Плътност на материала | Висока |
| Характеристики | Ръчно изработен |
| Грижа | Само професионално почистване/почиствайте само мястото/избършете със суха кърпа/почиствайте редовно с прахосмукачка |
| Материал на задната страна | Латекс |
| Спецификации на материала | 15% вискоза/85% вълна |
| Производител | Asiatic Carpets |
Подобни продукти

Кръгъл килим подходящ за пране и за прахосмукачки роботи ø 120 cm Comfort – Mila Home
⌀ 120 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Син ръчно изработен килим от рециклирани влакна 200x290 cm Romy – Asiatic Carpets
200×290 cм, модерни, килими за дома

Ръчно изработен вълнен килим в тухлен цвят 120x170 cm Matrix – Asiatic Carpets
Скандинавски, килими за дома, естествен
Безплатна доставка
Външен килим 120x170 cm Mila – Universal
120×170 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Зелен килим 160x230 cm Edesa – Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Синьо-златиста пътека подходяща за пране 80x200 cm Golden Leaves – Mila Home
80×200 cм, пътеки, килими за дома

Бяло-черен килим 160x230 cm - Mila Home
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Синьо-сив миещ се килим, 80x150 cm - Vitaus
80×150 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Ръчно изработен вълнен килим 160x230 cm Hackney Clarissa – Ted Baker
Модерни, къс косъм
Безплатна доставка
Модерен шаги килим Twilight бяло-сребрист
Модерни

Сив вълнен килим 170x120 cm Shard - Flair Rugs
120×170 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Килим 140x200 cm Libet – Universal
Килими за дома, къс косъм, абстрактен модел

Ръчно изработен вълнен кръгъл килим ø 160 cm Hackney Clarissa – Ted Baker
Модерни, килими за дома, кръгла

Синьо-сив миещ се килим 80x120 cm Oval - Vitaus
80×120 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Тъмнозелен памучен килим подходящ за пране 50x80 cm Figura – Mette Ditmer Denmark
50×80 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Килим 160x230 cm Badet – Universal
Килими за дома, къс косъм

Килим 80x150 cm - Mila Home
80×150 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Оранжева пътека подходяща за пране 60x230 cm Squiggly Orange – Mila Home
60×230 cм, пътеки, килими за дома

Тъмносива пътека 80x300 cm Parma – Ayyildiz Carpets
80×300 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Лилав ръчно изработен вълнен килим 160x230 cm Glow Purple Multi – Flair Rugs
160×230 cм, модерни, килими за дома
В наличностБезплатна доставка
Лилава пътека 80x300 cm Plus – Ayyildiz Carpets
80×300 cм, килими за дома, къс косъм
В наличност
Оранжев и сив килим Gladys Sarro, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cм, от полипропилен, модерни
В наличност
Синьо-сив миещ се кръгъл килим ø 100 cm - Vitaus
⌀ 100 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Черно-бяла пътека за открито и закрито 70x250 cm Vivi Black – Pappelina
70×250 cм, пътеки, ретро
Безплатна доставка
Антрацитен кръгъл килим ø 160 cm Leon – Villeroy&Boch
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Модерен шаги килим Twilight сребрист
Модерни

Килим за открито Light правоъгълници в бежово
На открито

Черно-бяла пътека за открито и закрито 70x150 cm Bob Black Vanilla – Pappelina
70×150 cм, пътеки, скандинавски
В наличност
Черно-бяла пътека за открито и закрито 70x250 cm Viggo Black – Pappelina
70×250 cм, пътеки, скандинавски
В наличност
Червена пътека 80x250 cm Life – Ayyildiz Carpets
80×250 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Тъмнолилав кръгъл килим ø 133 cm Fancy – Hanse Home
⌀ 133 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Ръчно изработен вълнен килим 200x290 cm Shuffle Shaped – Flair Rugs
200×290 cм, модерни, килими за дома
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, рустик, комплекти
В наличност
Чаши за шотове в комплект от 6 бр. 50 ml – Lyngby Glas
Чаши за шотове, комплекти
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Комплект захарница и кана за мляко Riccioli di Fata – Brandani
Комплекти
В наличност
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Бял стоманен допълнителен рафт 25x25 cm Silos – Metaltex
Рафт, пластмаса, метал
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло 240x260 cm Corded Leaves – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност




