
Globo 57911-5 - Спот ROBBY 5xGU10/35W/230V матов хром
Хром, 230V, повърхностни светлини
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Eglo, който имаме на склад на цена 16.12 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Гаранционен срок | 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W |
| Среден живот на ресурса | 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Общ светлинен поток | 1140 lm, 1140 lm, 1140 lm, 1140 lm, 1140 lm, 1140 lm, 1140 lm, 1140 lm, 1140 lm, 1140 lm, 1140 lm, 1140 lm |
| Тип | Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Максимална входяща мощност на лампата | 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Series | KARYSTOS Eglo, KARYSTOS Eglo, KARYSTOS Eglo, KARYSTOS Eglo, KARYSTOS Eglo, KARYSTOS Eglo, KARYSTOS Eglo, KARYSTOS Eglo, KARYSTOS Eglo, KARYSTOS Eglo, KARYSTOS Eglo, KARYSTOS Eglo |
| Производител | Eglo |

Хром, 230V, повърхностни светлини
В наличностБезплатна доставка
Хром, 230V, повърхностни светлини
В наличност

LED лампи, 230V
В наличност
Повърхностни светлини
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, ECOlogic
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Хром, 230V, повърхностни светлини
В наличностБезплатна доставка
230V, повърхностни светлини
В наличност
LED лампи, хром, 230V
В наличност
Метал
В наличност
Модерни, LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
За вграждане, 230V
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни, LED лампи, халогенни
В наличност
LED лампи, 12V, 230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
Хром, 230V, метал
В наличност
230V, метал
В наличност


230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Комплекти
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Малък
В наличност
Квадратен
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност


Модерни, мат, от дъб
В наличност