
Бежов килим Dreams Line, 120 x 170 cm - Universal
120×170 cм, скандинавски, килими за дома, среден косъм
67 € / 131,04 лв.

Бежов килим Dreams Line, 80 x 150 cm - Universal
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
41 € / 80,19 лв.

Бежов килим Dreams Line, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
121 € / 236,66 лв.

Бежов килим Dreams Line, 60 x 120 cm - Universal
60×120 cм, скандинавски, килими за дома, среден косъм
23,4 € / 45,77 лв.

Бежов килим Dreams Line, 140 x 200 cm - Universal
140×200 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
89 € / 174,07 лв.

Бежов килим 200x290 cm Dreams Line – Universal
200×290 cм, скандинавски, килими за дома, среден косъм
240 € / 469,4 лв.

Бежов килим 240x330 cm Dreams Line – Universal
240×330 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
316 € / 618,04 лв.
История на цените
- 25.04.2026 г. - 240 € / 469,4 лв.
- 23.04.2026 г. - 240 € / 469,4 лв.
- 19.03.2026 г. - 205 € / 400,95 лв.
- 14.02.2026 г. - 249,46 € / 487,9 лв.
- 10.02.2026 г. - 293,48 € / 574 лв.
- 23.01.2026 г. - 220 € / 430,28 лв.
- 16.01.2026 г. - 234 € / 457,66 лв.
- 5.12.2025 г. - 249,46 € / 487,9 лв.
- 25.11.2025 г. - 184,58 € / 361,01 лв.
- 21.11.2025 г. - 194,29 € / 380 лв.
- 5.11.2025 г. - 205,03 € / 401 лв.
- 2.09.2025 г. - 278,14 € / 543,99 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Бежов килим 200x290 cm Dreams Line – Universal
Размери
| Ширина: | 200 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 290 cм |
Спецификации
| Дизайн | Скандинавски |
|---|---|
| Поставяне на килими | Килими за дома |
| Дължина на килима | Среден косъм |
| Цвят | Сив |
| Държава на произход | ES |
| Състав и тип материал | Полипропилен |
| Височина на купчината | 10 mm |
| Плътност | 256000 points/m² |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 13.05 kg |
| Дължина | 290 cm |
| Местоположение | Интериор |
| Вид покритие | Термична обработка |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | Залепен ръб/с подгъв |
| Вид косъм | Изрязан (saxony) |
| Серия | Dreams |
| Модел | Етно |
| Качество | Back To School/Екстра |
| Плътност на материала | Средна |
| Характеристики | Подходящ за прахосмукачки роботи/подходящ за подово отопление |
| Грижа | Само професионално почистване/избършете със суха кърпа |
| Материал на задната страна | Юта |
| Спецификации на материала | 100% полипропилен |
| Производител | Universal |
Отзиви
Отзиви на потребителите
На живо е много по-красив, много мек килим. Лесен е за почистване.
Подобни продукти

Сив и кремав килим за открито , 80 x 150 cm Malaga - NORTHRUGS
80×150 cм, синтетични, с дълъг косъм/шагренова

Бежов килим със смес от памук 68x110 cm Modesto – douceur d'intérieur
Килими за дома, естествен, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Кремав ръчно изработен килим със смес от вълна 160x230 cm Astera Linear – Flair Rugs
160×230 cм, килими за дома, естествен
В наличностБезплатна доставка
Килим за открито и закрито в цвят слонова кост 160x230 cm Elm Leaf – Flair Rugs
160×230 cм, от полипропилен, модерни
В наличност
Кремав ръчно изработен вълнен килим подходящ за пране 140x200 cm Lakota Day – Lorena Canals
140×200 cм, ориенталски, килими за дома
Безплатна доставка
Бежов килим 200x290 cm Amara – Universal
Модерни, килими за дома, къс косъм

Бежов килим 150x80 cm Shaggy - Mila Home
80×150 cм, скандинавски, килими за дома
В наличност
Кремав и сив килим , 160 x 230 cm Royal Nomadic - Think Rugs
160×230 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Килим 200x290 cm Amara – Universal
Килими за дома, къс косъм

Кремав детски килим 80x150 cm Prairie - Flair Rugs
В наличност
Бежов външен килим 170x120 cm Mondo - Flair Rugs
120×170 cм, модерни, къс косъм
В наличност
Външна пътека Ragami Berlin, 80 x 250 cm
80×250 cм, пътеки, модерни
В наличност
Сива пътека подходяща за пране 80x200 cm Zig Zag – Vitaus
80×200 cм, пътеки, модерни
В наличност
Бежов кръгъл външен килим ø 160 cm Mondo - Flair Rugs
⌀ 160 cм, модерни, къс косъм
В наличност
Кремав килим 120x170 cm Alvor – Ayyildiz Carpets
120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Сив/бежов килим 80x120 cm Terrain Designer Sand – Hanse Home
80×120 cм, ретро, ориенталски
В наличност
Сив килим за открито , 80 x 150 cm Karo - NORTHRUGS
80×150 cм, модерни, синтетични
В наличност
Сив и кремав килим за открито , 80 x 350 cm Biri - NORTHRUGS
80×350 cм, от полипропилен, синтетични
В наличност
Светлосив килим 160x230 cm Plus – Ayyildiz Carpets
160×230 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Килим Sophia, 80 x 150 cm - Vitaus
80×150 cм, рустик, килими за дома
В наличност
Сив килим 92x150 cm Cucina – Hanse Home
92×150 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Бял вълнен килим 230x340 cm Masi – Agnella
230×340 cм, килими за дома, среден косъм
Безплатна доставка
Сив и бежов вълнен килим , 120 x 170 cm Dream - Flair Rugs
Модерни, килими за дома, естествен
В наличност
Кремав кръгъл килим ø 120 cm Alvor – Ayyildiz Carpets
⌀ 120 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Бежов килим Kasbah, 80 x 150 cm - Universal
80×150 cм, от полипропилен, модерни
В наличност
Сив килим Aloe Liso, 200 x 290 cm - Universal
200×290 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Кремав килим 95x140 cm Arlette - Universal
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Светлосив килим , 200 x 290 cm Antibes - Asiatic Carpets
200×290 cм, модерни, с дълъг косъм/шагренова

Модерен шаги килим Twilight бяло-сив кръг
Модерни, кръгла

Сиво-бежов килим 200x280 cm Terrain Designer Sand – Hanse Home
200×280 cм, ретро, ориенталски
В наличност
Сив килим 160x230 cm Sensi Gepi – FD
160×230 cм, модерни, килими за дома

Сиво-кремав килим Celebration , 120 x 170 cm Plume - Hanse Home
120×170 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, рустик, комплекти
В наличност
Чаши за шотове в комплект от 6 бр. 50 ml – Lyngby Glas
Чаши за шотове, комплекти
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Комплект захарница и кана за мляко Riccioli di Fata – Brandani
Комплекти
В наличност
Бял стоманен допълнителен рафт 25x25 cm Silos – Metaltex
Рафт, пластмаса, метал
В наличност
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло 240x260 cm Corded Leaves – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност







