
Пътека , 66 x 230 cm Spectrum Tango - Flair Rugs
60×230 cм, пътеки, от полипропилен, модерни
62,59 € / 122,42 лв.

Килим Танго, 80 x 150 cm - Flair Rugs
80×150 cм, пътеки, от полипропилен, модерни
56,93 € / 111,35 лв.

Килим , 66 x 300 cm Tango - Flair Rugs
66×300 cм, модерни, килими за дома, среден косъм
-6 %93,44 € / 182,75 лв.
99 € / 193,63 лв.

Килим Танго, 160 x 230 cm - Flair Rugs
160×230 cм, пътеки, модерни, килими за дома
151,67 € / 296,64 лв.

Килим , 120 x 170 cm Tango - Flair Rugs
Пътеки, килими за дома, синтетични, къс косъм
96,05 € / 187,86 лв.
Килим , 120 x 170 cm Tango - Flair Rugs
История на цените
- 26.04.2026 г. - 96,05 € / 187,86 лв.
- 14.02.2026 г. - 96,05 € / 187,86 лв.
- 5.02.2026 г. - 113 € / 221,01 лв.
- 16.01.2026 г. - 100 € / 195,58 лв.
- 25.11.2025 г. - 86,68 € / 169,53 лв.
- 21.11.2025 г. - 91,25 € / 178,47 лв.
- 14.11.2025 г. - 96,05 € / 187,86 лв.
- 7.11.2025 г. - 101,7 € / 198,91 лв.
- 5.11.2025 г. - 103,96 € / 203,33 лв.
- 3.05.2024 г. - 113 € / 221,01 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Модели, които не отегчават, и цветове, които премахват и най-малкия намек за ежедневие Всичко това предлага Flair Rugs . Килимът е изработен от полипропилен, който се отличава със способността си да устоява на вода, замърсяване и избледняване. Въпреки това не препоръчваме да се използва като постелка с тежести. Тя е по-подходяща пред легло, диван или като пасианс в пространството, за да разчупи голяма плътна площ.
Спецификации
| Поставяне на килими | Килими за дома |
|---|---|
| Видове килими | Пътеки |
| Материал на килима | Синтетични |
| Дължина на килима | Къс косъм |
| Държава на произход | TR |
| Състав и тип материал | Полипропилен |
| Височина на купчината | 12 mm |
| Плътност | 1570 g/m² |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 4.96 kg |
| Дължина | 170 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинен тафтаж |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Изрязан (saxony) |
| Серия | Spectrum |
| Модел | На раета |
| Дизайн | Модерен |
| Качество | Екстра/Back To School |
| Плътност на материала | Ниска |
| Характеристики | Подходящ за подово отопление |
| Грижа | Почиствайте редовно с прахосмукачка/избършете със суха кърпа |
| Материал на задната страна | Юта |
| Спецификации на материала | 100% полипропилен |
| Цвят | Многоцветен |
| Производител | Flair Rugs |
Препоръчва се

Килим 135x195 cm Antalia - Universal
135×195 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Светлорозов ръчно изработен вълнен килим 120x170 cm Daphne Shaped Floral – Flair Rugs
120×170 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Розов килим подходящ за пране 140x200 cm Sky – Ayyildiz Carpets
140×200 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Кафяв/кремав вълнен килим 160x230 cm Abstract Swirl – Flair Rugs
160×230 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Външен килим 120x170 cm Luna – Universal
120×170 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Килим 160x235 cm Orient Maderno - Hanse Home
160×235 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Черен/кремав килим за открито и закрито 160x230 cm Haringey Nightingale – Ted Baker
160×230 cм, модерни, синтетични

Бежова памучна пътека 80x230 cm Duetto Sage – Lorena Canals
80×230 cм, пътеки, килими за дома

Черно-бял килим за открито и закрито 160x230 cm Duet Kona – NORTHRUGS
160×230 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Светлокафяво-кремави стъпала за стълби в комплект от 16 брояя 20x65 cm Golden Marble - Vitaus
20×65 cм, килими за дома, стъпала за килими
В наличност
Червен кръгъл килим 133x133 cm Sherbone - Flair Rugs
133×133 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Кремав ръчно изработен килим със смес от вълна 200x300 cm Kari – Villeroy&Boch
200×300 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Ръчно изработен вълнен килим в светло естествен цвят 160x230 cm Calmio – Hanse Home
160×230 cм, скандинавски, модерни
В наличностБезплатна доставка
Розов килим подходящ за пране 120x170 cm Sky – Ayyildiz Carpets
120×170 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Син вълнен килим , 75 x 150 cm Aubusson - Flair Rugs
75×150 cм, рустик, килими за дома
В наличност
Кремав килим 120x170 cm Art – Ayyildiz Carpets
120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Син/кремав килим 120x170 cm Mirage Illusion – Asiatic Carpets
120×170 cм, модерни, килими за дома

Кремав кръгъл килим ø 160 cm Art – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Кремав килим подходящ за пране 160x230 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим 170x120 cm Muse - Asiatic Carpets
120×170 cм, от полипропилен, модерни
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Жълто-бял капитониран комплект шалте и калъфка за възглавница 220x240 cm Ronda – My House
220×240 cм
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Кухненски ъглов рафт Lou, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал

Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от джърси 240x260 cm Joana – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност



