










Най-добра цена за последните 30 дни: 38 € / 74,32 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Светлосив килим подходящ за пране 60x115 cm Cove – Think Rugs
| Поставяне на килими | Килими за дома |
|---|---|
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Държава на произход | BE |
| Състав и тип материал | Полипропилен |
| Височина на купчината | 17 mm |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 1.2 kg |
| Дължина | 115 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100/Cradle to Cradle Certified® |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Изрязан (frisé) |
| Серия | Cove |
| Модел | Едноцветен |
| Дизайн | Скандинавски/модерен |
| Качество | Обикновено |
| Плътност | 1350 g/m² |
| Плътност на материала | Ниска |
| Характеристики | Подходящ за пране/подходящ за подово отопление |
| Грижа | Пране на 30 градуса/почиствайте редовно с прахосмукачка/може да се пере в пералня |
| Материал на задната страна | Полипропилен |
| Спецификации на материала | 100% полипропилен |
| Цвят | Светлосив |
| Производител | Think Rugs |

⌀ 160 cм, ориенталски, килими за дома

133×190 cм, модерни, килими за дома
Безплатна доставка
97×150 cм, килими за дома, естествен
В наличност
140×200 cм, ретро, индустриални
В наличност
200×290 cм, от полипропилен, скандинавски
В наличност
200×290 cм, скандинавски, модерни

⌀ 160 cм, ориенталски, модерни

80×200 cм, пътеки, модерни
В наличност
170×240 cм, килими за дома, естествен
В наличностБезплатна доставка
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

⌀ 140 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
⌀ 160 cм, скандинавски, килими за дома
Безплатна доставка
80×250 cм, пътеки, скандинавски

170×240 cм, ориенталски, килими за дома
В наличностБезплатна доставка
70×270 cм, пътеки, модерни
В наличност
⌀ 160 cм, скандинавски, ориенталски
В наличностБезплатна доставка
90×130 cм, за момчета, от естествени материали

⌀ 100 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
⌀ 200 cм, скандинавски, килими за дома

80×250 cм, пътеки, скандинавски

70×200 cм, пътеки, скандинавски

Килими за дома, синтетични, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
70×160 cм, пътеки, скандинавски

⌀ 160 cм, от полипропилен, модерни
В наличност
120×170 cм, килими за дома, къс косъм
Безплатна доставка
70×270 cм, пътеки, скандинавски
Безплатна доставка
80×150 cм, от полипропилен, скандинавски
В наличност
200×280 cм, модерни, килими за дома

70×90 cм, скандинавски, модерни

200×300 cм, модерни, килими за дома

160×230 cм, скандинавски, килими за дома
Безплатна доставка
120×170 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Маса
В наличност
15×15 cм, комплекти
В наличност
30×52 cм
В наличност
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Метал
В наличност
240×260 cм
В наличност
240×260 cм
В наличност
Метал
В наличност

58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност

154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност