

Размери 75×74×195 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Кафяв градински шезлонг от масивно дърво Beverly Hills – Garden Pleasure
| Ширина: | 74 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 195 cм |
| Височина: | 75 cм |
| Цвят | Кафяв |
|---|---|
| Държава на произход | VN |
| Височина на подлакътниците | 58 cm |
| Височина на седалката | 36 cm |
| Тегло | 22 kg |
| Дължина | 195 cm |
| Сертификати и стандарти | FSC 100% |
| Местоположение | Екстериор |
| Изисква сглобяване | Да |
| Качество | Обикновено |
| Материал | Масивно дърво |
| Material | Масивно дърво |
| Производител | Garden Pleasure |

89×58×163 cм, от дърво, с подлакътници
Безплатна доставка
102×90×75 cм
В наличност
От дърво, масивна
В наличност
73×60×101 cм, от метал, регулируем
В наличност

77×66×100 cм, масивна

50×50×160 cм, масивна
Безплатна доставка
Регулируем, сгъване, масивна
За изпращане след 4 дни
102×65×200 cм, от метал
В наличност
Регулируем, сгъване
За изпращане след 2 дни

89×64×183 cм
В наличност
Люлеещи се
За изпращане след 2 дни
29×58×187 cм, от изкуствен ратан, масивна
В наличност
40×181×181 cм, с включени възглавници, масивна
В наличност
90×59×44 cм
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
От метал, люлеещи се
За изпращане след 2 дни
С включени възглавници, масивна

Сгъване, масивна

Масивна
В наличност
С включени възглавници, масивна

101×55×146 cм, от метал, масивна
В наличност
Масивна

110×66×48 cм, от дърво, масивна
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Сгъване
За изпращане след 4 дни
91×70×182 cм, с колела, от метал
В наличност
Маса
В наличност
15×15 cм, комплекти
В наличност
30×52 cм
В наличност
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
240×260 cм
В наличност
Метал
В наличност
240×260 cм
В наличност
Метал
В наличност

58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност

33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност