
Бял килим 200x280 cm Soft – FD
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
272 € / 531,99 лв.

Бял килим 133x190 cm Soft – FD
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
113 € / 221,01 лв.

Бял килим 80x150 cm Soft – FD
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
61 € / 119,31 лв.
Бял килим 133x190 cm Soft – FD
История на цените
- 1.05.2026 г. - 113 € / 221,01 лв.
- 16.01.2026 г. - 117 € / 228,83 лв.
- 5.11.2025 г. - 85,9 € / 168,01 лв.
- 16.08.2024 г. - 101,75 € / 199,01 лв.
- 1.08.2024 г. - 119,64 € / 234 лв.
- 28.07.2024 г. - 101,75 € / 199,01 лв.
- 16.07.2024 г. - 119,64 € / 234 лв.
- 12.07.2024 г. - 101,75 € / 199,01 лв.
- 26.06.2024 г. - 119,64 € / 234 лв.
- 20.06.2024 г. - 95,61 € / 187 лв.
- 1.05.2024 г. - 119,64 € / 234 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Бял килим 133x190 cm Soft – FD
Спецификации
| Поставяне на килими | Килими за дома |
|---|---|
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Държава на произход | PL |
| Състав и тип материал | Полипропилен |
| Височина на купчината | 7 mm |
| Плътност | 1339 g/m² |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 5.1 kg |
| Дължина | 190 cm |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Изрязан (velour) |
| Серия | Soft |
| Модел | Абстрактен |
| Дизайн | Glamour |
| Качество | Обикновено |
| Плътност на материала | Ниска |
| Характеристики | Подходящ за прахосмукачки роботи/подходящ за подово отопление |
| Грижа | Почиствайте само мястото/избършете с влажна кърпа/почиствайте редовно с прахосмукачка |
| Материал на задната страна | Памук/латекс/полиестер/юта |
| Спецификации на материала | 100% полипропилен |
| Цвят | Бял |
| Производител | FD |
Препоръчва се

Кремав кръгъл килим подходящ за пране ø 160 cm Sky – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Килим 160x235 cm Orient Maderno - Hanse Home
160×235 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Кремав кръгъл килим ø 200 cm Art – Ayyildiz Carpets
⌀ 200 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Килим 135x195 cm Antalia - Universal
135×195 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Кремав ръчно изработен килим със смес от вълна 200x300 cm Kari – Villeroy&Boch
200×300 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Кремав кръгъл килим ø 160 cm Art – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Килим Shiraz Ornament, 200 x 290 cm - Universal
200×290 cм, ориенталски, от полипропилен

Розов кръгъл килим подходящ за пране ø 160 cm Sky – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Килим Mirva Multi, 120 x 170 cm - Universal
120×170 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Кремав килим 120x170 cm Art – Ayyildiz Carpets
120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Ръчно изработен вълнен килим в светло естествен цвят 160x230 cm Calmio – Hanse Home
160×230 cм, модерни, скандинавски
В наличностБезплатна доставка
Кремав килим подходящ за пране 160x230 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Кремав килим 80x150 cm Candela – Universal
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Външен килим 120x170 cm Luna – Universal
120×170 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Син/бежов килим 120x170 cm Terrain – Hanse Home
120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Кремав кръгъл килим подходящ за пране ø 120 cm Comfort – Mila Home
⌀ 120 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Син вълнен килим , 75 x 150 cm Aubusson - Flair Rugs
75×150 cм, рустик, килими за дома
В наличност
Светлорозов ръчно изработен вълнен килим 120x170 cm Daphne Shaped Floral – Flair Rugs
120×170 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Килим 170x120 cm Muse - Asiatic Carpets
120×170 cм, модерни, от полипропилен
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Черна метална телескопична стойка за дрехи Herkules – Wenko
300×120 cм, метал
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Кухненски ъглов рафт Lou, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от джърси 240x260 cm Joana – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Розово единично памучно детско спално бельо 140x200 cm Lilo a Stitch "Universe" – Jerry Fabrics
140×200 cм, за момичета, в детско легло
В наличност
Бял стоманен допълнителен рафт 25x25 cm Silos – Metaltex
Рафт, пластмаса, метал
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Комплект захарница и кана за мляко Riccioli di Fata – Brandani
Комплекти
В наличност
Форма за печене, изработена от лят алуминий в златист цвят Lotus - Bonami Selection
24×24 cм, ⌀ 24 cм, метал, тефлон
В наличност
Стойка за тоалетна хартия с четка за тоалетна и отделение Rivazza - Wenko
С държачи за тоалетна хартия, метал
В наличност
Дървен органайзер за подправки York – Metaltex
Рафт, метал, дърво
В наличност
Бежови килими за баня в комплект 2 бр. 60x100 cm – Mila Home
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
Тъмна тоалетна седалка с лесно затваряне Wenge, 43 x 37 cm - Wenko
Класически
В наличност
Кремаво комплект шалте и калъфка за възглавница 240x260 cm Solange – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност



