
Тъмносиви трапезни столове в комплект от 4 броя Pisa - House Nordic
Скандинавски, 4 броя
412,44 € / 806,66 лв.

Кафяви трапезни столове в цвят коняк в комплект от 4 броя Pisa - House Nordic
Скандинавски, 4 броя
-5 %412,44 € / 806,66 лв.
436 € / 852,74 лв.

Черни трапезни столове в комплект от 4 броя Pisa - House Nordic
83×54×52 cм, скандинавски, индустриални, 4 броя
423,3 € / 827,9 лв.
Черни трапезни столове в комплект от 4 броя Pisa - House Nordic
Размери 83×54×52 cм
История на цените
- 28.04.2026 г. - 423,3 € / 827,9 лв.
- 14.02.2026 г. - 423,3 € / 827,9 лв.
- 5.02.2026 г. - 498 € / 974 лв.
- 16.01.2026 г. - 423 € / 827,32 лв.
- 25.11.2025 г. - 380,91 € / 745 лв.
- 21.11.2025 г. - 401,36 € / 784,99 лв.
- 14.11.2025 г. - 422,84 € / 827 лв.
- 7.11.2025 г. - 447,89 € / 876 лв.
- 5.11.2025 г. - 460,16 € / 899,99 лв.
- 30.04.2024 г. - 464,76 € / 908,99 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Черни трапезни столове в комплект от 4 броя Pisa - House Nordic
Размери
| Ширина: | 54 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 52 cм |
| Височина: | 83 cм |
Спецификации
| Дизайн | Скандинавски, Индустриален |
|---|---|
| Комплект столове за хранене | 4 броя |
| Цвят | Черен |
| Държава на произход | CN |
| Тип | Тапициран |
| Брой части | 4 бр. |
| Ширина на възглавницата на седалката | 42 cm |
| Дълбочина на седалката | 41 cm |
| Височина на седалката | 48 cm |
| Капацитет на тежестта | 120 kg |
| Тегло | 5.1 kg |
| Изисква сглобяване | Не |
| Качество | Обикновено |
| Цвят на краката | Черен |
| Материал на краката | Стомана |
| Материал на конструкцията | Стомана |
| Материал | Подплатен/метал |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Мартиндейл | 30000 martindale |
| Тапицерски материал | Изкуствена кожа |
| Material | Подплатен/метал |
| Производител | House Nordic |
Подобни продукти

Тъмносиви трапезни столове в комплект от 2 бр. Sierra – Rowico
85×49×55 cм, модерни, 2 броя
В наличностБезплатна доставка
Кафяв трапезен стол Addi – Actona
75×56×54 cм, от дъб, скандинавски
В наличност
Сиви тапицирани трапезни столове в комплект с подлакътници 2 бр. Nolan Square – Unique Furniture
84×58×60 cм, с подлакътници, 2 броя
Безплатна доставка
Черни трапезни столове в комплект 2 бр. Moseby – Bonami Essentials
86×44×55 cм, 2 броя
В наличност
Дъбов трапезен стол с черна седалка Arch - Bonami Essentials
81×51×55 cм, ретро, от дъб
В наличност
Тапициран кадифен фотьойл GARY - различни цветови варианти златен дъб - сив
С подлакътници, модерни, от дъб
За изпращане след 6 дни
Зелен трапезен стол от масивна дървесина Erika – Makamii
Модерни, от бук, дърво

Трапезни столове от орехово дърво Varm - Tomasucci
80×44×47 cм, от орех, скандинавски
В наличностБезплатна доставка
Черни кожени трапезни столове в комплект 2 бр. Vogue – WOOOD
83×50×57 cм, кожа, модерни
Безплатна доставка
Офис стол Alison - Rowico
Модерни, скандинавски, въртящ се

Стол за хранене от кафяв дъб Filippa - Rowico
92×44×51 cм, от дъб, скандинавски

Тъмнокафяв трапезен стол Milton - Unique Furniture
Скандинавски
В наличност
Стол за хранене от кафяв дъб с черна седалка и Ami - Rowico
80×48×47 cм, от дъб, скандинавски
В наличност
Черни тапицирани трапезни столове в комплект с подлакътници 2 бр. Harbo – House Nordic
87×57×65 cм, с подлакътници, модерни
Безплатна доставка
Трапезен стол от естествена кожа Frida - Hammel Furniture
Кожа, модерни, рустик

Трапезен стол в кафяв и кремав цвят Fawn – Gazzda
79×48×48 cм, модерни, от орех

Зелен тапициран трапезен стол с подлакътници Sadira – Teulat
С подлакътници, модерни, плат

Трапезен стол от имитация на кожа в цвят каки Zone – DAN-FORM Denmark
81×553×58 cм, модерни, тапицирани
Безплатна доставка
Сив трапезен стол от масивна дървесина Niu – Makamii
Модерни, от бук, дърво

Черен трапезен стол Roxby - Actona
79×45×55 cм, модерни, от дъб
В наличност
Зелени тапицирани трапезни столове в комплект 2 бр. Kosaka – Light & Living
53×57×79 cм, модерни
Безплатна доставка
Черен трапезен стол с подлакътници от масивен дъб Flip – Gazzda
75×55×53 cм, с подлакътници, модерни

АДЭЛЕ Кафяво Таупе (тъкан Монза 40)/рамка Естествен дъб - ДЪРВЕН РЕТРО СТОЛ С БУКЛЕ ТАПИЦЕРИЯ ЗА ДНЕВНА / ТРАПЕЗАРИЯ / КУХНЯ
Ретро, от дъб, екологична кожа
В наличност
Трапезен стол от естествена кожа Mette - Hammel Furniture
75×52×54 cм, кожа, модерни

Антрацит трапезни столове в комплект от 2 бр. Anzo – Støraa
92×58×58 cм, модерни, 2 броя

Зелени тапицирани трапезни столове в комплект 2 бр. Elvira – Støraa
86×56×62 cм, модерни, 2 броя

Тъмносиви тапицирани трапезни столове в комплект с подлакътници 2 бр. Nolan Stripe – Unique Furniture
84×58×60 cм, с подлакътници, модерни
Безплатна доставка
Черни трапезни столове в комплект от 4 броя Luna - Marckeric
85×47×55 cм, модерни
Безплатна доставка
Черни трапезни столове в комплект от 2 броя Rodham - Rowico
82×44×51 cм, от дъб, скандинавски
Безплатна доставка
АРНО Сиво (тъкан Блювэл 14) - МОДЕРЕН ТАПИЦИРАН СТОЛ VELVET ЗА ДНЕВНА/ТРАПЕЗАРИЯ С ДРЪЖКА
Модерни, тапицирани
В наличност
Черен трапезен стол Ringo - Umbra
74×64×55 cм, модерни, пластмаса
В наличност
Стол за хранене от кафяв дъб с черна седалка Ami - Rowico
80×48×47 cм, от дъб
Най-добрите продукти от Bonami

Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от жакард 240x260 cm Opulent Jacquard – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност
Кремаво комплект шалте и калъфка за възглавница 240x260 cm Solange – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Метал
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от джърси 240x260 cm Joana – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност






