
Сив килим 80x150 cm - Flair Rugs
80×150 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
63,45 € / 124,1 лв.

Сив килим 160x230 cm - Flair Rugs
160×230 cм, модерни, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
188,62 € / 368,91 лв.

Сива пътека 60x230 cm - Flair Rugs
Пътеки, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
68,66 € / 134,29 лв.

Зелен килим 60x110 cm - Flair Rugs
60×110 cм, модерни, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
34,33 € / 67,14 лв.

Сив килим 60x110 cm - Flair Rugs
60×110 cм, модерни, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
-5 %34,77 € / 68 лв.
36,6 € / 71,58 лв.

Зелен килим 200x290 cm - Flair Rugs
200×290 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
275,54 € / 538,91 лв.

Зелена пътека 60x230 cm - Flair Rugs
60×230 cм, пътеки, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
69,97 € / 136,85 лв.

Зелен килим 160x230 cm - Flair Rugs
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
195,13 € / 381,64 лв.

Зелен килим 80x150 cm - Flair Rugs
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
63,45 € / 124,1 лв.
Зелена пътека 60x230 cm - Flair Rugs
Размери 60×230 cм
История на цените
- 25.04.2026 г. - 69,97 € / 136,85 лв.
- 23.03.2026 г. - 69,97 € / 136,85 лв.
- 19.03.2026 г. - 73 € / 142,78 лв.
- 14.02.2026 г. - 69,97 € / 136,85 лв.
- 27.01.2026 г. - 82,32 € / 161 лв.
- 23.01.2026 г. - 69,97 € / 136,85 лв.
- 21.01.2026 г. - 82,32 € / 161 лв.
- 16.01.2026 г. - 73 € / 142,78 лв.
- 13.01.2026 г. - 74 € / 144,73 лв.
- 9.12.2025 г. - 82,32 € / 161 лв.
- 5.12.2025 г. - 69,97 € / 136,85 лв.
- 28.11.2025 г. - 65,85 € / 128,79 лв.
- 11.11.2025 г. - 69,97 € / 136,85 лв.
- 7.11.2025 г. - 73,65 € / 144,05 лв.
- 5.11.2025 г. - 75,3 € / 147,27 лв.
- 1.05.2024 г. - 94,08 € / 184 лв.
- 25.04.2024 г. - 75,16 € / 147 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Зелена пътека 60x230 cm - Flair Rugs
Размери
| Ширина: | 60 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 230 cм |
Спецификации
| Поставяне на килими | Килими за дома |
|---|---|
| Видове килими | Пътеки |
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Модел | Абстрактен модел |
| Цвят | Сив |
| Тип | Пътека |
| Държава на произход | IN |
| Състав и тип материал | Вълна/юта/полиестер |
| Форма | За стъпала |
| Тегло | 3.24 kg |
| Дължина | 230 cm |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Ръчно подвързан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Букле |
| Серия | Mottle Ombre |
| Дизайн | Модерен |
| Качество | Екстра/Back To School |
| Плътност | 2350 g/m² |
| Плътност на материала | Средна |
| Характеристики | Подходящ за подово отопление/ръчно изработен/двустранен |
| Грижа | Почиствайте редовно с прахосмукачка/не използвайте химически почистващи препарати/не използвайте химическа белина/избършете със суха кърпа/обръщайте килима от време на време, за да изравните износването |
| Материал на задната страна | Без задна страна |
| Спецификации на материала | 24% вълна/49% юта/24% полиестер/3% смес от влакна |
| Производител | Flair Rugs |
Подобни продукти

Кремав кръгъл килим от юта ø 200 cm Bouclé Jaipur – Hanse Home
⌀ 200 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Зелена пътека за открито и закрито 70x150 cm Vera Army – Pappelina
70×150 cм, пътеки, модерни

Памучна пътека в тухлен и бежов цвята 80x230 cm Duetto Toffee – Lorena Canals
80×230 cм, пътеки, килими за дома

Зелен килим 160x230 cm Band – Hanse Home
160×230 cм, скандинавски, килими за дома
В наличност
Бежова пътека за открито и закрито 70x180 cm Emm Potato – Pappelina
70×180 cм, пътеки, модерни
Безплатна доставка
Светлосин ръчно изработен вълнен килим 160x230 cm Memphis Wool – Flair Rugs
160×230 cм, скандинавски, ориенталски
В наличност
Сив килим за открито и закрито 60x125 cm Belle Concrete – Pappelina
60×125 cм, скандинавски, синтетични

Сив килим 80x150 cm Monic – Universal
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Зелена пътека за открито и закрито 70x200 cm Urvi Woods – Pappelina
70×200 cм, пътеки, скандинавски
В наличност
Светлосив вълнен кръгъл килим ø 250 cm Auckland - Rowico
⌀ 250 cм, скандинавски, килими за дома

Зелен и кремав килим за открито и закрито 70x140 cm Otto Herb – Pappelina
70×140 cм, скандинавски, синтетични

Двустранен ръчно изработен ютен килим в естествен цвят 160x230 cm Braided – Hanse Home
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Сив/бежов килим 200x290 cm Craft – Universal
Скандинавски, килими за дома, къс косъм

Сива пътека за открито и закрито 70x150 cm Ada Grey – Pappelina
70×150 cм, пътеки, модерни

Антрацитна и кремава пътека за открито и закрито 70x150 cm Bob Charcoal Linen – Pappelina
70×150 cм, пътеки, скандинавски

Сив и кремав килим за открито , 160 x 230 cm Cebu - NORTHRUGS
160×230 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Ръчно изработена вълнена пътека подходяща за пране в естествен цвят 80x230 cm Unexpected Wool – Lorena Canals
80×230 cм, пътеки, ориенталски
В наличност
Розов вълнен килим , 120 x 170 cm Gigi - Flair Rugs
120×170 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Ръчно изработен вълнен кръгъл килим в естествен цвят ø 160 cm Puristic Knots – Elle Decoration
Килими за дома, кръгла, естествен

Кръгъл килим за открито и закрито в цвят каки ø 120 cm Giza 1410 – Ayyildiz Carpets
⌀ 120 cм, кръгла, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Зелена пътека със смес от рециклирани влакна подходяща за пране 60x230 cm Windsor – Flair Rugs
60×230 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Бежов килим за открито 230x160 cm Gemini - Elle Decoration
160×230 cм, модерни, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим за открито и закрито в цвят горчица 85x160 cm Effi Mustard – Pappelina
85×160 cм, скандинавски, синтетични
Безплатна доставка
Бежов килим за открито и закрито 60x85 cm Mono Light Nougat – Pappelina
60×85 cм, скандинавски, синтетични

Бял/бежов килим за открито 150x80 cm - NORTHRUGS
80×150 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Килим за открито и закрито в цвят горчица и кремаво 70x120 cm Ilda Mustard – Pappelina
70×120 cм, скандинавски, модерни

Кафяв ръчно изработен килим със смес от вълна 200x290 cm Ascot – Asiatic Carpets
200×290 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Бежов кръгъл външен килим ø 160 cm Comilla – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Светлосив ръчно изработен килим със смес от вълна 120x170 cm Minerals – Flair Rugs
120×170 cм, скандинавски, ориенталски
В наличност
Светлозелен килим подходящ за пране 152x230 cm Una Floral – Flair Rugs
152×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Бежов ръчно изработен кръгъл килим ø 200 cm Lambeth Jasper – Ted Baker
Скандинавски, килими за дома, кръгла

Синьо-естествен ръчно изработен ютен килим 160x230 cm Jute Boucle Blue – Flair Rugs
160×230 cм, модерни, килими за дома
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Чаши за шотове в комплект от 6 бр. 50 ml – Lyngby Glas
Чаши за шотове, комплекти
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Комплект захарница и кана за мляко Riccioli di Fata – Brandani
Комплекти
В наличност
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Бял стоманен допълнителен рафт 25x25 cm Silos – Metaltex
Рафт, пластмаса, метал
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло 240x260 cm Corded Leaves – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност





