
34,95 €36,95 €
68,36 лв.72,27 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Ideal Lux, който имаме на склад на цена 145.00 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Гаранционен срок | 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 8,5 W, 8,5 W, 8,5 W, 8,5 W, 8,5 W, 8,5 W, 8,5 W, 8,5 W, 8,5 W, 8,5 W, 8,5 W, 8,5 W |
| Среден живот на ресурса | 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Защита срещу проникване | IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54 |
| Общ светлинен поток | 790 lm, 790 lm, 790 lm, 790 lm, 790 lm, 790 lm, 790 lm, 790 lm, 790 lm, 790 lm, 790 lm, 790 lm |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 55 W, 55 W, 55 W, 55 W, 55 W, 55 W, 55 W, 55 W, 55 W, 55 W, 55 W, 55 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 8,5 W, 8,5 W, 8,5 W, 8,5 W, 8,5 W, 8,5 W, 8,5 W, 8,5 W, 8,5 W, 8,5 W, 8,5 W, 8,5 W |
| Ъгъл на лъча | 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 90 Ra, 90 Ra, 90 Ra, 90 Ra, 90 Ra, 90 Ra, 90 Ra, 90 Ra, 90 Ra, 90 Ra, 90 Ra, 90 Ra |
| Място | Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 8,5 W, 8,5 W, 8,5 W, 8,5 W, 8,5 W, 8,5 W, 8,5 W, 8,5 W, 8,5 W, 8,5 W, 8,5 W, 8,5 W |
| Тип | Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа |
| Series | OUTSIDE LAMP Ideal Lux, STYLE Ideal Lux, OUTSIDE LAMP Ideal Lux, STYLE Ideal Lux, OUTSIDE LAMP Ideal Lux, STYLE Ideal Lux, OUTSIDE LAMP Ideal Lux, STYLE Ideal Lux, OUTSIDE LAMP Ideal Lux, STYLE Ideal Lux, OUTSIDE LAMP Ideal Lux, STYLE Ideal Lux, OUTSIDE LAMP Ideal Lux, STYLE Ideal Lux, OUTSIDE LAMP Ideal Lux, STYLE Ideal Lux, OUTSIDE LAMP Ideal Lux, STYLE Ideal Lux, OUTSIDE LAMP Ideal Lux, STYLE Ideal Lux, OUTSIDE LAMP Ideal Lux, STYLE Ideal Lux, OUTSIDE LAMP Ideal Lux, STYLE Ideal Lux |
| Производител | Ideal lux |


Със сензор за движение, е слънчева
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка
Със сензор за движение, е слънчева
В наличност

230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност

Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка

230V
В наличностБезплатна доставка
Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
Е слънчева
В наличност
230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Със сензор за движение
В наличност
Пластмаса
В наличностБезплатна доставка

Със сензор за движение, наземни светлини, е слънчева
В наличност

230V
В наличностБезплатна доставка

Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност


Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Комплекти
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
