

Най-добра цена за последните 30 дни: 343 € / 670,85 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Кремава подова лампа с текстилен абажур (височина 113 cm) Linetta - Bloomingville
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Държава на произход | CN |
| Материал | Метал/полистирол/текстил |
| Мощност | 40 W |
| Брой крушки | 1 бр. |
| Тип контакт | E27 |
| Тегло | 6.99 kg |
| Диаметър на абажура | 28 cm |
| Включена крушка | Не |
| Дължина на захранващ кабел | 200 cm |
| Превключвател | За кабел |
| Захранване | За контакт |
| Дизайн | Скандинавски |
| Степен на покритие | IP20 |
| Качество | Premium |
| Грижа | Избършете със суха кърпа |
| Материал на абажура | Теракота/текстил |
| Материал на конструкцията | Желязо |
| Цвят | Кремав |
| Material | Метал/полистирол/текстил |
| Производител | Bloomingville |

Ключ за осветление, скандинавски
Безплатна доставка
Дърво, с димер
В наличностБезплатна доставка
Метал, модерни, с димер
В наличност
Модерни, ретро, с димер
В наличност
С димер
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Дърво, с димер
В наличностБезплатна доставка
С димер
В наличностБезплатна доставка

Метал, модерни, с димер
В наличност
Модерни, с димер
В наличност
Метал, модерни, с димер
В наличностБезплатна доставка
С димер
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни, с димер
В наличностБезплатна доставка
Метал, модерни, с димер
В наличност
С димер
В наличностБезплатна доставка
С димер
В наличност

Стъкло
В наличност
Модерни, с димер
В наличност
Дърво, с димер
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Дърво
В наличностБезплатна доставка
Метал, модерни, с димер
В наличност
Метал, модерни, с димер
В наличностБезплатна доставка
Метал, модерни, с димер
В наличностБезплатна доставка
Модерни, с димер
В наличностБезплатна доставка
С димер
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, с димер
В наличност
Модерни, с димер
В наличностБезплатна доставка
240×260 cм
В наличност
Дърво, метален лист
В наличност
Комплекти, порцелан
В наличност
Маса
В наличност
Метал
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал

198×130×192 cм
В наличност

25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Класически, дърво
В наличност
220×230 cм

Мики и Мини, за момичета, в детско легло
В наличност


168×183 cм, завеси от една част
В наличност
90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
240×260 cм
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност