





Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Дъбов шкаф в бял\естествен цвят 80x120 cm Monteria - Germania
| Покритие | Мат |
|---|---|
| Декор | Дъб |
| Механизъм на отваряне | Класическо отваряне |
| Форма | Прави шкафове |
| Вид врата на шкаф | Отворен / без врата |
| Държава на произход | DE |
| Височина на крачетата | 2 cm |
| Капацитет на тежестта | 76 kg |
| Тегло | 45.46 kg |
| Система за затваряне | Плавно затваряне |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Материал на задната част | ПДЧ |
| Материал на дръжките | Метал |
| Безопасен монтаж на стена | Да |
| Серия | Monteria |
| Изисква сглобяване | Да |
| Дизайн | Модерен |
| Качество | Екстра |
| Повърхностно покритие на вратите | Меламин |
| Материал на вратите | ПДЧ |
| Повърхностно покритие на рафтове | Меламин |
| Материал на рафтовете | ПДЧ |
| Характеристики | С рафтове/без крачета/заключващ се/с врати |
| Цвят на краката | Черен |
| Материал на краката | Пластмаса |
| Обработка на повърхността | Меламин |
| Цвят на дървото | Карамелено кафяво дърво |
| Материал | ПДЧ |
| Цвят | Бял |
| Material | ПДЧ |
| Производител | Germania |

Мат, от дъб, класическо отваряне
В наличностБезплатна доставка
Гланц, мат, класическо отваряне
В наличност
105×74×33 cм, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
105×138×25 cм, модерни, мат
Безплатна доставка
Мат, класическо отваряне, прави шкафове

Мат, класическо отваряне, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Мат, класическо отваряне, прави шкафове
Безплатна доставка
210×101×46 cм, класическо отваряне, скандинавски

Мат, класическо отваряне, прави шкафове
Безплатна доставка
200×300×58 cм, мат, от бор
В наличност
80×110×47 cм, мат, класическо отваряне
В наличностБезплатна доставка
200×400×58 cм, мат, от бор
В наличност
Модерни, мат, класическо отваряне
В наличностБезплатна доставка
110×150×58 cм, мат, от бор
В наличностБезплатна доставка
100×80×40 cм, мат, класическо отваряне
Безплатна доставка
102×80×40 cм, мат, класическо отваряне
Безплатна доставка
Мат, от бор, класическо отваряне
В наличностБезплатна доставка
Мат, класическо отваряне, прави шкафове
Безплатна доставка
120×90×42 cм, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
64×100×40 cм, мат, класическо отваряне
Безплатна доставка
220×100×58 cм, мат, от бор
В наличностБезплатна доставка
100×79×39 cм, мат, класическо отваряне
Безплатна доставка

220×200×58 cм, мат, от бор
В наличност
Мат, класическо отваряне, прави шкафове
Безплатна доставка
Мат, класическо отваряне, прави шкафове

102×80×40 cм, мат, класическо отваряне
В наличностБезплатна доставка
Мат, от бор, класическо отваряне

Мат, класическо отваряне, прави шкафове
Безплатна доставка
Мат, класическо отваряне, прави шкафове
Безплатна доставка
Мат, класическо отваряне, прави шкафове
Безплатна доставка
Мат, от дъб, класическо отваряне
В наличност
Маса
В наличност
30×52 cм
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

43×43 cм, плътен цвят
В наличност
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
15×15 cм, комплекти
В наличност
Чаши за шотове, комплекти
В наличност
Метал
В наличност

25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност

Комплекти
В наличност

Рафт, пластмаса, метал
В наличност
240×260 cм
В наличност