


Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Детско бюро от масивен бор 50x80.5 cm DALLAS – Vipack
| Декор | Бор |
|---|---|
| Материал | Дърво |
| Държава на произход | CN |
| Плътност | 2.5 cm |
| Капацитет на тежестта | 75 kg |
| Тегло | 8.2 kg |
| Дължина | 80.5 cm |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Сертификати и стандарти | FSC Mix |
| Тип бюро | Писалище |
| Серия | Dallas |
| Изисква сглобяване | Частично |
| Дизайн | Модерен |
| Качество | Екстра |
| Цвят на краката | Тъмносив |
| Материал на краката | Масивен бор |
| Обработка на повърхността | Боя |
| Специфичен материал за плота на масата | Масивен бор |
| Материал на масата | Масивно дърво |
| Цвят | Антрацит |
| Производител | Vipack |

С чекмедже
За изпращане след 5 дни

С шкаф, ламинат, с чекмедже
За изпращане след 1 седмица![АСТОН Бежово [Супер мат / Anti-fingerprint] - МОДЕРНА РАЗТЕГАТЕЛНА МАСА С ПОВДИГАЩ МЕХАНИЗЪМ КАШМИР](https://static.biano.bg/i/product/285-285/bf/7d/13/3372541e3e796d48f9e7a732e1dde97105aaff1b-aston-bezhovo-super-mat-anti-fingerprint-moderna-raztegatelna-masa-s-povdigasht-mekhanizum-kashmir.jpg)
Ламинат
В наличност
С шкаф, ламинат, с чекмедже
За изпращане след 1 седмица
Дърво, с чекмедже

Ъглово бюро
За изпращане след 6 дни
С шкаф, ламинат, с чекмедже
В наличност

С шкаф, ламинат, с чекмедже
В наличност
С шкаф, ламинат, с чекмедже
За изпращане след 1 седмица
75×55×110 cм, от бор
В наличностБезплатна доставка
С шкаф, ламинат, с чекмедже
За изпращане след 1 седмица
С шкаф, ламинат, с чекмедже
В наличност
С шкаф, ламинат, с чекмедже
За изпращане след 1 седмица
С шкаф, ламинат, с чекмедже
За изпращане след 1 седмица
С шкаф, ламинат, с чекмедже
За изпращане след 1 седмица
С шкаф, ламинат, с чекмедже
За изпращане след 1 седмица
С шкаф, ламинат, с чекмедже
За изпращане след 1 седмица
С шкаф, ламинат, с чекмедже
В наличност
От бор, дърво
В наличностБезплатна доставка
С шкаф, ламинат, с чекмедже
За изпращане след 1 седмица
122×40×111 cм, от бор, дърво
В наличност
С шкаф, ламинат, с чекмедже
За изпращане след 1 седмица
С шкаф, ламинат, с чекмедже
За изпращане след 1 седмица
С шкаф, ламинат, с чекмедже
За изпращане след 1 седмица
С шкаф, ламинат, с чекмедже
В наличност
С шкаф, ламинат, с чекмедже
За изпращане след 1 седмица
С шкаф, ламинат, с чекмедже
За изпращане след 1 седмица
С шкаф, ламинат, с чекмедже
За изпращане след 1 седмица
С шкаф, ламинат, с чекмедже
За изпращане след 1 седмица
С шкаф, ламинат, с чекмедже
За изпращане след 1 седмица
Дърво, метален лист

Маса
В наличност
198×130×192 cм
В наличност
Комплекти, порцелан
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
130×160 cм, зима
В наличност
150×200 cм
В наличност
7×47×7 cм, интериор, висящи
В наличност
60 cм, ⌀ 40 cм, кръгла, рустик

39×60 cм, противоплъзгащи, килими за баня
В наличност
135×200 cм, футбол, за момчета
В наличност
150×200 cм, вълна
В наличност
130×160 cм

135×195 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност


90×200 cм, с ластик, от памук
В наличност