
Кремав килим 200x290 cm Petra Liso – Universal
200×290 cм, модерни, от полипропилен, килими за дома
-21 %239 € / 467,44 лв.
302 € / 590,66 лв.

Кремав килим 160x230 cm Petra Liso – Universal
160×230 cм, модерни, от полипропилен, килими за дома
-21 %140 € / 273,82 лв.
177 € / 346,18 лв.

Бял килим 200x290 cm Petra Liso – Universal
200×290 cм, модерни, от полипропилен, килими за дома
-21 %226 € / 442,02 лв.
285 € / 557,41 лв.

Бял килим 160x230 cm Petra Liso – Universal
160×230 cм, модерни, от полипропилен, килими за дома
-21 %135 € / 264,04 лв.
170 € / 332,49 лв.
Бял килим 200x290 cm Petra Liso – Universal
Размери 200×290 cм
Най-добра цена за последните 30 дни: 285 € / 557,41 лв.
История на цените
- 30.05.2026 г. - 226 € / 442,02 лв.
- 1.05.2026 г. - 285 € / 557,41 лв.
- 23.04.2026 г. - 274 € / 535,9 лв.
- 19.03.2026 г. - 234 € / 457,66 лв.
- 14.02.2026 г. - 284,22 € / 555,89 лв.
- 10.02.2026 г. - 334,38 € / 653,99 лв.
- 23.01.2026 г. - 250 € / 488,96 лв.
- 22.01.2026 г. - 267 € / 522,21 лв.
- 5.11.2025 г. - 233,66 € / 457 лв.
- 16.09.2025 г. - 319,05 € / 624,01 лв.
- 12.09.2025 г. - 274,56 € / 536,99 лв.
- 2.09.2025 г. - 319,05 € / 624,01 лв.
- 14.08.2024 г. - 257,69 € / 504 лв.
- 2.08.2024 г. - 301,15 € / 589 лв.
- 30.04.2024 г. - 301,15 € / 589 лв.
- 26.04.2024 г. - 256,16 € / 501,01 лв.
- 18.04.2024 г. - 301,15 € / 589 лв.
- 17.04.2024 г. - 256,16 € / 501,01 лв.
- 16.04.2024 г. - 301,15 € / 589 лв.
- 11.04.2024 г. - 256,16 € / 501,01 лв.
- 3.04.2024 г. - 301,15 € / 589 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Бял килим 200x290 cm Petra Liso – Universal
Размери
| Ширина: | 200 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 290 cм |
Спецификации
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Поставяне на килими | Килими за дома |
| Дължина на килима | Килими от едно парче |
| Форма на килима | Правоъгълени |
| Материал на килима | Синтетични |
| Производство | Тъфтинг |
| Модел | Плътен цвят |
| Цвят | Бежов |
| Материал | Полипропилен |
| Държава на произход | BE |
| Състав и тип материал | Полипропилен |
| Височина на купчината | 10 mm |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 11.02 kg |
| Дължина | 290 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинен тафтаж |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Примка (на различни нива) |
| Серия | Petra |
| Качество | Back To School/Екстра |
| Плътност | 1900 g/m² |
| Плътност на материала | Средна |
| Характеристики | Подходящ за прахосмукачки роботи/подходящ за подово отопление |
| Грижа | Почиствайте редовно с прахосмукачка/почиствайте само мястото/избършете с влажна кърпа |
| Материал на задната страна | Филц |
| Спецификации на материала | 100% полипропилен |
| Производител | Universal |
Препоръчва се

Бежова пътека от юта , 60 x 230 cm Medina - Flair Rugs
Пътеки, ориенталски, скандинавски
В наличност
Бял двустранен ръчно изработен ютен кръгъл килим ø 140 cm Braided – Hanse Home
140 cм, ⌀ 140 cм, модерни, скандинавски
В наличност
Ръчно изработен вълнен килим в светло естествен цвят 200x300 cm Calmio – Hanse Home
200×300 cм, модерни, скандинавски
В наличност
Светлосин килим 160x230 cm Saveh Cream Blue – Elle Decoration
160×1 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Черно-бял двустранен ръчно изработен вълнен килим 160x230 cm Donna – Hanse Home
160×230 cм, модерни, скандинавски
В наличност
Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
Килим Universal Parma Garro, 160 x 230 cm
160×230 cм, ориенталски, от полипропилен
В наличност
Бежов вълнен килим , 75 x 150 cm Aubusson - Flair Rugs
75×150 cм, рустик, килими за дома
В наличност
Зелен вълнен килим , 75 x 150 cm Aubusson - Flair Rugs
75×150 cм, ориенталски, рустик
В наличност
Килим 160x230 cm Dottie Multi – Universal
160×230 cм, модерни, скандинавски
В наличност
Тъмнозелен ръчно изработен кръгъл килим със смес от вълна ø 160 cm Kari Organic – Villeroy&Boch
⌀ 160 cм, модерни, скандинавски
В наличност
Син/бежов килим 134x200 cm Springs – Universal
Модерни, от полипропилен, килими за дома

Кремава ръчно изработена вълнена пътека 80x180 cm Mango – House Nordic
Пътеки, скандинавски, килими за дома
В наличност
Кремав килим подходящ за пране 240x340 cm Sky – Ayyildiz Carpets
240×340 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Светлорозова ръчно изработена вълнена пътека 60x230 cm Daphne Shaped Floral – Flair Rugs
Пътеки, килими за дома, килими от едно парче
В наличност
Кремав килим 160x230 cm Estilo – Universal
160×230 cм, скандинавски, килими за дома
В наличност
Килим Universal Moar Hakuna, 140 x 200 cm
140×200 cм, от полипропилен, рустик
В наличност
Кремава пътека подходяща за пране 80x240 cm Rocco Cream – Elle Decoration
80×240 cм, пътеки, скандинавски
В наличност
Килим в цвят бордо и сиво 160x230 cm Hawaii – Ayyildiz Carpets
160×230 cм, модерни, скандинавски
В наличност
Кремав ръчно изработен кръгъл килим със смес от вълна ø 160 cm Kari Organic – Villeroy&Boch
160×2 cм, ⌀ 160 cм, модерни, скандинавски
В наличност
Килим в цвят слонова кост 192x290 cm Springs – Universal
От полипропилен, килими за дома, килими от едно парче
В наличност
Бежов кръгъл килим ø 120 cm Life – Ayyildiz Carpets
⌀ 120 cм, модерни, скандинавски
В наличност
Килим Universal Parma Garro, 140 x 200 cm
140×200 cм, ориенталски, от полипропилен
В наличност
Кремав кръгъл килим подходящ за пране ø 160 cm Sky – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cм, модерни, килими за дома
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Кремаво комплект шалте и калъфка за възглавница 240x260 cm Solange – douceur d'intérieur
240×260 cм, височина, диаметър
В наличност
Кошница за пикник – Orion

Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
Диаметър
В наличност
Черна кофа за боклук , 3 л Leman - Wenko
25×17×23 cм, стъпало, с капак
В наличност
Зелен компостер 2 бр. 125 l – Maximex
В наличност
Бежов килим за баня от диатомична глина 39x60 cm Nazca – Wenko
39×60 cм, противоплъзгащи, килими за баня
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от микрофибър 240x260 cm Softa – Restilo
240×260 cм, височина, диаметър

Кръгла странична масичка от масивна ела ø 40 cm Mannelli – Bloomingville
60 cм, ⌀ 40 cм, кръгла, рустик

Бяла табуретка от букле Colma – House Nordic
37×41×35 cм, пуфове, скандинавски
В наличност
Тъмносива пластмасова градинска кутия за съхранение Urban – Keter
53×60×46 cм, от пластмаса, диаметър

Външен килим 80x150 cm Luna – Universal
От полипропилен, килими от едно парче, правоъгълен
В наличност
Триетажен стелаж за дрехи Vario - Metaltex
137×78×68 cм, сгъваем, на открито
В наличност
Чанта за пазаруване на колела 58 л - Rolser
101×57×79 cм, диаметър, с колела
В наличност
Синьо детско спално бельо Футбол, 135 x 200 cm - Catherine Lansfield
135×200 cм, футбол, за момчета
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност
Черна кутия за съхранение Box Urban - Compactor
25×55×45 cм, с капак, текстил
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от микрофибър 220x240 cm Joana – douceur d'intérieur
220×240 cм, двойно легло, височина
В наличност
Бяла завеса 140x137 cm Wisteria - Catherine Lansfield
140×137 cм, воал, завеси от една част
В наличност








