История на цените
- 12.05.2026 г. - 265 € / 518,29 лв.
- 8.05.2026 г. - 265 € / 518,29 лв.
- 19.03.2026 г. - 232,05 € / 453,85 лв.
- 24.02.2026 г. - 273 € / 533,94 лв.
- 20.02.2026 г. - 232,05 € / 453,85 лв.
- 19.02.2026 г. - 273 € / 533,94 лв.
- 16.02.2026 г. - 270,47 € / 528,99 лв.
- 14.02.2026 г. - 229,9 € / 449,65 лв.
- 31.12.2025 г. - 270,47 € / 528,99 лв.
- 11.11.2025 г. - 233,15 € / 456 лв.
- 7.11.2025 г. - 243,37 € / 475,99 лв.
- 5.11.2025 г. - 254,11 € / 497 лв.
- 26.06.2025 г. - 270,47 € / 528,99 лв.
- 20.06.2025 г. - 224,46 € / 439,01 лв.
- 10.06.2025 г. - 270,47 € / 528,99 лв.
- 6.06.2025 г. - 232,64 € / 455 лв.
- 10.03.2024 г. - 270,47 € / 528,99 лв.
- 9.03.2024 г. - 230,08 € / 450 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Тъмно сиво нощно шкафче Corvo - Teulat
Спецификации
| Покритие | Мат |
|---|---|
| Цвят | Сив |
| Тип | С чекмеджета |
| Държава на произход | CN |
| Височина на крачетата | 20 cm |
| Капацитет на тежестта | 15 kg |
| Тегло | 19.5 kg |
| Система за затваряне | Отваряне с натискане |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Материал на задната част | ПДЧ |
| Серия | Corvo |
| Изисква сглобяване | Да |
| Дизайн | Скандинавски/модерен |
| Качество | Екстра |
| Материал на вратите | МДФ |
| Повърхностно покритие на чекмеджетата | Лак |
| Материал на чекмеджетата | МДФ |
| Повърхностно покритие на рафтове | Фурнир |
| Материал на рафтовете | МДФ |
| Характеристики | С рафтове/с чекмеджета |
| Цвят на краката | Тъмносив |
| Материал на краката | Масивен бор |
| Декор | Дъб |
| Материал на конструкцията | МДФ |
| Материал | МДФ |
| Material | МДФ |
| Производител | Teulat |
Отзиви
Отзиви на потребителите
Това е много практично и просторно нощно шкафче. Материалите са качествени, а сглобяването е доста лесно (сглобих го заедно с 4-годишната ми дъщеря).
Подобни продукти

Нощно шкафче в бял и естествен цвят Ikast – Tvilum
47×40 cм, модерни, мат
В наличност
Нощно шкафче Brillo
Модерни, с чекмедже, скандинавски
В наличност
Нощно шкафче Ernest-Menta
Модерни
В наличност
Нощно шкафче Mediolan-With foot
В наличност
Нощно шкафче Bliss - бяло
В наличност
Нощно шкафче Mediolan-Without foot
В наличност
Нощно шкафче Bliss - дъб
От дъб
В наличност
Комплект от 2 нощни шкафчета Canada
В наличност
Нощно шкафче Genty
Скандинавски
В наличност
Нощно шкафче Doro-White-Gkri
С чекмедже
В наличност
Нощно шкафче atmosphera Colva, 53 cm
В наличност
Нощно шкафче Caitlin - Støraa
53×51 cм, модерни, мат
В наличност
Нощно шкафче Kubi - сиво
Модерни
В наличност
Нощно шкафче Mossa-Mpez
Модерни
В наличност
Нощно шкафче Agate plus
Модерни
В наличност
Нощно шкафче Ren-Ash
Модерни
В наличност
Нощно шкафче Doro-Fusiko
С чекмедже
В наличност
Нощно шкафче Nero 09-Natural-White
Модерни
В наличност
Нощно шкафче Mossa-Leuko
Модерни
В наличност
Нощно шкафче Trulie
Модерни, с чекмедже
В наличност
Светлосиньо нощно шкафче Franklin – Støraa
72×56 cм, мат
В наличност
Нощно шкафче Joker
Модерни
В наличност
Черно нощно шкафче с дъбов плот Tu – noo.ma
Мат, от дъб

Нощно шкафче Keystone
Индустриални
В наличност
Нощно шкафче Nero 09-Natural-White-Gray
Модерни
В наличност
Нощно шкафче Tomba
Модерни
В наличност
Нощно шкафче Victor
Модерни
В наличност
Нощно шкафче Picaso
В наличност
Нощно шкафче Winston II-Fusiko
С чекмедже
В наличност
Нощно шкафче Poro-Gkri
С чекмедже
В наличност
Нощно шкафче atmosphera Chrysa, 65,5 cm - Черен
От бор
В наличност
Нощно шкафче Juniper Plus-черен
С чекмедже
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от микрофибър 240x260 cm Softa – Restilo
240×260 cм

Зелена бамбукова завеса за врата 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
Кухненски ъглов рафт Lou, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Градинска къща Manor – Keter
198×130×192 cм
В наличност
Черна метална телескопична стойка за дрехи Herkules – Wenko
300×120 cм, метал
В наличност
Черен държач за тоалетна хартия с бамбукова облицовка Bambusa - Wenko
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност
Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
Термос в бял и златист цвят 1 l Alessia – Vialli Design
0,5 - 1 л.
В наличност
Бежови килими за баня в комплект 2 бр. 60x100 cm – Mila Home
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
Бяла пластмасова закачалка за стена Sticks - Umbra
Стенни закачалки, пластмаса
В наличност
Комплект кофа и моп за под Turbo 3в1 Turbo 3v1 - Vileda
В наличност
Единично спално бельо 3 части 140x200 cm Summer Meadow – My House
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност







