
91,25 €
178,47 лв.
Eglo 97289 - LED Домашен номер CORNALE LED/8,2W/230V IP44
С осветление
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Eglo, който имаме на склад на цена 16.12 и с гаранция от 3 години.
| Стил | Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически |
|---|---|
| Място | Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки |
| Максимална входяща мощност на лампата | 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W |
| Тип | Екстериорен аплик/Номер на къща, Екстериорен аплик/Номер на къща, Екстериорен аплик/Номер на къща, Екстериорен аплик/Номер на къща, Екстериорен аплик/Номер на къща, Екстериорен аплик/Номер на къща, Екстериорен аплик/Номер на къща, Екстериорен аплик/Номер на къща, Екстериорен аплик/Номер на къща, Екстериорен аплик/Номер на къща, Екстериорен аплик/Номер на къща, Екстериорен аплик/Номер на къща |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| Общ светлинен поток | 850 lm, 850 lm, 850 lm, 850 lm, 850 lm, 850 lm, 850 lm, 850 lm, 850 lm, 850 lm, 850 lm, 850 lm |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца |
| Еквивалент на класическата крушка | 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Series | HOUSE NUMBER Eglo, OROPOS Eglo, HOUSE NUMBER Eglo, OROPOS Eglo, HOUSE NUMBER Eglo, OROPOS Eglo, HOUSE NUMBER Eglo, OROPOS Eglo, HOUSE NUMBER Eglo, OROPOS Eglo, HOUSE NUMBER Eglo, OROPOS Eglo, HOUSE NUMBER Eglo, OROPOS Eglo, HOUSE NUMBER Eglo, OROPOS Eglo, HOUSE NUMBER Eglo, OROPOS Eglo, HOUSE NUMBER Eglo, OROPOS Eglo, HOUSE NUMBER Eglo, OROPOS Eglo, HOUSE NUMBER Eglo, OROPOS Eglo |
| Производител | Eglo |

С осветление
В наличност
Стенни лампи, с осветление
В наличност

С осветление
В наличност
С осветление
В наличностБезплатна доставка


Метал, с осветление
В наличност

С осветление
В наличност


С осветление
В наличност
С осветление
В наличност
С осветление
В наличност
Пластмаса
В наличност


С осветление
В наличност

С осветление
В наличност


С осветление
В наличност
С осветление
В наличност
С осветление
В наличностБезплатна доставка
С осветление
В наличност
С осветление
В наличност
Пластмаса
В наличност
Метал, с осветление
В наличностБезплатна доставка
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
