
LED Домашен номер със сензор NUMOS LED/7W/230V IP65
История на цените
- 3.04.2026 г. - 45,45 € / 88,89 лв.
- 5.03.2024 г. - 45,45 € / 88,89 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
LED домашна лампа със сензор за здрач. Сензор с регулируем интензитет на светлината в диапазона: 3-50 lx. Основата и опаловият дифузер са изработени от поликарбонат.Включени са стикери с номера и букви.
Спецификации
| С осветление | Да |
|---|---|
| Функция | Сензор за здрач/LED технолигия, Сензор за здрач/LED технолигия, Сензор за здрач/LED технолигия, Сензор за здрач/LED технолигия, Сензор за здрач/LED технолигия, Сензор за здрач/LED технолигия, Сензор за здрач/LED технолигия, Сензор за здрач/LED технолигия, Сензор за здрач/LED технолигия, Сензор за здрач/LED технолигия, Сензор за здрач/LED технолигия, Сензор за здрач/LED технолигия |
| Тип | Номер на къща/Екстериорен аплик, Номер на къща/Екстериорен аплик, Номер на къща/Екстериорен аплик, Номер на къща/Екстериорен аплик, Номер на къща/Екстериорен аплик, Номер на къща/Екстериорен аплик, Номер на къща/Екстериорен аплик, Номер на къща/Екстериорен аплик, Номер на къща/Екстериорен аплик, Номер на къща/Екстериорен аплик, Номер на къща/Екстериорен аплик, Номер на къща/Екстериорен аплик |
| Място | Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки |
| Форма | Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W |
| Температура на светлината | 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K |
| Общ светлинен поток | 1050 lm, 1050 lm, 1050 lm, 1050 lm, 1050 lm, 1050 lm, 1050 lm, 1050 lm, 1050 lm, 1050 lm, 1050 lm, 1050 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 ° |
| Среден живот на ресурса | 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h |
| Брой цикли на превключване | 30000 ON/OFF, 30000 ON/OFF, 30000 ON/OFF, 30000 ON/OFF, 30000 ON/OFF, 30000 ON/OFF, 30000 ON/OFF, 30000 ON/OFF, 30000 ON/OFF, 30000 ON/OFF, 30000 ON/OFF, 30000 ON/OFF |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Series | THESI LED Lucide, ARDIANO Eglo, DAYTON Paulmann, NUMOS Kobi, THESI LED Lucide, ARDIANO Eglo, DAYTON Paulmann, NUMOS Kobi, THESI LED Lucide, ARDIANO Eglo, DAYTON Paulmann, NUMOS Kobi, THESI LED Lucide, ARDIANO Eglo, DAYTON Paulmann, NUMOS Kobi, THESI LED Lucide, ARDIANO Eglo, DAYTON Paulmann, NUMOS Kobi, THESI LED Lucide, ARDIANO Eglo, DAYTON Paulmann, NUMOS Kobi, THESI LED Lucide, ARDIANO Eglo, DAYTON Paulmann, NUMOS Kobi, THESI LED Lucide, ARDIANO Eglo, DAYTON Paulmann, NUMOS Kobi, THESI LED Lucide, ARDIANO Eglo, DAYTON Paulmann, NUMOS Kobi, THESI LED Lucide, ARDIANO Eglo, DAYTON Paulmann, NUMOS Kobi, THESI LED Lucide, ARDIANO Eglo, DAYTON Paulmann, NUMOS Kobi, THESI LED Lucide, ARDIANO Eglo, DAYTON Paulmann, NUMOS Kobi |
| Производител | Kobi |
Подобни продукти


Steinel 065935 - LED соларен номер LED/0,07W 2000 mAh IP44 антрацит
С осветление
В наличностБезплатна доставка
Eglo 98091 - LED Домашен номер AMAROSI LED/11W/230V IP44
С осветление
В наличност
Eglo 96238 - LED Екстериорна Стенна лампа OROPOS LED/11W IP44
В наличност
Eglo 97289 - LED Домашен номер CORNALE LED/8,2W/230V IP44
С осветление
В наличност
Eglo 96237 - външно LED стенно осветително тяло OROPOS LED/11W IP44
В наличност
STEINEL 649715 - LED Екстериорна лампа с превключвател LN1LED LED/4,5W/230V IP54
В наличностБезплатна доставка
Външна стенна лампа с номер на къща - Denmark
В наличност
Модерен външен стенен аплик тъмно сив IP44 - Tide
В наличност
LED Номер на къща ALICE LED/13W/230V IP44 3000K антрацит
С осветление
В наличност
Philips - LED соларен номер ENKARA LED/0,2W/3,7V IP44
С осветление
В наличност
LED соларен номер за врата 600 mAh
Метал, с осветление
В наличност
Eglo 97127 - LED Домашен номер със сензор ARDIANO 2xLED/5,6W/230V IP44
Стенни лампи, с осветление
В наличност
Rabalux 8748 - Екстериорна Стенна лампа INNSBRUCK 1xE27/14W антрацит IP44
В наличност
Външна стенна лампа черна с LED за номера на къщи IP54 - Kandi
С осветление
В наличност
Външна стенна лампа антрацит с номер на къща IP54 - Glow
Пластмаса
В наличност
Eglo 780421 - LED осветление за номер на къщата със сензор CASAZZA LED/16W/230V IP44
В наличност
STEINEL 650513 - L1 Екстериорен аплик със сензор IP44 бял
В наличност
STEINEL 650612 - L1 Екстериорен аплик със сензор IP44 черно-бял
В наличност
Wofi 12227 - LED Домашен номер DIEGO LED/10,5W/230V 3000K IP54
С осветление
В наличност
STEINEL 007140 - LED соларен номер XSolar LH-N LED/0,03W неръжд. IP44
В наличностБезплатна доставка
Wofi 12226 - LED Домашен номер DIEGO LED/10,5W/230V 3000K IP54
С осветление
В наличност
Paulmann 95388 - LED/0,05W IP44 Соларен номер с датчик DAYTON 1,2V
С осветление
В наличност
Paulmann 94694 - LED/0,2W IP44 Соларен номер NEDA 3,7V
С осветление
В наличност
Paulmann 79842 - LED/0,2W IP44 Соларен номер за врата 1,2V
С осветление
В наличност
Eglo 98147 - LED Домашен номер MARCHESA LED/15W/230V IP44
С осветление
В наличност
STEINEL 035730 - LED соларен номер XSolar LH-N LED/0,03W IP44
Метал, с осветление
В наличностБезплатна доставка
Eglo 98143 - Домашен номер MONTEROS 1xE27/28W/230V бяла IP44
В наличност
LED соларен номер NUMERO LED/3,7V 6000K 1200 mAh IP44 черен
Пластмаса
В наличност
STEINEL 065713 - LED Номер за къща със сензор L820 LED/12,5W/230V IP44
С осветление
В наличностБезплатна доставкаНай-добрите продукти от Lampite.bg

Atmosphera - Огледало AIDAN 68x50 см
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
COSING - Детски стол за хранене 2 в 1 Viktoria бук/сив
Дърво, без колела, с маса
В наличност
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Fieldmann - Градинска къщичка
В наличност
Philips - Свързващо устройство Hue BRIDGE PRO, черно
В наличностБезплатна доставка
Шкаф за пералня с място за съхранение 88,3x93,5 см бял/орех
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Етажерка TRIO 54x87 см кафяв/бял
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Lionelo - Бебешко креватче 3 в 1 AURORA бежово
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Градинска камина COLORADO MESH 160 см
Стомана
В наличност
LED Крушка ECOLINE GU10/8,5W/230V 4000K - Brilagi
GU10, LED
В наличност
Brilagi - LED огледало за баня LECCO LED/25W/230V 50x80 cm IP44 CRI 90 димируемо + CCT
В наличностБезплатна доставка
Етажерка за книги TRIO 108x105 см кафяв
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Настолен грил на дървени въглища 4xAA/USB, черен
В наличностБезплатна доставка
