
Paulmann 95388 - LED/0,05W IP44 Соларен номер с датчик DAYTON 1,2V
С осветление
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Практичен соларен номер за къща. Осветителното тяло има степен на защита IP44, която осигурява защита срещу пръскаща вода. Захранване чрез соларен панел. Автоматично се включва при здрач. Батерия: 1 x 18650 Li-ion 3,7V акумулатор 1800 mAh (включена в комплекта). Механичен превключвател ВКЛ./ИЗКЛ. директно на корпуса на осветителното тяло.
| С осветление | Да |
|---|---|
| Тип | Соларен аплик/Номер на къща, Соларен аплик/Номер на къща, Соларен аплик/Номер на къща, Соларен аплик/Номер на къща, Соларен аплик/Номер на къща, Соларен аплик/Номер на къща, Соларен аплик/Номер на къща, Соларен аплик/Номер на къща, Соларен аплик/Номер на къща, Соларен аплик/Номер на къща, Соларен аплик/Номер на къща, Соларен аплик/Номер на къща |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Гаранционен срок | 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца |
| Място | Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки |
| Функция | LED технолигия/Соларна технология, LED технолигия/Соларна технология, LED технолигия/Соларна технология, LED технолигия/Соларна технология, LED технолигия/Соларна технология, LED технолигия/Соларна технология, LED технолигия/Соларна технология, LED технолигия/Соларна технология, LED технолигия/Соларна технология, LED технолигия/Соларна технология, LED технолигия/Соларна технология, LED технолигия/Соларна технология |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 0,2 W, 0,2 W, 0,2 W, 0,2 W, 0,2 W, 0,2 W, 0,2 W, 0,2 W, 0,2 W, 0,2 W, 0,2 W, 0,2 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 0,2 W, 0,2 W, 0,2 W, 0,2 W, 0,2 W, 0,2 W, 0,2 W, 0,2 W, 0,2 W, 0,2 W, 0,2 W, 0,2 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| Общ светлинен поток | 18 lm, 18 lm, 18 lm, 18 lm, 18 lm, 18 lm, 18 lm, 18 lm, 18 lm, 18 lm, 18 lm, 18 lm |
| Напрежение | 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3 |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 0,2 W, 0,2 W, 0,2 W, 0,2 W, 0,2 W, 0,2 W, 0,2 W, 0,2 W, 0,2 W, 0,2 W, 0,2 W, 0,2 W |
| Капацитет | 1800 mAh, 1800 mAh, 1800 mAh, 1800 mAh, 1800 mAh, 1800 mAh, 1800 mAh, 1800 mAh, 1800 mAh, 1800 mAh, 1800 mAh, 1800 mAh |
| Series | HOUSE NUMBERS Paulmann, NEDA Paulmann, HOUSE NUMBERS Paulmann, NEDA Paulmann, HOUSE NUMBERS Paulmann, NEDA Paulmann, HOUSE NUMBERS Paulmann, NEDA Paulmann, HOUSE NUMBERS Paulmann, NEDA Paulmann, HOUSE NUMBERS Paulmann, NEDA Paulmann, HOUSE NUMBERS Paulmann, NEDA Paulmann, HOUSE NUMBERS Paulmann, NEDA Paulmann, HOUSE NUMBERS Paulmann, NEDA Paulmann, HOUSE NUMBERS Paulmann, NEDA Paulmann, HOUSE NUMBERS Paulmann, NEDA Paulmann, HOUSE NUMBERS Paulmann, NEDA Paulmann |
| Производител | Paulmann |

С осветление
В наличност
С осветление
В наличност

Метал, с осветление
В наличностБезплатна доставка


С осветление
В наличност

С осветление
В наличностБезплатна доставка
С осветление
В наличност

С осветление
В наличност
Пластмаса
В наличност
С осветление
В наличност

С осветление
В наличност
С осветление
В наличност
С осветление
В наличност

С осветление
В наличност

Метал, с осветление
В наличност

С осветление
В наличност
Стенни лампи, с осветление
В наличност


С осветление
В наличностБезплатна доставка

Пластмаса
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
